Haber Bir veda da benden, C6-01 gitti lg optimus 4x hd geldi...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

carizma.632

Üye
    Konu Sahibi
Bir veda da benden, C6-01 gitti lg optimus 4x hd geldi...
çok geç bile kaldım ama sayenizde yaptığınız uygulama ve oyunlarla hep erteledim vazgeçmiştim. forumda emek harcayıp sorularıma cevap veren uygulama geliştiren oyun geliştiren bize hergün yeni birşey kazandıran parasıyla satın alıp bize sunan herkese teşekkür ediyorum Allah razı olsun emeğinize sağlık. çoğu zaman cepten indirdiklerime yorum yapamadım teşekkür edememiştim buradan toplu olarak teşekkür etmek istedim. telefon yine evde kalacak ama artık benim olmayacak herkese iyi forumlar sağolun dostlar.

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387, mehsevim, muhammed4949 ve 2 diğerleri

LimePie

LimePie

Üye
hayırlı olsun lg 4x güzel bir cihaz :)bendede c6-01 vardı 3 ay önce androidle tanıştım iyikide tanıştım

• Beğen
Tepkiler: carizma.632

carizma.632

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler. 4.4.2 de gönderirseler daha güzel olacak :)

LimePie

LimePie

Üye
bakalım kısmet :)

Emrgncy

Emrgncy

Üye
La symbian elveda dedi, sen desen ne demesen ne :ehe

• Beğen
Tepkiler: .caner., carizma.632 ve asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
Hayırlı olsun :oke:

• Beğen
Tepkiler: carizma.632 ve Emrgncy

carizma.632

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Emrgncy ve asigsasi
muhammed4949

muhammed4949

Üye
hayırlı uğurlu olsun :)

• Beğen
Emrgncy

Emrgncy

Üye
sen bizi istemezsen biz seni hiç istemeyiz hesabı.yada tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış daha doğru :) ama benim burada asıl amacım daha önce paylaşımlarını beğenmeden teşekkür etmeden kullandığım insanlara teşekkür etmek.Allah hepsinden razı olsun.
Amin..
tabi benim söylediklerim şakaydı, bu forumda en güzel dostluklar ve paylaşımlar symbian bölümünde oldu.. Elbette hepsi bir teşekkürden fazlasını hakediyor...

bu arada yeni telefonun da hayırlı olsun,kazasız belasız kullanman duası ile...

• Beğen
Tepkiler: esmeran3
muhammed4949

muhammed4949

Üye
nokia symbianı batırdı bari kaynak kodlarını açsa hepsi o truva atının suçu yani stephen elopun :box:

• Beğen
Tepkiler: 0343434

carizma.632

Üye
    Konu Sahibi
hayırlı uğurlu olsun :)
teşekkür ederim. başlangıç bununla oldu :)
Amin..
tabi benim söylediklerim şakaydı, bu forumda en güzel dostluklar ve paylaşımlar symbian bölümünde oldu.. Elbette hepsi bir teşekkürden fazlasını hakediyor...

bu arada yeni telefonun da hayırlı olsun,kazasız belasız kullanman duası ile...
:) bende öyle olduğunu düşünüyorum. teşekkürden kat kat fazlasını.. pek katılamadım konuşmalara program paylaşımlarına tüketiciler arasında bulundum ama her program her oyun için çok dua ettim şuan aklıma gelen musickey mesela sensationa çok dua ettim signed için :) ayrıca iyi dileklerin içinde teşekkür ederim ;)

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy
muhammed4949

muhammed4949

Üye
yeni telefonundan memnun musun

• Beğen

carizma.632

Üye
    Konu Sahibi
yeni telefonundan memnun musun
symbiandan androide geçince şuan afalladım ne nerde iyice öğrenmem lazım. performansı hoşuma gitti. şuan telefon boş olduğu içinde olabilir ama lg daha bir farklıymış.çok değişik özelliklerde mevcut, video zoom mesela. fiyata göre performans tabiki. başta discovery ve lg l9 alacaktım bi anda bi telefon geldi herşey değişti şuan gayet memnunum kısacası.

muhammed4949

muhammed4949

Üye
symbiandan androide geçmek biraz sıkıntı o yüzden sormuştum nedense android bana çok karmaşık geliyo symbian daha rahat gibi :)

• Beğen
Tepkiler: ahmetcalabala ve carizma.632

carizma.632

Üye
    Konu Sahibi
symbiandan androide geçmek biraz sıkıntı o yüzden sormuştum nedense android bana çok karmaşık geliyo symbian daha rahat gibi :)
yabancı memlekete gitmiş gibi oldum şimdi :) symbian avucumuzun içi gibiydi :) artık bunu da öğreneceğiz ayak uydurmanın vakti gelmiş geçiyordu .maxicep olmasaydı yani sizler bu symbian ailesi çoktan geçmiştim androide :)

yaren_dede

yaren_dede

Üye
yabancı memlekete gitmiş gibi oldum şimdi :) symbian avucumuzun içi gibiydi :) artık bunu da öğreneceğiz ayak uydurmanın vakti gelmiş geçiyordu .maxicep olmasaydı yani sizler bu symbian ailesi çoktan geçmiştim androide :)

Ogrenirsin symbianin gelismisi olarak gorebilirsin bana oyle geliyor cunku hic yabancilik cekmedim

• Beğen

carizma.632

Üye
    Konu Sahibi
Ogrenirsin symbianin gelismisi olarak gorebilirsin bana oyle geliyor cunku hic yabancilik cekmedim
sonuçta bi şekilde elimize s3 s4 veya başka android telefon geçti ama oyununa uygulamaya baktık geçtik şimdi Kendine ait olması Sürekli elinde kalması illaki farklı oluyor. Symbianda Herşey elimin altında birkaç saniyede ulaşmam gereken yere ulaşıyordum şimdi bunda öyle değil süre uzadı :)

sentinel prime

Üye
aynen ya bi hafıza kartına bakcam diye göbeğim çatlıyo
umarım ben aynı yabancılığı windows phoneda çekmem

muhammed4949

muhammed4949

Üye
aynen ya bi hafıza kartına bakcam diye göbeğim çatlıyo
bu en basit sorun bunu uygulamayla çözebilirsin ama benim dediğim sistem çok karmaşık geliyo mesela ram acayip doluyo ama yorumlardan anladığım kadarıyla zamanla alışıyor mussun iyide ben symbianı 2 haftada çözdüm diyebilirim mesela benim abimin s3ünde bi sorun çıktı araştırdım falan tek çözüm yolu format çıktı ben symbiana asla bir sorun için format atmadım sadece telefonda 482 oyun ve uygulama olmuş o yüzden format attım telefona özgürlük getirmek için root gerekiyo ama root yaparken tek hatada telefonu formatla bile atamıyorsun açamıyorsun telefon gitti hayırlı olsun symbianı özgürleştirmek için hack yapıyorsun sorun olursa en fazla soft atıyorsun ama sistem gerçekten karmaşık

Son düzenleme:

Abstract_Loco

Üye
bu en basit sorun bunu uygulamayla çözebilirsin ama benim dediğim sistem çok karmaşık geliyo mesela ram acayip doluyo ama yorumlardan anladığım kadarıyla zamanla alışıyor mussun iyide ben symbianı 2 haftada çözdüm diyebilirim mesela benim abimin s3ünde bi sorun çıktı araştırdım falan tek çözüm yolu format çıktı ben symbiana asla bir sorun için format atmadım sadece telefonda 482 oyun ve uygulama olmuş o yüzden format attım telefona özgürlük getirmek için root gerekiyo ama root yaparken tek hatada telefonu formatla bile atamıyorsun açamıyorsun telefon gitti hayırlı olsun symbianı özgürleştirmek için hack yapıyorsun sorun olursa en fazla soft atıyorsun ama sistem gerçekten karmaşık

482 oyun uygulamamı uhh çok fazla bu c6 nasıl bi telefon anlamadım böyle :) n8 kaldırmaz o kadarını sanırım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt