Bir UEFİ Sisteme Windows 7 Kurma


Orhan Bütün

Orhan Bütün

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba Maxicep Ailesi Benim Ufak Bir Sorum Olucak
Benim Önceki Pc Win 7 idi Sitem Bozuldu Yeni Pc Aldık Aldığımız Pc Win 8.1 Kururlu Geldi İnternete Araştırmama Göre UEFİ Sitemler Win 8 Altı Kurulmuyormuş UEFİ Sisteme Win 7 Kuruncu Ne Olur Veya Kuran Varsa Yazsın

Sistem Özellikleri
4 GB Ram
500GB Harddisk
İntel Grafik 4000 HD
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt