Ayın Üyesi Nedir, Nasıl Olunur, Özelliği Nedir ?


Ozan

Ozan

Admin
Ayın Üyesi
Geçtiğimiz 1 ay içerisinde, sitemizde en çok yararlı bilgi paylasımında bulunmus ve aktiflik göstermis arkadasımız için önümüzdeki 1 ay boyunca verilen rütbedir.Nasıl Olunur?
Yönetim olarak, her ay sonunda, 1 önceki ayda aktif olmuş arkadaşları, Toplantı Alanımızda masaya yatırmaktayız ve artılarını, eksilerini konusmaktayız. Ortak bir kararla da bir üyeyi ayın üyesi yapıyoruz. Çoğunlukla birden fazla aday birbirine seçim olarak yakın oluyor ancak birini seçmek zorunda kalıyoruz tabiki.

Genelde yakın zamanda Ayın Üyesi olmuş üyeleri, o ay için aktif bir üye adayımız olduğu sürece yapma taraftarı değiliz ancak hiç de belli olmaz. Aktif ve üye vereceğimiz bir arkadastan izlenim alamazsak, şartlar değişebilir.

ve
Yöneticileri Ayın Üyesi seçme gereği duymuyoruz ..

Ayın üyesi olmak için, bizim aradığımız şartları, siteye yansıtmış olmanız gerekiyor kısaca:), yani sitemiz eğer genel anlamda cep telefonu ve mobil cihazlarla alakalı bir siteyse, bu alanda sitemizde aktif olarak görülen arkadaslar seçilecektir. Eğer, size bu rütbeyi vereceksek, hakettiginizden hem biz hemde üyelerin size karsı yazmıs oldugu mesajlardan anlamıs olmamız gerekiyor.


Özelligi Nedir?
1 ay boyunca taşıyacağı Özel rütbesi dışında, Dosya ekleme yetkisi vardır ve yönetime daha yakındır, yönetime üyelerin yada kendi gördügü sikayetleri daha kolay dile getirebilmektedir.

Özel rütbe, normal üyelerden daha fazla aktif ve değerli paylasımlarda bulundugunun göstergesidir, özelligi hava atmak dışında herşey olabilir, önemli olan bu rütbeyi alabilecek davranıslarda bulunmus olmaktır, :bigstar:

Diğer önemli bir nokta da, 1 ay "Ayın Üyesi" olduktan sonra, birdaha olmayacağı veya aktifliğinin azalması gerektiği anlamına gelmiyor. Bu şüpheye düşmeyelim lütfen

İlla özelliği olması da gerekmiyor, siteyi çok yakından benimseyen ve değer veren her arkadaş bizim ve sitedeki diğer üyeler için zaten değerlidir. :oke:


Herkese İyi Forumlar, Çalışmalarında ve Çabalarında Başarılar
Desteğinize Teşekkürler
 
Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: Serkan1255, Aybin.Kilic, YaşlıTaşCocuk54 ve 64 diğerleri
Üst Alt