Bimcell’in Abone Sayısı Açıklandı !!!

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Bimcell’in Abone Sayısı Açıklandı !!!
BİM, 2012 yılı mali yılı itibariyle 440 bin aboneye ulaştığını açıklamıştı. 23 Ağustos 2013 verilerine göre, BİMCELL’in abone sayısı 700 bini geçti. Şirketin hedefi ise 1 milyon aboneye ulaşmak.

TechnoLogic’e konuşan BİM İcra Kurulu Üyesi ve CFO’su Haluk Dortluoğlu, 23 Ağustos 2013 tarihi itibariyle BİMCELL’in abone sayısının 700 bini geçtiğini, hedeflerinin 1 milyon yeni aboneye ulaşmak olduğunu söyledi.

BİMCELL markasıyla karmaşık paketler içermeyen, sade, ekonomik ve tüketici için bir katma değer ortaya koyan çözümler sunduklarını belirten Dortluoğlu, mobil iletişim sektöründe tüketicilerden büyük ilgi gördüklerini, Avea ile yaptıkları araştırmanın 5 yıldan daha uzun süreli olduğunu açıkladı.

Reklam yatırımı yapmayarak bunu fiyatlara yansıttıklarını hatırlatan Dortluoğlu, fiyat tarifelerinin çok net olduğunu, saniye bazında hesaplama sayesinde diğer operatörlerden çok daha ucuza hizmet sunduklarını anlattı.

Sundukları hizmetin kulaktan kulağa yayılarak ilerlediğini belirten Dortluoğlu, BİMCELL’in gelecekte şirketin çok önemli bir gelir kaynağı olacağını kaydetti.

Son düzenleme:

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Turkcell'den şaşmam. Avea şehrin göbeğinde çekmiyor. ( İzmir'de )

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Biraz fazla opara ödersen tabiki cekimi iyi olmalı

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Aylık sadece Turkcell 110 TL alıyor. Vodafone'da 60 TL alıyor. Vodafone daha ucuz ve kalite bazında Turkcell ile çok yakın. Turkcell'in de çekmediği saçma sapan lokasyonlar oluyor. Fakat Turkcell marka değerini kullanıyor.

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Vodafonda turkcell kadar ıyı çekiyor

• Beğen
Tepkiler: .caner.
Invoke

Invoke

Üye
Kişinin beklentisine göre değişir, ben ayda yılda bir mesaj atarım, hergün illaki telefonla konuşurum ama kısa kısa öyle dakika paketleri almayı gerektirmeyecek şekilde... E böyle olunca, en mantıklısı bimcell oluyor zaten aveanın alt yapısı, dakikası 10kuruş, 6saniyede 1 kuruş. Aradım, geliyom, siz nerdesiniz, tamam falan derken yarım dakka filan geçiyor virgülden sonraki ikinci basamaktan eksiliyor tl'lerim O.o Mesaj atmak sıkıntıydı önceden çünkü ayda yılda bir atarım 42+42 84 gider... şimdi 10+10 20 kuruş gidiyor. Yani bimcell iyidir. :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: .caner.
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Herkesın kullanımı farklı

İbrahimTR

İbrahimTR

Üye
Turkcell'den şaşmam. Avea şehrin göbeğinde çekmiyor. ( İzmir'de )
istanbul ümraniyede binanın bodrum katında 3g internete bile giriyorumon numara hat. saniye bazlı kesiyor. diğerleriyle attıgın bir sms fiyatıyla 4 sms atılıyor 3lü paketi 19 tl 250 dk 5000 sms h.yöne 500 mb net işimi fazlasıyla görüyor

blastx

blastx

Üye
herşey beklentiye göre şakillenir kesinlikle umarım abone sayısı milyonu aştığında da şirketin hizmet odaklı tutumu değişmez

memolim83

memolim83

Üye
yerin dibinde bile cekiyor o cekmeyen hatlar eskilerde kaldı türkcell adını kullanıyor milleti kazıklıyor. Basit bi örnek bimcell de mesaj ceksen 10 kuruş digerlerinde 40-45 kurus illa paket önemli ise bundada paket var sms konusma

KayraBey

KayraBey

Üye
Bim candır :D

DalvikCache

DalvikCache

Üye
ptt bimden daha iyi bende zaten bimi taşıdım ptt yebim ucuz konuşturmaya odaklanmış internete de el atmalı ki abone sayısını katlasın pttcelli örnek almalı

İbrahimTR

İbrahimTR

Üye
yerin dibinde bile cekiyor o cekmeyen hatlar eskilerde kaldı türkcell adını kullanıyor milleti kazıklıyor. Basit bi örnek bimcell de mesaj ceksen 10 kuruş digerlerinde 40-45 kurus illa paket önemli ise bundada paket var sms konusma
cok doğru
ptt bimden daha iyi bende zaten bimi taşıdım ptt yebim ucuz konuşturmaya odaklanmış internete de el atmalı ki abone sayısını katlasın pttcelli örnek almalı
nesi daha iyi söyler misin? ben baktım net paket aynı konuşma süreli sms aynı fiyata daha az. aksine bimcellden kötü artısını göremedim ben

DalvikCache

DalvikCache

Üye
İnternet sınırsız bimcellde sınırsız internet yokAyrıyetten bimcellde dakikası 10 kuruş 200dk 20 liraya geliyor pttcell 14tl ye sana 200dk 250sms ve 128kbps sınırsız internet veriyor bimcell bi halta yaramaz

İbrahimTR

İbrahimTR

Üye
İnternet sınırsız bimcellde sınırsız internet yokAyrıyetten bimcellde dakikası 10 kuruş 200dk 20 liraya geliyor pttcell 14tl ye sana 200dk 250sms ve 128kbps sınırsız internet veriyor bimcell bi halta yaramaz
o dedigin faturalı bana faturasız lazım nasıl olacak. Ayrıca pttcel 5 dakika ister konuş ister konuşma 30 krş gider üstelik 20 tl üzeri yüklemeye 1 ay gecerli. Bimcellde 6 sn 1 kuruş ve kışıtlama yok. Benim gibi kısa görüşmeler yapan için en iyisi Bimcell. O sınırsız interneti de vodafonedan biliyoruz 5 para etmediğini

Son düzenleme:
Invoke

Invoke

Üye
Kişiye göre değişir, pttcellin interneti avantajlı diye biliyorum; ama 6saniyesi 1 kuruş olayı tam benim ihtiyacımı karşılayan şey, yani bimcell :biggrin:

• Beğen
Tepkiler: achambo
DalvikCache

DalvikCache

Üye
o dedigin faturalı bana faturasız lazım nasıl olacak. Ayrıca pttcel 5 dakika ister konuş ister konuşma 30 krş gider üstelik 20 tl üzeri yüklemeye 1 ay gecerli. Bimcellde 6 sn 1 kuruş ve kışıtlama yok. Benim gibi kısa görüşmeler yapan için en iyisi Bimcell. O sınırsız interneti de vodafonedan biliyoruz 5 para etmediğini
evet 5 para etmez 30gb kullandım hızım hala 10 megabitlerde

Üst Alt