Haber Quadro’dan Giyilebilir Teknoloji: Smart Watch S88

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Quadro’dan Giyilebilir Teknoloji: Smart Watch S88
Android, IOS, Windows Phone ve Symbian sistemli tüm akıllı cep telefonlarıyla uyumlu çalışabilen Smart Watch S88 modeli kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Mobil Teknolojiler ve Akıllı Teknolojiler üreticisi Quadro, ürünlerine bir yenisini ekleyerek giyilebilir teknoloji platformunda Android, IOS, Windows ve Symbian sistemli tüm akıllı cep telefonlarıyla uyumlu çalışabilen Smart Watch S88 modelini kullanıcıların beğenisine sundu.Sağlık ve spor aktivitelerinin takipleri konularında ön plana çıkan akıllı saat modası mobil teknolojiler ve akıllı teknolojiler üreticisi olan Quadro ile kullanıcılara özgürlük ve bütünlük sağlıyor.

İstenilen her akıllı telefon ve işletim sistemi ile uyumlu çalışabilen Quadro Smart Watch S88 ile mesajlarınızı ve maillerinizi okuyabilir, müzikdinleyebilir, bildirimlerinizi izleyebilir, sesli görüşmelerinizi kulaklık ya da hoparlör ile gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bunların yanında ne kadar yürüdüğünüzü, kaç kalori yaktığınızı da takip edebilirsiniz.Giyilebilir Teknolojide Özgürlük:

Çocukluğumuzda izlediğimiz bilim kurgu filmlerinden özendiğimiz giyilebilir teknoloji örnekleri hayatımıza büyük bir hızla girmeye başladı. Şimdilik, giyilebilir teknolojinin en kullanışlı ve şık örneklerini oluşturan Akıllı Saatler en dikkat çeken ve kullanıcıların en çok ilgi gösterdiği ürün grubunu oluşturuyor. Bir çok teknoloji üreticisi, bu alandaki hızlı ilerleme olanaklarını değerlendirmek için piyasaya birbirinden şık ve kullanışlı ürünler sunmaya başladı.
Teknoloji meraklılarının yakından takip ettiği Akıllı Saatlerde en büyük sorun, akıllı saat üreticilerinin sadece kendi ürettikleri telefon modelleri ile uyumlu ürünler geliştirmeleri olarak görülüyor. Quadro tarafından üretilen Smart Watch S88 modeli ise bu alanda büyük bir yenilik getirerek; Android, IOS, Windows, Symbian sistemli bütün telefonlarla kullanılabilen bir ürün sunuyor.

Quadro Smart Watch S88 ile Neler Yapabilirsiniz?

Quadro’nun teknolojiye meraklı ve sürekli online olmayı seven kullanıcılara özel ürettiği Smart Watch S88, hayatı kolaylaştıran bir çok özelliği üzerinde barındırır. Akıllı telefonunuzla eşleşerek ofis, araç, ev ya da dış ortamlarda telefonunuz yakınınızda olmasa bile hiç bir çağrı ya da bildirimi kaçırmadan kolaylıkla iletişim kurmanızı sağlayarak sizi hayata bağlar.

Hayatı Kaçırma

Gürültülü, kalabalık veya sessiz olmanız gereken ortamlarda telefonunuza erişemediğiniz için önemli birçok aramayı, mesajı veya bildirimi kaçırdığınız olmuştur. Quadro Smart Watch S88 ile hiçbir şeyi kaçırmayacaksınız. Zira sosyal ağınız, iş arkadaşlarınız, aileniz ve arkadaşlarınız size ulaşabileceklerini biliyorlar; Çünkü hayatınızda artık Quadro Smart Watch S88 var. O varken hiçbir şeyi kaçırmazsınız. Telefonunuz, 10 metreye kadar uzağınızda her yerde, çantanız ya da cebinizde olabilir. Quadro Smart Watch S88 akıllı telefonunuzun küçük bir versiyonu gibi çevrenizde olup bitenden haberdar olmanızı sağlar.Zarif ve Kullanışlı

Quadro Smart Watch S88 akıllı saatinizde dijital saat ve analog arayüz arasında seçim yapabilirsiniz. Arka plan resminizi de zevkinize göre değiştirerek saatinizi kişiselleştirebilir, zevkinizi yansıtabilirsiniz.Sağlıklı Bir Yaşam İçin

Elinizde telefonla konuşken maruz kaldığınız çok yüksek frekanslı radyo sinyalleri gibi etkenlerden sizi uzak tuttuğu için çok daha sağlıklı bir iletişim imkanı sunar. Bunun yanında Pedometre (Adım Sayar) gibi sportif uygulamalarıyla da size gün içindeki performansınızı ölçümleme olanağı sunarak sağlıklı yaşamın kapısını açar.Güvende Hissettirir

Aracınızı kullanırken telefonunuzdan sıklıkla aranıyor ve iletişim kanallarınızı açık tutmak zorunda kalıyorsanız Quadro Smart Watch S88 aracınızda size dikkatinizi dağıtmadan, sağa sola uzanmak zorunda bırakmadan kolay erişimi sayesinde sürüş güvenliği sağlar. Bununla kalmayıp hatırı sayılır bir bütçe ayırarak sahip olduğunuz ve içinde paha biçemeyeceğiniz önemli data, kişisel bilgi ve telefon rehberi gibi içeriklerinizini taşıyan akıllı telefonunuz sizden 10 metreden fazla uzaklaşmadan sizi uyarır. Böylece telefonunuzu unutmanıza, kaybetmenize ya da çalınmasına izin vermez.Quadro Smart Watch S88 Genel Özellikleri:• 1,54″ Kapasitif DokunmatikEkran

• Hesap Makinesi

• Takvim

• FM Desteği

• G-Sensör

• Pedometre

• Smart Bluetooth Senkronizasyon ile :

- Aramalar

- Rehber

- SMS

- Müzik

- Hava Durumu

- Facebook

- Twitter

- Whatsapp

- WeChat

- Email
 


The Pierre

The Pierre

Üye
Çok güzel bayıldım :-o fiyat ne kadar 100-250₺ arası olsa keşke
 
The Pierre

The Pierre

Üye
Bir saate 650-700₺ vermek istemiyorum çünkü uygun bişey olsada alsam
 
0MG90

0MG90

Üye
Symbian desteklemesi çok iyi olmuş
Cihaz güzele benziyor
 
  • Beğen
Tepkiler: lazye

furkankaya559758

Üye
Tüm işletim sistemleriyle çalışması çok iyi bir şey. Ayrıca şık bir saate benziyor.
 
lazye

lazye

Üye
Tüm işletim sistemleri iste budur dostum :)
 

Emre

Üye
Symbian'ı unutmayan Tek Firma Quadro :ehe
 
  • Beğen
Tepkiler: lazye
98farom98

98farom98

Üye
Gerçekten çok güzel her işletim için uygun bu baya iyi olmuş vala fiyatı uygunsa alınabilir
 


Üst Alt