Bilmeyenlere bilgi, bilenlerden istek :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
najanaja

najanaja

Üye
schlkan mod 7 anna'da da bunu kullanıyodum belle ye geçtim yine yükledim yalnız kullanmak isterseniz belle ye camerayla ilgili hiçbişey seçmeyin belle yemiyo kamera açılmıyo :) sistem modlama bölümünde bulabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
schlkan mod 7 anna'da da bunu kullanıyodum belle ye geçtim yine yükledim yalnız kullanmak isterseniz belle ye camerayla ilgili hiçbişey seçmeyin belle yemiyo kamera açılmıyo :) sistem modlama bölümünde bulabilirsin.

aradan 1 ay geçmiş ben daha bu mesajı yeni görüyorum :) bazen aboneliklerimde sıkıntı oluyorda ondan yalnız dostum modu bulamadım :)

• Beğen
Tepkiler: najanaja
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi

sen bu aralar baya geç görmeye başladın yorumları :) e eski bi mod biraz gerilere gitmeliydin 7. sayfaya düşmüş :) buyur kardeşim ben senin için buluwerdim :)

http://www.maxicep.com/s-3-sistem-m...-s-3-telefonlar-icin-uyumlu-artik-439422.html

sağolasın dostum bakabilirsin konu bile açmıştım konulardan aboneliğim siliniyor diye bu da öyle kaybolmuş açtığım konulara bakarken gördüm kusura bakma bir de cfw falan yaptım onlarla uğraşıyordum yoğunum bu ara gözümden kaçmış:)

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye

sağolasın dostum bakabilirsin konu bile açmıştım konulardan aboneliğim siliniyor diye bu da öyle kaybolmuş açtığım konulara bakarken gördüm kusura bakma bir de cfw falan yaptım onlarla uğraşıyordum yoğunum bu ara gözümden kaçmış:)
önemli deil kardeş lafımı olur ben çoğu yorumu masus beğeni ye basıyorum kişinin ilgisini çekip konuya bakması için :)

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi

önemli deil kardeş lafımı olur ben çoğu yorumu masus beğeni ye basıyorum kişinin ilgisini çekip konuya bakması için :)

iyi yapıyorsun dostum bende bascamda şimdi mobilim ya borcum olsun :)

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye

iyi yapıyorsun dostum bende bascamda şimdi mobilim ya borcum olsun :)

önemli deil bi ara ödeşiriz :) bence sorun hallolduğuna göre konuyu :locked: yapalım yoksa bizim burda muhabbet hiç bitmez :) her konuyu muhabbete çeviriyoz hep zaten :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Haklısın hemen kendimi.şikayet ediyorum:D aslında ilk mesajdaki bilgi birkaç kişinin işine yaradı ama pek ilgilenen yok:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...