Turkcell - Evim Nar Kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Turkcell - Evim Nar Kampanyası
Turkcell Evim Nar Paketi'yle evden ve bir çok özel noktadan her yönü aramak artık çok ekonomik! Evim Nar Paketi'yle her yüne 50 TL'lik konuşma ayda sadece 4 TL!
  • Ayda sadece 4 TL'ye evden yurt içi Her Yöne 50 TL’lik konuşabilirsiniz.
  • Paket dahilindeki konuşmaların ücretlendirme periyodu, faturalı aboneleri için 6 sn.dir.
  • Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
  • Kampanyadan Gold Plus Yeni, Star Plus Paket, Kamu Turbo Paket, Maxi Paket, Ben Yaptım, Ben Yaptım 700, Gold Paket, Platinium Plus, Platinum Yeni, Haydi Gel Mini Paket, Haydi Gel Büyük Paket, Karma 1000 Paket, Kamu Süper Paket ve Her Yöne Gold Paket haricindeki tüm bireysel faturalı Turkcell'liler yararlanabilir.
  • Paket aboneliği için gönderilen başvuru SMS’i ve 8008 IVR’ı aramak ücretsizdir.
  • Turkcell Evim Nar Paketi'ne aboneliğiniz varsa, ev alanınızdan ve listesi verilen alanlardan yurt içi herhangi bir yöne yaptığınız aramada, “Evinizdeyken Arama” anonsu duyarsınız. Bu anonsu duyduğunuzda, başka öncelikli paketiniz yoksa konuşmanız, Turkcell Evim Nar Paketi’ndeki dakikalarınızdan düşer. Ev alanınızı 8008'i arayarak kendiniz belirleyebilirsiniz. Ev alanınızı kendiniz belirlemediğiniz durumda, son kullanımlarınıza göre otomatik belirlenir. Eğer evdeyken yaptığınız aramalarda anons duyamıyorsanız, anonsu duyamadığınız alandan ücretsiz olarak 8008'i aramanız yeterlidir. Gerekli yönlendirmeler sesli yanıt sisteminde yapılır. Böylece anons duyamadığınız alan da ev alanınız içine eklenir. Önceden anons duyduğunuz yerden, anonsu duymamaya başladığınız durumlarda, 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.
  • TURKCELL EVİM Nar Paketi, faturalı aboneler için 30 gün boyunca geçerlidir.
  • Paket dahilindeki konuşmaların ücretlendirme periyodu, Faturalı aboneleri için 6 sn.dir.
  • Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
  • EVIM Rahat paketinin geçerli olduğu yerler:
  • Cevahir AVM
  • Metrocity AVM
  • Capitol AVM
  • Kanyon AVM
  • Paladium AVM
  • Ankara Esenboğa Havalimanı
  • Sabiha Gökçen Havalimanı
  • Forum İstanbul AVM
  • Marmara Forum AVM
  • Atatürk Havalimanı
  • Optimum Outlet AVM