Biriniz bulsun şu programı

ahmetsuha525000

Üye
    Konu Sahibi
Ya surekli konu actim kimse cevap vermedi zorlan programi aldim fakat daha yeni almistimki programin bir yeri hatali cikti tamam olur dedim ertesi gun guncelleme yapti simdi alma sansim yok o kadar aradim bulamsim birisi su programi bulsun hatali yerinin duzeltilmesi benim icin cok onemli cok isime yarayacak bende 2.6 surumu var 2.7 lazim
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.giannz.photodownloaderplus&feature=more_from_developer
bulana minettar kalacam

custave

custave

Üye

googleplay dekinin ne sorunu var

ahmetsuha525000

Üye
    Konu Sahibi
HQ olarak indirmiyor. Bu seferde boyutları küçük oluyor. Fotoğraflar bir işe yaramıyor. Tam sürümü var 2.6nın ama ondada eger albümde dosyalara koyulması yasak karalterler varsa indirmiyor. 2.7de bu sorun yok. Babamı zor ikna ettim ikinci defa bana almaz uygulamayı

KayraBey

KayraBey

Üye
Lütfen mesaj yazarken kelimelerimizi özenle seçelim.

ahmetsuha525000

Üye
    Konu Sahibi
Hiçkimsede mi yok bu program :(

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
programin adini yazsaniz belki arastirip bulma sansim olabilir...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt