Haber Bing Sağlık ve Fitness Uygulaması Mağaza'da

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bing Sağlık ve Fitness Uygulaması Mağaza'da
Bing Sağlık ve Fitness uygulaması, sağlık ve fitness dünyasında olup bitenleri takip etmenize yardımcı olur ve sağlıklı bir yaşam tarzı için ihtiyacınız olan araçları sunar. Windows Phone için tasarlanan Sağlık ve Fitness uygulaması; eşsiz fitness, beslenme ve sağlık içeriklerinin yanı sıra izleyiciler, araçlar ve diğer özellikleri bir arada sunar. Günlük kalori hedefinizi ayarlayın, yediklerinizi kaydedin ve 300.000'den fazla gıdanın besin değerlerini öğrenin. Adım adım yönergeleri, fotoğrafları ve videoları bulunan yüzlerce antrenman ve egzersiz arasından seçim yapın. Yürürken, koşarken, bisiklete binerken, kısacası her etkinliğinizde süreyi, mesafeyi, hızınızı ve yaktığınız kaloriyi kaydetmek için GPS izleyiciyi kullanın. Etkileşimli Semptom Denetleyicisi ile olası sağlık sorunları hakkında bilgi almak için semptomlarınızı girin. İzleyici verilerinizi tüm Windows 8.1 cihazlarınızda eşitleyin.

• Beğen
Tepkiler: ardacumhur, m542tf ve bulutsuzgece

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Haber için teşekkürler :oke:

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Windows 8.1 uygulamaları yavaş yavaş geliyor , Windows Phone'a
:tşk:

luckysleven

luckysleven

Üye
şu gps izleyicisi eyer tahmin ettiğim özellikse note3 de kullanıyorum harika bir özellik .. Gün içerisinde yapılan yolu hesaplıyor tabi yürüdüğünüzü baz alıyor ve yaktığınız kaloriyi size söylüyor

4MaGuS

4MaGuS

Üye
şu gps izleyicisi eyer tahmin ettiğim özellikse note3 de kullanıyorum harika bir özellik .. Gün içerisinde yapılan yolu hesaplıyor tabi yürüdüğünüzü baz alıyor ve yaktığınız kaloriyi size söylüyor
zaten yürüme mesafesi süresi hızı kaloresi rakım harita üzerinde gösterimi gibi bir çok değeri gösteren program var program adı run the map denemediyseniz bunuda deniye bilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: luckysleven
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
bir çok yemek yok. özellikle türk yemekleri :) bi de pilav yazınca çıkmıyor, illa pirinç pilavı yazacaksın :/

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Bu uygulamada mı? :D
yoğurt yok kafadan, kaşar da yok :) bi de dediğim gibi pilav yazınca bulgur pilavı, pirinç pilavı çıkmıyor illa başından yazacan piri... diye, belki bir çoğunu bulamamamın nedeni de olur. ya da ben mi kullanmasını bilemedim :) ama çok çeşit olduğu belli ona lafım yok ama ben yediğimi bulamadıktan sonra.....

Üst Alt