Bir Test... Deneyin Şaşıracaksınız...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
midnight

midnight

Üye
mavi tornavida,ne alâkası varsa.. :wacko:

Pahjcp

Üye
Mavi tabanca geldi aklıma :D

midnight

midnight

Üye
Originally posted by Zero@Aug 26 2005, 02:01 PM
Bende direkt olarak Kırmızı-Çekiç dedim.. Sonucun böyle çıkması gerçekten ilginç..
Bir tür zihin yönlendirmesi olabilir, Veya böyle bir soruya ilk akla gelen ve en çok verilen cevap zaten Çekiç-Kırmızı'da olabilir.
[post=145118]Quoted post[/post]​

Bu beyin yönlerdirme olayı gerçek..Bir ara Aytuç Altundal (yazar) açıklamıştı;soğuk savaş yıllarında KGB bu konu üzerinde birçok bilimadamıyla araştırma yapmış ve zihin yönlendirme olayını gerçekleştirmiş..İnsana bazı kelimeler söylendiğinde beyin otomatik olarak yönlendirildiği şeye kitleniyormuş..Bir zamanlar Rusya'da kominizm ilk çöktüğü sıralarda,Rus özel televizyonları KGB ajanlarını işe almışlar,bunlar televizyondan bazı görüntüler vererek insanları o kanalı izlemeye yönlendiriyormuş..Bu bilimsel olarak ispatlandı;Görüntülere farklı bir frekans yüklüyorlar,göz bunu ekranda farkedemiyor ama beyin algılıyor..daha sonra Rusya'da bu açığa çıkınca televizyon kanallarına bu frekansları yayınlamamaları için cezalar verildi.

zoom

Üye
walla kırmızı çekiç aklıma nerden geldi hiç anlamdım :D bu ne yaw yalan bunlar bende %2 deyim :P

metintekin

Üye
siyah bi tabanca düşündüm ben :)

rapci_cariye

Üye
wALa netense penım de aklıma pembe 1 kazma geldı dermişim demedım yasdım nseee yawj sadeje pembe geldı!!! Hem neten kırmızı makas gelmesı gereko???????

hurricane79

Üye
kırmızısı tuttuda alet olarak aklıma matkap geldi. :D

MagNum

MagNum

Üye
Galiba bende %2 lik dilimdeyim

blue_hangman

blue_hangman

Üye
benimde aklıma siyah bir tornavida geldi

climax

Üye
kırmızı pense düşündüm...yeminle!!!!!!!! :wacko: :wacko: :wacko:

darkwolf

darkwolf

Üye
kırmizi mikser

Usta_AsH

Üye
mavi bilgisayar diyen bi tek ben mi varım

abuvice

abuvice

Üye
bu neden böyle oluyor yav kardeşime yaptırdım oda kırmızı çekiç dedi :D

img_61

Üye
walla ben hiçbir grupda değilim benim aklıma organik bir alet geldi :ehe ve mavi renk be diyom lan ben:allalla:

kadriye

kadriye

Üye
bi dkk ben de kırmızı kürek dedim.nassı yani?kırmızı demişim sonuçta.bunun açıklaması nedir?nereden bööle olduğu biliniyor.kırmızı çekiç?hakikaten merak ettim

vazi

vazi

Üye
Evet bende Kırmızı Balta geldi aklıma ne alaka anlamadım

cerkez60

Üye
çok saçma bir oyun bu

iremm

iremm

Üye
herkes %2 lik dilimde :D

by_bilinmez

by_bilinmez

Üye
kırmızı çekiç diyenler % 2 lik olmasın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt