Bir astronotsunuz ve aydan bu görüntüyü görseniz naparsınız??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
backspace11

backspace11

Üye
    Konu Sahibi

----------Eklendi @ 16:21:56 ---------- Yazıldı @ 16:12:44 ----------

Benim Kendi Fikrim Once urerim marsliyla yada ayliyla sonra
:disko::dance::disko:

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
"Lan ben şimdi nerden sigara alacam ! "

kralcapan

kralcapan

Üye
son duamı ederdim oksijen nasıl olsa eninde sonunda bitecek :hmmm:ah

zaza

zaza

Üye
dünyadaki sevdiklerime üzülürdüm o an sadece ağlardım

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
şu residen bile acayip etkilendim orada olmak inanılmaz bir duygu olurdu..
o sırada kim olursa olsun yapacağı tek şey ağzı açık bakakalmak

mangdaşire

mangdaşire

Üye
ben bu görüntüyü görsem şu içinden geçen şey geçtikten sonra dünyaya geri dönüp neler yok oldu diye bakardım...

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
ben bu görüntüyü görsem şu içinden geçen şey geçtikten sonra dünyaya geri dönüp neler yok oldu diye bakardım...
bu olaydan sona geriye bir şey kalacağını sanmıyorum oradaki astronotun yapacağı şey beklemek... oksijeni tükenmeden önce uzaylılar onu aldı aldı yoksam nanay:d:

bu dinozorların sonunu getiren meteorun babası gibi çok büyük dünyayı delip geçiyor bu da zaten dünyayı yörüngeden çıkartır dünya evrende kaymaya başlar kısacası dünya da artık bir meteordur...

Sandrake

Sandrake

Üye
:blink:o_O ilk tepkim bu olur sonra :seytan6: bu arkadaş gelecek ve SON

Uruloki

Uruloki

Üye
ilk tepkim ağzım açık kalırdı herhal sonra bi kaç dua sonra namaz en son oksijenin bitmesini beklemek ya da uzaylıların gelmesini beklemek

stainless steel

stainless steel

Üye
uzaylıların var olduguna inanır uzaylılarla iletişimin yolarını arardım:naughty:

maxirabit

maxirabit

Üye
''Havai fişek gösterisi güzelmiş,limonata nerdee''.

serecans

serecans

Üye
hadi bee gitti hanim

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Olayın ŞokuyLa İlk Önce Küfür Ederdim, Sonra Tövbe Edip Dua Ederdim. Daha Sonra Uyurdum 2 Seçenek Var; Gözlerimi Ya Cehennemde Açacam Yada Uzaylıların Evinde, Evlerinde Uyansam İyide Cehennemde Uyanmak İstemem... :d:

backspace11

backspace11

Üye
    Konu Sahibi
Olayın ŞokuyLa İlk Önce Küfür Ederdim, Sonra Tövbe Edip Dua Ederdim. Daha Sonra Uyurdum 2 Seçenek var; Gözlerimi Ya Cehennemde Açacam Yada Uzaylılar Beni Evlerine Götürecek, Evlerine Götürürlerse İyide Cehennemde Uyanmak İstemem...

Oyle olursa ben uzyliyla evlenir kendimize bide Son model ferrari UFO alirim mars manzarali ev kendi arzularmi tamamldiktan sonra UFOmla test surusune cikarim dunyaya gelip bakarim eyer Shakira Anjelina Jolie sg kalmissa uzayli karimla konusur metres alirim kendime yasayip giderim hyatda bite aklimdan cikmamisken mutasyna ugramis cocuklarmiz oldumu super olcak X-men gibi cocuklar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt