Bir Hack Yöntemi Ancak Bu Kadar Kolay ve Pratik Olur (Buyrun)

çok teşekkür ederim gercekten çok işe yaradı nokia e 72 de başarıyla oldu

GOVE

Üye
Arkadaşlar benim tlf n96 sys/bin dosyası yok sistemde yardım lütfen

Emrgncy

Üye
Arkadaşlar benim tlf n96 sys/bin dosyası yok sistemde yardım lütfen
x-plore ayarlara gir ve üstteki tüm kutucukları işaretle, sonra rompatcher uygulamasından open4all yamasını aktif et.
artık x-plore ile sys/bin klasörünü görebilirsin..

GOVE

Üye
Yaptım olmadı sadece sys görünüyor bin klasöru görünmüyor ha birde open4all yaması yeşil değil kırmızı

GOVE

Üye
Tlf nu tekrar tekrar hack ledim ama bir hata bulamadım

GOVE

Üye
Evet eminim o zaman hata benim tel de vakit ayırdığın için tskler

Tepkiler: Emrgncy
tmquarantine klasörünü x-plorede aradım ama öyle bir dosya çıkmadı. Lütfen yardımcı olun.şimdiden teşekkürler

Nokia E5-00 kullanıcısıyım.telefonun kendi dosya yöneticisinden bi türlü halledemedim.sonra x plorer ı yükledim.ordan video yu takip etme suretiyle herşey halloldu.emeği geçen herkese teşekkürler.

bdurur

Üye
Eski bir konu işime yaradı, teşekkür etmek istedim.

Tepkiler: Emrgncy

cıdalı

Üye
arkadaşlar bu hack yönteminde imzasız programlar telefonun c sys bin kılasörünün korumasını kaldırdımız içinmi yüklenebiliyor yoksa installer sörwer yamasını c sys bin kılasörüne attığımız içinmi yükleyebiliyoruz.

bence insaller i oraya attigimiz icin yukleniyo ama hidayet abi daha iyi bilir

cıdalı

Üye
hidayet bey bu konuda yani proğram sertifikaları hakkında bildiklerini bana yazarmısın

Emrgncy

Üye
evet bir noktada korumayı kaldırıyoruz.. o nedenle üretici firma hack yapılmış telefonları garanti dışı tutuyordu ama servise göndermeden format atılınca hack iptal olduğundan anlaşılmıyordu..
Ama şu ana kadar ( symbianın en cafcaflı zamanında dahi) hack yüzünden telefonunun başına bir iş gelen duymadım, bu saatten sonrada herhangi birşey olmaz için rahat olsun..