Bimcell’in Abone Sayısı Açıklandı !!!

Sponsorlu Bağlantılar

DalvikCache

DalvikCache

Üye
Hızım düşmedi yani 128 e düşmedi hala yüksek hız diyomda kimse inanmıyo

genco15

genco15

Üye
Bulunduğum yerde avea çekse direk pttcell e geçerim :(

marist

marist

Üye
Biraz daha gelişsin düşünürüz bişeyler :)

gustimos

Üye
Biri avea ya birseyler mi soyledi. Ben aciklayim... 1000 dk her yöne + 4 gb internet = 35 Tl.. turkcellde 150 tl..vodafone da 110 tl.. kaliteli deyip carpilmanin anlami yok. bulundugum yer sinop sadece yaylalatda uzak dağlarda cekmiyor ne farkeder oralarda diğerleri de cekmiyor :))

• Beğen
Tepkiler: memolim83
esokmen

esokmen

Üye
Vodafone kullanıcısıyım her hattın illaki çekmediği bir yer var :)

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Her gun artıyor abone sayısı

İbrahimTR

İbrahimTR

Üye
Hızım düşmedi yani 128 e düşmedi hala yüksek hız diyomda kimse inanmıyo
peki birşey soracam? Pttcell 14lük faturalı hattı almaya hat ücreti istiyorlar mı? Ve 14 tl dışında vergi ücreti varmı?

DalvikCache

DalvikCache

Üye
peki birşey soracam? Pttcell 14lük faturalı hattı almaya hat ücreti istiyorlar mı? Ve 14 tl dışında vergi ücreti varmı?
ben bimcell i taşıdım ptt ye hiç bi ücret almadılar 14 liraya ek birde 1.30 luk telsiz kullanım ücreti var yani aylık ücret 16 yı bulmuyorAyrıyetten ios yada android cihazınıza yükleyeceğiniz avea online işlemler uygulaması ile güncel fatura tutarınıza ne kadar paket kullanımı yaptığıza ücretsiz bakabiliyorsunuz

İbrahimTR

İbrahimTR

Üye
ben bimcell i taşıdım ptt ye hiç bi ücret almadılar 14 liraya ek birde 1.30 luk telsiz kullanım ücreti var yani aylık ücret 16 yı bulmuyorAyrıyetten ios yada android cihazınıza yükleyeceğiniz avea online işlemler uygulaması ile güncel fatura tutarınıza ne kadar paket kullanımı yaptığıza ücretsiz bakabiliyorsunuz
taşıma yapmayacam eğer faturalı hat diğerleri gibi bedava ise alıp deneyecem memnun kalmazsam 3 ay sonra taşırım. Ayrıca ben bimcellde telsiz kul. Ücreti ödemiyorum

DalvikCache

DalvikCache

Üye
ben ödüyordum bimcellde hatta 3 ay hiç hattı takmamıştım telefona sonra taktım ve 5 lira yükledim hepsini anında telsiz kullanıma kesti hiç bişe anlamadım üstelik hat yeniydi 12 ay vergi almaması gerekirken yüklediğim liradan 3 aylık vergi kesti sonra pttcell çıkınca taşıdım hemen

Invoke

Invoke

Üye
ben ödüyordum bimcellde hatta 3 ay hiç hattı takmamıştım telefona sonra taktım ve 5 lira yükledim hepsini anında telsiz kullanıma kesti hiç bişe anlamadım üstelik hat yeniydi 12 ay vergi almaması gerekirken yüklediğim liradan 3 aylık vergi kesti sonra pttcell çıkınca taşıdım hemen

Normal, istersen 5 ay takma, TL yüklediğinde 5aylık vergi kesilir...
12 ay vergi almaması olayı türkcell ya da vodafonedan hat taşıyınca oluyor, bir de direk yeni bimcellde oluyor olabilir*(bundan emin değilim); ama aveadan geçince vergi alınmaya devam ediyor. Sanırım aveadan geçmiştiniz...

İbrahimTR

İbrahimTR

Üye
sabahtan ptt 14lük hat aldım. Dakikalarda saniye bazında kesinti oluyormuş ki bu güzelmiş. İnternette memnun kalırsam pttcele devam. Şimdi baktığın zaman 1gb net fiyatına konuşma, sms ve sınırsız net vermesi gùzel. Ama insaallah pişman ettirmez

Üst Alt