Bir astronotsunuz ve aydan bu görüntüyü görseniz naparsınız??

• 26 Nisan 2011
  • 660 Okunma
  • 14 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bir astronotsunuz ve aydan bu görüntüyü görseniz naparsınız??

< Resmi açmak için tıklayın >

----------Eklendi @ 16:21:56 ---------- Yazıldı @ 16:12:44 ----------

Benim Kendi Fikrim Once urerim marsliyla yada ayliyla sonra
    :disko::dance::disko:

Yazan: backspace11
    Cezzbedici3 bunu beğendi.
  2. "Lan ben şimdi nerden sigara alacam ! "

3. son duamı ederdim oksijen nasıl olsa eninde sonunda bitecek :hmmm:ah

4. dünyadaki sevdiklerime üzülürdüm o an sadece ağlardım

5. şu residen bile acayip etkilendim orada olmak inanılmaz bir duygu olurdu..
    o sırada kim olursa olsun yapacağı tek şey ağzı açık bakakalmak

6. ben bu görüntüyü görsem şu içinden geçen şey geçtikten sonra dünyaya geri dönüp neler yok oldu diye bakardım...

7. bu olaydan sona geriye bir şey kalacağını sanmıyorum oradaki astronotun yapacağı şey beklemek... oksijeni tükenmeden önce uzaylılar onu aldı aldı yoksam nanay:d:

bu dinozorların sonunu getiren meteorun babası gibi çok büyük dünyayı delip geçiyor bu da zaten dünyayı yörüngeden çıkartır dünya evrende kaymaya başlar kısacası dünya da artık bir meteordur...

8. :blink:o_O ilk tepkim bu olur sonra :seytan6: bu arkadaş gelecek ve SON

9. ilk tepkim ağzım açık kalırdı herhal sonra bi kaç dua sonra namaz en son oksijenin bitmesini beklemek ya da uzaylıların gelmesini beklemek

10. uzaylıların var olduguna inanır uzaylılarla iletişimin yolarını arardım:naughty:

11. ''Havai fişek gösterisi güzelmiş,limonata nerdee''.

12. hadi bee gitti hanim

13. Olayın ŞokuyLa İlk Önce Küfür Ederdim, Sonra Tövbe Edip Dua Ederdim. Daha Sonra Uyurdum 2 Seçenek Var; Gözlerimi Ya Cehennemde Açacam Yada Uzaylıların Evinde, Evlerinde Uyansam İyide Cehennemde Uyanmak İstemem... :d:

14. Oyle olursa ben uzyliyla evlenir kendimize bide Son model ferrari UFO alirim mars manzarali ev kendi arzularmi tamamldiktan sonra UFOmla test surusune cikarim dunyaya gelip bakarim eyer Shakira Anjelina Jolie sg kalmissa uzayli karimla konusur metres alirim kendime yasayip giderim hyatda bite aklimdan cikmamisken mutasyna ugramis cocuklarmiz oldumu super olcak X-men gibi cocuklar

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/11/2018 - 01:49