Bilmeyenlere bilgi, bilenlerden istek :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Bilmeyenlere bilgi, bilenlerden istek :)
Arkadaşlar birçoğunuz biliyordur ama bilmeyenlerimizde vardır belki onlar için faydalı olabilir. Bildiğiniz gibi belleden sonra videolar ve fotoğraflar birbirinden ayrıldı dcim sorunu çıktı sonrada bir de ayriyetten internetten veya bilgisayardan video attığımızda videolara gidiyor ama telefondan çektiğimizde dcim klasörüne gidiyor videolara atsak bile fotoğrafların içinde görünüyor fotoğraflar ve videolar birbirine giriyor bundan kurtulmak için kabloyu bağlayın videolarınızı pc'ye atın sonra videoları telefondan silin sonra pc'nizden tekrar videolara atın fotoğrafların içinde görünmeyecek sadece videolarda görünücek belki birçoğunuz yapıyordur biliyordur ama bilmeyenler olabilir.

Yukarıdaki kısa bir bilgiydi bir de belki mod işiyle uğraşan arkadaşlar belki yapabilir diye bir isteğim olacak bunun için mod yapılabilirmi yukarıda anlattığım konu için daha pratik yolu ya da en kısa yolu varmıdır hiç uğraşmasak çektiğimiz video videolar klasörüne gitse fotoğraflar fotoğraflar klasörüne... Yanlış hatırlamıyorsam bu daha önce konuşulmuştu yapılamıyorsada şöyle olsada olur videolar fotoğraflarda görünmesin galeride yani sadece videolarda görünsün bunlar yapılsa iyi olur diye düşünüyorum :)

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı

hizan

hizan

Üye
güzel bir konu teşekkürler.

tempestshine

tempestshine

Üye
Bunu öğrendiğim iyi oldu.Ama ben pek kullanma taraftarı değilim.Çektiğim videoların o klasörde olmasını seviyorum ben.indirdiğim videolarda direk videolara gidiyor.böylece onları birbirinden karıştırmıyorum.:) Bilgi için :tşk:

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
fatih54102

fatih54102

Üye
teşekkürler. Güncel

asigsasi

asigsasi

Üye
bilgi için teşekkürler dostum

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Teşekkürler,güzel bir bilgi

yaren_dede

yaren_dede

Üye
:tşk: geçen bir arkadaşim sormuştu o kadar uğraştım yerini değiştiremedim iyi oldu öğrendiğim

FastBreaker

FastBreaker

Üye
evet bunu farketmiştim,teşekkürler

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
:tşk: geçen bir arkadaşim sormuştu o kadar uğraştım yerini değiştiremedim iyi oldu öğrendiğim

rica ederim benimde aklıma geldi denedim oldu galeri kötü duruyor yoksa karışıyor birbirine hep konuyu açtığım iyi olmuş bir de mod yapılsa iyi olurda ama böylede idare edilir :)

realplayer2

realplayer2

Üye
teşekkürler ancak ben çektiğim videoyu depodaki dcim klasöründen hafıza kartındaki videolar klasörüne taşıyorum çektiğim videolar videolarda görünüyo pcye gerek yok aslında.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler ancak ben çektiğim videoyu depodaki dcim klasöründen hafıza kartındaki videolar klasörüne taşıyorum çektiğim videolar videolarda görünüyo pcye gerek yok aslında.

eminmisin galeriye gitmesi lazım çektiklerinin.

realplayer2

realplayer2

Üye
kesinlikle eminim can dostum. depodan hafıza kartına taşıdığım için hafıza değişmiş oluyor yani pcden cihaza atmış gibi videolarda görünüyo en azından fp1 için böyle 1. nesili bilmiyorum.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
kesinlikle eminim can dostum. depodan hafıza kartına taşıdığım için hafıza değişmiş oluyor yani pcden cihaza atmış gibi videolarda görünüyo en azından fp1 için böyle 1. nesili bilmiyorum.

baştan desene yahu fp1 diye:)

najanaja

najanaja

Üye
sen klasörlerden mi bahsediyosun galeriden mi? galeriyse zaten karışık deil ki yani başkalarını bilmiyorumda benim galeride sadece fotolar var videolarda da videolar yani hiç karıştırmıyo zaten. ama sadece klasör olayından bahsediyosan orda dediin gibi dcim içinde hepsi ama klasörü açıpta bakmadığım için o kısım beni ilgilendirmiyo :) galeri karışık olmasın yeter. tabi belkide mod kullandığım içindir bilemiyorum. hatta download klasörüne görünmesini istemediğim şeyleri atıyorum o klasöre ne atsam galeride görünmüyor oda moddan kaynaklanıyor.

realplayer2

realplayer2

Üye
cihazımın 700 olduğunu gördüğünü düşündüm can dostum:)

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
evet mod iyi olurdu bende bazı müzik ve videolari saklamak için sistem klasörüne atıyorum.

Kaya0362

Üye
camerapro direk videolara kaydediyor ne uğraşcam öyle hem camerapro daha iyi:S

stainless steel

stainless steel

Üye
private klasörüne atıyorum benden başka kimse göremiyor videoları

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
sen klasörlerden mi bahsediyosun galeriden mi? galeriyse zaten karışık deil ki yani başkalarını bilmiyorumda benim galeride sadece fotolar var videolarda da videolar yani hiç karıştırmıyo zaten. ama sadece klasör olayından bahsediyosan orda dediin gibi dcim içinde hepsi ama klasörü açıpta bakmadığım için o kısım beni ilgilendirmiyo :) galeri karışık olmasın yeter. tabi belkide mod kullandığım içindir bilemiyorum. hatta download klasörüne görünmesini istemediğim şeyleri atıyorum o klasöre ne atsam galeride görünmüyor oda moddan kaynaklanıyor.
ikisindende bahsediyorum hangi modu kullanıyorsun :)

- - - Eklendi - - -

cihazımın 700 olduğunu gördüğünü düşündüm can dostum:)

mobil takılıyorum bu aralar farketmedim :)

- - - Eklendi - - -

private klasörüne atıyorum benden başka kimse göremiyor videoları

o zaman ben size şöyle birşey söyleyeyim dosya yöneticisinde görünmesini istemediğiniz resim ve videoları received files görüntüler ve dcim klasöründen başka klasöre atarsanız zaten galeride görünmez. Ama şöyle birşey var yanınızda biri var telefonunuza bakıyor duvar kağıdı değiştir dediğinizde resimler çıktığı zaman bütün resimler çıkar orda fakat cities klasörüne atarsanız orda da görünmez :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...