Bir Zamanlar

Sponsorlu Bağlantılar

Akıncı

Akıncı

Üye
    Konu Sahibi
Bir Zamanlar
ayın üyesi idik
@Oğuzhan @x-scarface @-Akıncı somuru:

• Beğen
Tepkiler: achambo, x-scarface ve Invoke

KayraBey

KayraBey

Üye
Bende...

• Beğen
Tepkiler: achambo, x-scarface ve -Akıncı
BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Bende olursam konu açarım sorun yok dağılın :D:D:D

0MG90

0MG90

Üye
Ben hiç olmadım abi somuru:

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Olduk da ne oldu be Muco... Bak simdi foruma bile ugramiyoruz. Giresim de gelmiyor. Acik acik soyluyorum. Bu zamana kadar forum yararina istedigimiz seyler olmadi. Oyle olunca neden gireyim, konu acayim? Forumda bir cok konuda kollandik eyvallah ama forum yararina bir sey soyleyince duymamazliktan geliniyor veya bu bizim isimiz bize birakin deniyor. Ufacik da olsa soz hakkimiz olmayacaksa eger buraya girmenin hicbir anlami yok.

• Beğen
Tepkiler: Haluk., Türe, achambo ve 5 diğerleri
Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
ayın üyesi olmak için ne yapmak lazım

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Oncelikle bu soruyu sormaman lazim.

• Beğen
Tepkiler: Dede ve -Akıncı
x-scarface

x-scarface

Üye
Ozi yerden göğe kadar haklısın kardeşim gözlerinden öpüyorum

• Beğen
Tepkiler: -Akıncı, Oğuzhan ve achambo
achambo

achambo

Üye
Olduk da ne oldu be Muco... Bak simdi foruma bile ugramiyoruz. Giresim de gelmiyor. Acik acik soyluyorum. Bu zamana kadar forum yararina istedigimiz seyler olmadi. Oyle olunca neden gireyim, konu acayim? Forumda bir cok konuda kollandik eyvallah ama forum yararina bir sey soyleyince duymamazliktan geliniyor veya bu bizim isimiz bize birakin deniyor. Ufacik da olsa soz hakkimiz olmayacaksa eger buraya girmenin hicbir anlami yok.

aynen öyle :oke:

• Beğen
Tepkiler: -Akıncı ve x-scarface
KayraBey

KayraBey

Üye
Oğuzhan hade len ordan :D

• Beğen
Tepkiler: -Akıncı
Türe

Türe

Üye
Ben hiç olamadım sopa: :ehe :sahan:

• Beğen
Tepkiler: -Akıncı ve Dede
Akıncı

Akıncı

Üye
    Konu Sahibi
Sen paşasın
:op:

Üst Alt