Bir kız çocuğu 4 aydır uyuyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DefectoR

yahu ben sabah 8 de kalkayım her yerim ağrır ( 7 dedin mi ayaktaım ) 4 ay uyursam bi daha uyanamam herhalde :D

realgs

Üye
o da birşeymi,bizim politikacılar koskoca 70 milyonluk memleketi yıllardır uyutuyorlar. :P
Mis gibi iş valla, aylarca uyu,yeme içme,masraf sıfır.Ne para biriktirilir yahu.
Al bir rapor hastaneden ,maaşın işlemeye devam etsin,masraf sıfır.Paralar cukka
sonrada :artı: Eee arada birkaç ünlüde ziyaret ederse mis gibi hayat valla :artı:

Sizzy

Üye
bence çok saçma

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
aha burdan soyluyorum PALAVRA ya ben de yatim diyi 1 tane de doktor ayarlim kendını buyucu zanneden bırı de desın ''yattıgı yattagın yanına pamle anderson yatmazsa kalkmayacak coocccuuukk hemmeeenn bulup getırın'' tabı tabı neyse yaa :P

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
4 ay uyunurmu yaa wardır onun bi hilesi hurdası millet 24 saat başında durcak degilya :P

Shadowman07

Shadowman07

Üye
bence uyuma ötesi birşey okadar utunurmu be

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
kız aslında şarkıcıyı uyutup buluşmak istiyor ;) ruslarda kız uyuyor zannederek uyuyorlar bu sayede herkez birşekilde uyuyor biz zaten bu dünya da Rüya alemin dedeğilmiyiz Galu beladan çıktığımızdan beri uyuyoruz Sizin haberiniz yok ;) Esas bunu haber yapın "bütün insanlar galu beladan berri uyuyor , BizdeAzrailin gelmesini bekliyoruz yoksa daha uyumaya devam edeceğiz Azrail bizi Öpünce bak nasıl uyanıp kendimize geleceğiz gerçeği göreceğiz" ;) :D

zoom

Üye
kız bitkisel hayata girer bee yiyo bunlar bizi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt