Bir Hack Yöntemi Ancak Bu Kadar Kolay ve Pratik Olur (Buyrun)

Sponsorlu Bağlantılar

ucandeve1

Üye
Hocam soft format ne oluyor?

Ben bu konuları pek anlamıyorum da.

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Hocam soft format ne oluyor?

Ben bu konuları pek anlamıyorum da.
Öncelikle yedek al, çünkü formattan sonra rehber, mesaj, video, resim vs ne varsa silinecek,

telefon hafızasını ya hafıza kartına veya pc de nokia suite ile yedekledikten sonra, telefon ana ekranda iken *#7370# yi tuşla ve sorulan soruya evet de, bu kadar.. Tekrar hatırlatıyorum, yedek almayı unutma..

ucandeve1

Üye
Hocam hallettim. Ancak benim yapmak istediğim imei değiştirmekti. Bunu da başardım. Şimdi imeim 12345678abcdef oldu. Kafayı yiyecem. Yine çıkmaza düştüm :(

Emrgncy

Emrgncy

Üye

ucandeve1

Üye
Yüklediğim dosyaların içerisinde bir yerlerde bu numarayı yazdıran bir kısım olmalı. Orayı bir değiştirebilsem..

samurai jack65

samurai jack65

Üye
teşekkürler nokia E61i başarılı

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy
olivetti

olivetti

Üye
n73 9.1 grubuna giriyor 1. yöntem yani installserver.exe yönteminden şaşmayın.

Silinen Üye 1908567

Silinen Üye 1908567

Kapalı Hesap
n95 8gb tam takır çalışıyor eyvallah soğol kardeş

Amarus

Amarus

Üye
5800 xpm de de çalısıyor sagolasın dostum

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
tirintaz

tirintaz

Üye
e72'de denedim ve ilk dört adımı sorunsuz yaptım
Teşekkürler

gorkemerinciksk

Üye
kardeş benim quarantine list boş telefonum 5800 ne yapmam lazım

Emrgncy

Emrgncy

Üye
attım herşey anlatımdaki gibi hata şu /sys/bin/patcher*.IDD not found
restore all olmadığı için alıyorsun sanırım o hatayı, bilgilerini yedekleyip telefonuna bir soft format atıp hack işlemine en baştan tekrar başla...

delimatrock

delimatrock

Üye
Usta benim telefonu bu yöntemi kullanarak hacklemiştim. Telefona format attım şimdi tekrar hacklemem gerekiyor. Ancak 'Mobile Security' programının süresi dolmuş active etmem gerekiyor. Bunun için bi key bulamadım. Bu program yerine kullanabileceğim başka bir program var mı acaba? Şimdiden teşekkürler...

ByBrütüs

Üye
Bu hack yöntemini denemeye niyetlendim ama 1. bölümden nakavt oldum:agla2:mobile security kurdum ama giremiyorum, tıklayınca açılmıyor program hiç simge duruyor öyle Yardım edebilecek varmıdır bu konuda ? :sos (Tel. u5i sony ericsson s60v5 )3. Adımdaki mobile security yükleyip 3 dosya restoreleme işi neyin nesidir, yardımcı olurmusunuz? Mobile securityi yüklüyorum ama açılmıyor hiç. Onun yerine başka bir yol var mıdır alternatif program vs?

ARM_TR

ARM_TR

Üye
C6-01 Çalıştı

ByBrütüs

Üye
Trend mobil security kurarken "unsupported device. This mobile security version can only be installed on Nokia S60 phones" şeklinde hata alıyorum. İyi de sonuçta kullandığım tel yine s60v5, yok mu bunun bir çözümü arkadaşlar yardım lütfen.

Üst Alt