Püf Noktası bir uygulamayı sistem dosyası yapma

Sponsorlu Bağlantılar

NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
bir uygulamayı sistem dosyası yapma
Arkadaşlar Ben İstediğim Bir Uygulamayı veya Oyunu Sistem Uygulaması Yapmak İstiyorum.
Bunu Nasıl Yapabilirim?
Birde Yapınca Güncelleme Alırmı?

ve Son Olarak bunu custom rom yükler gibi flash layarak mı yapıcam yoksa bir 3.parti uygulama ilemi şimdiden :tşk: :)yardım yokmu :(

• Beğen
Tepkiler: Dede

Kontrol

Kontrol

Üye
root Explorer ile dosyayı system app klasörüne at rw r r permission ayarla tamamdir

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.
Kontrol

Kontrol

Üye
1 sn ekran görüntüsünü atıcam

• Beğen
Kontrol

Kontrol

Üye
apk dosyasını kopyala;

basılı tutup kopyala :D fazla cekmisim neyse :)

en üstte ... var ona basınca geri klasöre geliyor öyle gelip system ardından app klasörüne gir ve üstte mount r w olan yere bas r/o olacak
sonra paste de

ardından programa basılı tutup permissions a tıkla

resimdeki gibi ayarla ok de cihazı yeniden başlat tamamdır

• Beğen
NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
apk dosyasını kopyala;

basılı tutup kopyala :D fazla cekmisim neyse :)

en üstte ... var ona basınca geri klasöre geliyor öyle gelip system ardından app klasörüne gir ve üstte mount r w olan yere bas r/o olacak
sonra paste de

ardından programa basılı tutup permissions a tıkla

resimdeki gibi ayarla ok de cihazı yeniden başlat tamamdır

deniyorum :tşk: :) ancak bi sorum daha var güncelleme alırmı uygulama almazsa nasıl alacak şekilde ayarlarım :)

Kontrol

Kontrol

Üye
system app klasörüne ki örnek veriyorum; Chrome, gmail vs. uygulamalara güncelleme geliyor buna da gelir yani tabi attığın program markette olacak yani internetten kırılmış bir apk atarsan markette güncelleme alamaz ;)

• Beğen
NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
system app klasörüne ki örnek veriyorum; Chrome, gmail vs. uygulamalara güncelleme geliyor buna da gelir yani tabi attığın program markette olacak yani internetten kırılmış bir apk atarsan markette güncelleme alamaz ;)
tamam teşekkürler şimdi bir dosyayı apk yapacak birşey lazım progrma önerin varmı :) :D

Kontrol

Kontrol

Üye
Bu dediklerimi root explorer programından yaptım netten bak full olanı indir ;)

• Beğen
NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
Bu dediklerimi root explorer programından yaptım netten bak fu ll olanı indir ;)
kardeşim çok saol yaptım oldu :) çok fazla sistem uygulamasına çevirirsem sorun oluşurmu birde silmeye çalışınca sadece güncellemeleri kaldırması çok güzel oldu :)

• Beğen
Tepkiler: Kontrol ve Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
Bunlarla uğraşma. Link2sd kur. Kullanıcı uygulamalarını seç. Listeden istediğin uygulamanın üzerine basılı tut menü açılacak. Oradanda sistem uygulaması yap de oldu bitti. Telefonu aç kapat tamam.

• Beğen
Tepkiler: palpolisi, The Pancar, Kontrol ve 1 kişi daha
NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
Bunlarla uğraşma. Link2sd kur. Kullanıcı uygulamalarını seç. Listeden istediğin uygulamanın üzerine basılı tut menü açılacak. Oradanda sistem uygulaması yap de oldu bitti. Telefonu aç kapat tamam.
bundadamı apk yükleniyor yoksa bunda direk yüklü programlardan mı :)

• Beğen
Kontrol

Kontrol

Üye
kardeşim çok saol yaptım oldu :) çok fazla sistem uygulamasına çevirirsem sorun oluşurmu birde silmeye çalışınca sadece güncellemeleri kaldırması çok güzel oldu :)

Rica ederim kardeşim :)

• Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
bundadamı apk yükleniyor yoksa bunda direk yüklü programlardan mı :)
Mesela bir uygulama yükledin.Telefona kuruldu.Telefonda root'ta var.Link2sd'yi aç.Listeden uygulamayı seç.Sistem uygulaması yap de.İşlem bitince aç kapa o kadar.

• Beğen
NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
Mesela bir uygulama yükledin.Telefona kuruldu.Telefonda root'ta var.Link2sd'yi aç.Listeden uygulamayı seç.Sistem uygulaması yap de.İşlem bitince aç kapa o kadar.
hee apk yı bulup seçmen gerekmiyor daha iyiymiş deniyorum :tşk:

• Beğen
szqn55

szqn55

Üye
link 2 sd ile de yapabilirsin

mntsfth

mntsfth

Kapalı Hesap

Dede bazen burdan sistem uygulaması yaptığım programlara bakıyorum dondurulmuş diyor.
Sorun nedir ?

• Beğen

Üst Alt