BİMcell'den 2. Büyük Zam

Sponsorlu Bağlantılar

PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
BİMcell'den 2. Büyük Zam
Bilindiği üzere 3-4 ay önce BİMcell 2022 paket fiyatlarına %33 zam yapmıştı. Şimdi tekrar %33 zam yapıldı.

Bu iki zamla beraber yaklaşık %77 lik bir fiyat artışı oldu. En ucuz karma paket olan dost küçük 34 liradan, 45 liraya yükseldi.

** Ayrıca bundan sonra telsiz vergisi her ayın son gününde alınacak.
** Bundan sonra yaptığınız paketler; yaptığınız gün itibariyle değil, paketi yaptığınız günün saatinden itibariyle 30 gün geçerli olacak.

Bimcell yetkililerine buradan sesleniyorum, Dost paket böyle mi olur ? Böyle Dost Düşman başına :pokey:
5-6 ay öncesine kadar en pahalı karma paket 43 liraydı, şimdi en ucuz karma paket 45 lira oldu, vergiyle beraber 50 lira, gerçekten çok dost paketler.

Son düzenleme:
  • Beğen
  • Şaşırdım
Tepkiler: bilisimler, fatihmenteş, MAERKEK ve 4 diğerleri

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
askeri ücrete zam yapıldı sonuçta :deal:

• Kahkaha
Tepkiler: Hasand.

babafre23

Üye
Arkadaşlar en ucuz tarife paket şuan nerede var? Bimcell alsın dostluğunu başına çalsın. Konuşma ve küçük bir internet paketi olsa yeter bana. Var mı bildiğiniz böyle bir tarife? Faturalı faturasız fark etmez.

• Beğen
Tepkiler: rear2011 ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
Konuşma ve küçük bir internet paketi olsa yeter bana. Var mı bildiğiniz böyle bir tarife? Faturalı faturasız fark etmez.
Bu ay muhtemelen tüm operatörlerde fiyat artışı olur netleşmesini bekliyorum, ben de araştırıyorum bakalım, şuan al birini vur ötekine.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK, rear2011 ve babafre23

babafre23

Üye
Bu ay muhtemelen tüm operatörlerde fiyat artışı olur netleşmesini bekliyorum, ben de araştırıyorum bakalım, şuan al birini vur ötekine.
Artık bedava da olsa avea da durmam bir yıl içinde neredeyse yüzde 100 zam yaptılar artık doydular. Turkcell de ancak iş adamlarının yeri tek çare vodafone kalıyor. Oraya geçelim hep beraber bir kamu oyu oluşturursak bunlar da biraz aç kalır.

• Beğen
Tepkiler: rear2011 ve PALA.
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Yeter artık vallahi yeter. Zaten öğrenciyiz kıt kanaat geçiniyoruz. Galiba yeniden tuşlu telefona geçip ucuz bir paket kullanacağım.

PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell de ancak iş adamlarının yeri tek çare vodafone kalıyor.
Ben bunlardan da payımı aldım ama yinede uygun tarifeler olursa düşünürüm, artık soyan soyana. Ekonomistler, millet dumanla mı haberleşsin :yagmur:

• Beğen
Tepkiler: gonyalı, MAERKEK, rear2011 ve 1 kişi daha
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
İşyerimde Türktelekom altyapılı operatörler çekiyor adam akıllı. Zaten 50 liralık dolduruyorum her ay .
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Kahkaha
  • Beğen
Tepkiler: PALA. ve gonyalı
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Tuşlu telefona geçip internetsiz sadece gerektiğinde aç kapa yapasım geldi ha .

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Yakışıyor mu hiç geçin tuşlu telefonlara size ne lazim akıllı telefon :D

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

01virüs01

Üye
Arkadaşlar en ucuz tarife paket şuan nerede var? Bimcell alsın dostluğunu başına çalsın. Konuşma ve küçük bir internet paketi olsa yeter bana. Var mı bildiğiniz böyle bir tarife? Faturalı faturasız fark etmez.
vestelcell türk telekom alt yapısı ama geçmesi sıkıntı vestel bayilerinde genellikle yok ben adanada 10 kadar bayiyi aradım hiçbirinde yok adanada yok herhalde aramadan gitmeyin.birde turkcell yıllık 70 gb 450 liraya var
Mesaj birleştirildi:

Artık bedava da olsa avea da durmam bir yıl içinde neredeyse yüzde 100 zam yaptılar artık doydular. Turkcell de ancak iş adamlarının yeri tek çare vodafone kalıyor. Oraya geçelim hep beraber bir kamu oyu oluşturursak bunlar da biraz aç kalır.
Turkcell i devlet satın almıştı zaten bir kaç ay önce Türk telekomuda satın aldı ama zamlar devam ediyor. özel şirket bir vodafone kaldı

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
gonyalı

gonyalı

Üye
Yakışıyor mu hiç geçin tuşlu telefonlara size ne lazim akıllı telefon :D
Köyüme gidip tarım hayvancılıkla uğraşıcam işte o zaman akıllı telfona ihtiyacım olmaz ama şehirde bu dediğin olmuyor. Beni tuşlu telefonla görenler tuhaf tuhaf bakıyor.

• Kahkaha
  • Cool
Tepkiler: DarkredBlue61 ve MAERKEK

babafre23

Üye
vestelcell türk telekom alt yapısı ama geçmesi sıkıntı vestel bayilerinde genellikle yok ben adanada 10 kadar bayiyi aradım hiçbirinde yok adanada yok herhalde aramadan gitmeyin.birde turkcell yıllık 70 gb 450 liraya var
Mesaj birleştirildi:

Turkcell i devlet satın almıştı zaten bir kaç ay önce Türk telekomuda satın aldı ama zamlar devam ediyor. özel şirket bir vodafone kaldı
Vesteli bilmiyordum bir araştırayım.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
Wandeta

Wandeta

Üye
Hayırlı olsun .. Ekmekte 4 TL olmuş ... Güzel uçuyoruz ..

Şu an yeni bir telefon 25 bin TL bunun 13 bin TL vergi telefon bozulsa nasıl telefon alacam bilemiyorum eskıden bir şekilde parayı denkleştirip alıyorduk parasıda alınabilecek düzeydeydi.

Türkcell 85 TL kullandıgım tarifeye zam yaptı aradı size özel 105 TL dedi düşüneyim dedim 2 hafta sonra aradım 140 TL dedi size söyledigimizde 105 TL kabul etseydiniz dedi.Ne dediysem olmadı 105 TL kurtarıyorsa 140 TL diye tutdurmanın anlamı yok.

Memleket bir tuhaf oldu gerçekten yaşanılacak ve katlanılacak halden çıktı insanlar tuhaflaştı.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı, PALA. ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator

Şu an yeni bir telefon 25 bin TL bunun 13 bin TL vergi telefon bozulsa nasıl telefon alıcam bilemiyorum eskıden bir şekilde payayı denkleştirip alıyorduk parasıda alınabilecek düzeydeydi.Türkcell 85 TL kullandıgım tarifeye zam yaptı aradı size özel 105 TL dedi düşüneyim dedim 2 hafta sonra aradım 140 TL dedi size söyledigimizde 105 TL kabul etseydiniz dedi.Ne dediysem olmadı 105 TL kurtarıyorsa 140 TL diye tutdurmanın anlamı yok.

Memleket bir tuhaf oldu gerçekten yaşanılacak ve katlanılacak halden çıktı insanlar tuhaflaştı.
Battı balık yan gider

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
Wandeta

Wandeta

Üye
Battı balık yan gider
Burası yeri deyil gerçide eskiden gerçekten kim ne derse desin kabul etmiyorum bir şekilde istedigimizi alabiliyorduk artık herşey gerçekten hayal oldu..

• Beğen
Tepkiler: gonyalı, PALA. ve MAERKEK
gonyalı

gonyalı

Üye
2023 loading ...
2023 e 7 ay 10 gün kaldı
2023 te İnş. gerçekten halk için iyi şeyler olur.
Mesaj birleştirildi:

Önce bi devlet bataklıktan bi kurtulsun sıra bize de gelir
2023 ...

PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
size özel 105 TL dedi düşüneyim dedim 2 hafta sonra aradım 140 TL dedi
Size özelmiş, aynı hizmeti verip sömürüyorlar.
İnsanları mankurtlaştırdılar, böyle devam edilemeyeceğini herkes biliyor ama bu düzene teslim oluyorlar. Ülkede bir muhalefet kalmadı, şuan ikdidar ve sarı muhalefet var, 20 yılda ülkeyi uçurumun ucuna getirdiler, halen bunlardan medet umanlar var. Maksadım siyaset, propaganda değil ama oyumu kesinlikle Zafer partisine verecem, Atatürk çizgisinde şuan tek o var, diğerleri 1921 anayasasının derdine düşmüş, ağlanacak halimize gülenler utansın.

Zaten 50 liralık dolduruyorum her ay
Durum böyle desene :hmmm

Son düzenleme:

Üst Alt