Bir KADIN nasıl MUTLU edilir? % 100 olumlu sonuç

Sponsorlu Bağlantılar

kraldost

kraldost

Üye
    Konu Sahibi
Bir KADIN nasıl MUTLU edilir? % 100 olumlu sonuç

Kadınları mutlu etmek zor değildir aslında, yeter ki samimi olun onlara. Çiçek almayı unuttum değil; param yoktu deyin mesela.
Patron mesaiye bıraktı değil, arkadaşlarla çıkacağız deyin onlara.
Arkadaşlarınızla çıkmanıza kızıp, dudak düşürüyorlarsa da; sizle daha çok vakit geçirmek içindir o tafralar da. Yoksa turşunuzu kurmayacaklar;emin olun hiç bir zaman asla.

Aldığınız çiçekler değildir onları mutlu eden, duygularınızı somutlaştırıp kalbinizi ellerine bırakıvermenizdir; yüzlerindeki çocukça tebessümü ettiren. Ve kalbinizin çiçeklere dönüşmüş halidir onları güldüren. Bu yüzden vazgeçemez kadınlar çiçeklerden, o çiçekleri kalbinize benzettiklerinden. Yoksa çiçek çokta önemli değildir, zira ben hiç görmedim kadınlardan çiçek yiyen.

Sahiplenilmeyi sever kadınlar; "kendi ayakları üstünde durma felsefeleri" güçlü görünme kaygısından. Hesap sorar gibi değil, tebessümle "nerdeydin" dediğiniz zaman; size tüm günü anlatıverirler o an. Ama sıkıldığınızı belli etmeyin; otobüste bi kaç durak ayakta gittikten sonra, biraz oturup tekrar yaşlı teyzeye yer vermek zorunda kaldığını da anlattığı zaman.

Dinlenilmeyi sever kadınlar; düşüncelerine değer verildiğinde eşsiz bir huzura kavuşurlar. Düşüncelerine değer verdiğiniz an, yine karlı çıkan siz olursunuz o zaman, sizi yere göğe sığdıramazlar; o kadar büyürtürler ki taşırırlar sizi odalardan sokaktan.

Çocuktur aslında bütün kadınlar; bu yüzdendir nazlanmalar; elinde değildir ki; hala içindedir elinde pamuk şekeri saçında kurdelayla koşturan küçük kızlar. Ve annedir bütün kadınlar; bu yüzden her zaman sizden bir adım ötede yaşarlar; çünkü geleceğinizi onlar kurarlar...

• Beğen
Tepkiler: El~PisToLeRo ve -efşan

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
Elinde iphone kıçında armani üzerinde lacost varsa kadını gezdirecek araban varsa seni her görenin selam verdiği tarzdan bi çevren varsa bi öpücük için yavşayacak karakterinde varsa senin yanındaki kadından mutlusu yoktur.

• Beğen
Tepkiler: Dandanakan92 ve Mazlum Somer
kraldost

kraldost

Üye
    Konu Sahibi
Elinde iphone kıçında armani üzerinde lacost varsa kadını gezdirecek araban varsa seni her görenin selam verdiği tarzdan bi çevren varsa bi öpücük için yavşayacak karakterinde varsa senin yanındaki kadından mutlusu yoktur.
sen farklı bir teoriye sahipsin anlattıkların uzun süreli ilişkilerde kültürel açıdan zayıf neticeler doğurur
yani hiç sağlıklı bir düşünce değil düşündüklerin

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
Bende 5-6 ay önce bu yazıdakiler gibi düşünüyordum hemde aynısını düşünüyordum.

kraldost

kraldost

Üye
    Konu Sahibi
elindekilere sahip çıkmasını biliyorsan sıkıntı yok zira düşüncelerin toy geldi bana biraz zaman senin derdine çare olacaktır o yüzden seni zamana bırakıyorum

NowOrNewer

NowOrNewer

Üye
Her türlü mutlu ederiz.:naughty::naughty::naughty:

• Beğen
Tepkiler: Dandanakan92
Emrgncy

Emrgncy

Üye
Teşekkür ederim Kardeş yazdıkların için fakat bir şey sormak istiyorum sen evlimisin ?
Eğer evli isen niçin sorduğumu anlarsın.

lgkg300

lgkg300

Üye
Konu için teşekkürler. Söylediklerinı özetlersek bayanlara karşı dürüst ve samimi olmak gerekiyor. Onlara değer vermemiz gerekiyor.

---------- Eklendi @ 08:48:05 ---------- Yazıldı @ 08:29:49 ----------

Teşekkür ederim Kardeş yazdıkların için fakat bir şey sormak istiyorum sen evlimisin ?

Bence bekardır :kop2:
evlilikte ekseriye bunlar olmuyor maalesef. Söz ve nisanda bayana yukarıda arkadaşın dediği gibi davranılir,
evlendikten sonra erkek tahta oturur, iktidarı ele geçirir ve arkadaşımızin söylediği bu usuller ekseriye tarih oluyor. Işte bazı kareler:

Adam: Hanım aksam geç geleceğim yemek kaldır ( nereye gideceğini söylemez hanıma, kim bilir neler karıştıracak)
Kadın: yemek memek kaldıramam erken gel ye sonra istediğin yere git ( tabi ablamız içinden bir güzel konuşuyordur :kop2: )
Adam: Hanım gene başlamayalim
Kadın: başladığım yok, her zaman aynı şeyleri söylüyorsun ( Birazdan kavga başlayacak :D )

pentagram_34

pentagram_34

Üye
Hepsini genellememek lazım nasıl biz,erkellerin hepimizin bile tek,sabit bir özelliğimiz de yoksa,bayanların da yok.

Buraxlive

Buraxlive

Üye

Katiliyorum cogu öyle. Her gecen gün yetisen büyüyenlerde bunlarin arasina katiliyor. Yalniz bu iliskiler uzun sürmüyor ciddi bir iliski olmuyor o ayri. yarin bi gün bu kizlardan biri eş olarak cogu erkegin hayatina girecek iste..

pentagram_34

pentagram_34

Üye
Emrgncy

Emrgncy

Üye
Konu için teşekkürler. Söylediklerinı özetlersek bayanlara karşı dürüst ve samimi olmak gerekiyor. Onlara değer vermemiz gerekiyor.

evlilikte ekseriye bunlar olmuyor maalesef. Söz ve nisanda bayana yukarıda arkadaşın dediği gibi davranılir,
evlendikten sonra erkek tahta oturur, iktidarı ele geçirir ve arkadaşımızin söylediği bu usuller ekseriye tarih oluyor. Işte bazı kareler:

Adam: Hanım aksam geç geleceğim yemek kaldır ( nereye gideceğini söylemez hanıma, kim bilir neler karıştıracak)
Kadın: yemek memek kaldıramam erken gel ye sonra istediğin yere git ( tabi ablamız içinden bir güzel konuşuyordur :kop2: )
Kadın: başladığım yok, her zaman aynı şeyleri söylüyorsun ( Birazdan kavga başlayacak :D )

:hmmm Sen evlimisin
Yazdıklarından senin de bekar olduğun sonucuna vardımda :ehe

kraldost

kraldost

Üye
    Konu Sahibi
evliyim 5 senelik mutlu bir evliliğim var birde çocuk bekliyorum ama seni anlayamadım neden sorduğunu anlamış değilim

sana gelince sana hiç katılmıyorum sende samanyolu kanal 7 deki filmleri çok izliyorsun herhalde :ehe

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Şu maksatla sordum
Sizin aileyi tenzih ederek konuşuyorum, Bayanları mutlu etmek kısa vâdelidir.
Evli erkeklerin hayatı problemlere çözüm ve çözümlere sermaye üretmekle geçer.
Kadınlarınki ise her çözüme problem üretmekle geçer.

Bir kadını uzun vâde mutlu etmek çok zor anlayacağın

lgkg300

lgkg300

Üye

:hmmm Sen evlimisin
Yazdıklarından senin de bekar olduğun sonucuna vardımda :ehe

bekarım evet ama tatlı bir bela var az çok görebiliyorum gelecekte ne olacağını :D

---------- Eklendi @ 08:17:20 ---------- Yazıldı @ 08:15:56 ----------

evliyim 5 senelik mutlu bir evliliğim var birde çocuk bekliyorum ama seni anlayamadım neden sorduğunu anlamış değilim

sana gelince sana hiç katılmıyorum sende samanyolu kanal 7 deki filmleri çok izliyorsun herhalde :ehe

Doğru mantık yanlış yorum, maalesef bunlar sadece filmlerde olmuyor ama keşke sadece orada kalsa

Emrgncy

Emrgncy

Üye

bekarım evet ama tatlı bir bela var az çok görebiliyorum gelecekte ne olacağını :D

Bekar olduğunu, ''evlenince erkek tahta oturur'' yazmışsın ordan anladım.
Sen, bin dokuzyüz çift sıfırlı yıllardan bahsediyorsun sanırım :ehe

Ne demek istediğimi Allah nasip ederde evlenirsen anlarsın.

tempestshine

tempestshine

Üye
:tşk: :ehe

Astrosman

Astrosman

Üye
Teşekkürler

pentagram_34

pentagram_34

Üye
Kadın değil de,bayan denir.
Her neyse de,eyer içiniz de evli varsa yazılanlardan bir kaçını,eşinize yaptınız mı?
:)
Benden bir tahmin;evlenince işler çok fazla değişiyor. O sevgili dönemleriniz anı kalıyor:)

Üst Alt