Bir Test... Deneyin Şaşıracaksınız...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mAd_girL

mAd_girL

Üye
pembe makas :wacko:

mavizeybek

mavizeybek

Üye
bende kırmızı pense dedim nereden aklıma geldiyse yaw alet diyince aslında aklıma ilk olarak cinsel organ geldi ama sonra kendime geldim. :DD aklıma başlangıçta keser geldi daha sonra da pense :shiny:

hasank

Üye
Originally posted by burhanbal@Aug 25 2005, 04:51 PM
dostum benim aklıma ilk anda kırmızı bir pense geldi.
kırmızı ok. ama çekiç aklıma gelmedi.
ben % kaçlık gruba giriyorum acaba?
[post=144240]Quoted post[/post]​

abi benim aklıma da kırmızı balta geldi :wacko:

msw

msw

Üye
ben de %2 lik dilimdeyim anlamadığım çekiç le ne alakası olduğu...

jackjack

jackjack

Üye
bene kirmizi cekic dedim ve korktum yaw nerden biliyorlar böle seyleri...

airbeko

airbeko

Üye
arkadaşlar ben kırmızı ingiliz anahtarı dedim ama kırmızı aklıma ekrandan geldi ondan söyledim

umithoca

Üye
Kırmızı pense 4 oldu. Ama nasıl herkes kırmızı diyor.

Zero

Zero

Üye
    Konu Sahibi
Bende direkt olarak Kırmızı-Çekiç dedim.. Sonucun böyle çıkması gerçekten ilginç..
Bir tür zihin yönlendirmesi olabilir, Veya böyle bir soruya ilk akla gelen ve en çok verilen cevap zaten Çekiç-Kırmızı'da olabilir.

S1FR3K1R1C1

Üye
kardeş bende denedim kırmızı dedim+ Emine hanım'a gösterdim oda kırmızı dedi ama Gülhan Diye birisine Gösterdim pempe dedi zuahhah :huhu: :haha: waybe ilginç yaws

iOS Developer

iOS Developer

Üye
benim aklıma kırmızı bir ferrari geldi aletten ben onu anlıyorum...

prince of hell

prince of hell

Üye
sabırsızlıktan testin direk sonuna baktım :lol2: keske bende sabredip yapsaydım :)

Caine

Caine

Üye
ya ben sadece işlemleri hızlı hızlı çözüp aşağı indim ve aklımdan hiçbirşery geçmedi :DD yani ben ne yüzde 98 nede yüzde 2 liklerden değilmişim :DD :lol2: ya bu çekiçleri penseleri nerden düşünüp gördünüz ki anlayamadım ?

ars287duff

Üye
Originally posted by Caine@Aug 31 2005, 11:10 PM
ya ben sadece işlemleri hızlı hızlı çözüp aşağı indim ve aklımdan hiçbirşery geçmedi :DD yani ben ne yüzde 98 nede yüzde 2 liklerden değilmişim :DD :lol2: ya bu çekiçleri penseleri nerden düşünüp gördünüz ki anlayamadım ?
[post=150978]Quoted post[/post]​

aynen hızlı hızlı çözdüm ama hiçbirşey düşünmedim neden ki :help:

Zero

Zero

Üye
    Konu Sahibi
"Bir alet ve bir renk düşünün" demiş.. o kadar zor olmasa gerek :D

undead1

Üye
walla bende kırmızı çekiç dedim noluyo hakkaten nasıl biliyolar arkadaş yaws ohaa ya pardon !!!

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
Arkadaşlar bu tamamen benim kendi yorumum gerceği bende bilmiorum

"Şimdi bu sayıları hesaplarken insan sıkılmaya başlıyor agresifleşiyor. insan sinirlenince en pratik bir

şekilde düşünmeye başlıyor. soru geldiğinde ise (pratik düşündüğ için) insanalrın en sık kullandığı

aleti hemen aklına getiriyor. bu yüzden pense çekiç gibi farklı sonuç çıkıyor. ama genelde çekiç olduğu

için herkez bence hemen aklına onu getiriyor.

Zaten soruda "çabuk" diyor yani insanı pratik bir cevaba sevk ettiriyor. gelelim farklı cevaba ise soğuk

kanlı ve yargılayıcı insanlar biraz düşündüğü için cevap farklı oluyor yada hiç cevap vermiyor saçma geldiği için. ;)

Renk meselesinde yorum yaptım 1-2 ama fazla sağlıklı olmadığı için yazmak istemedim ;)

valmont2

Üye
Originally posted by xmen@Aug 26 2005, 03:16 PM
benim aklıma kırmızı bir ferrari geldi aletten ben onu anlıyorum...
[post=145197]Quoted post[/post]​
:haha: :kop:

FrontmaN

FrontmaN

Üye
benim aklıma da mavi bluetooth çipi geldi :)

abuvice

abuvice

Üye
:o ben kırmızı keser dedim :D nasıl biliyorlar yav...! biri cevap yazsın..

Tayfuns

Üye
mavi cakmak geldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt