Biliyorum çok çılgın bir fikir (MaxiHapishane)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KayraBey

KayraBey

Üye
Bir yaşıma daha girdim :)

besim.farhan

besim.farhan

Üye
mantıklı.. normal cezadan daha zor olur bence..

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
    Konu Sahibi
kim hapishaneye girmek ister ki en iyisi ip ban adama ban atıyorsun başka hesapla yeniden geliyor.

- - - Eklendi - - -

buradan reşwan krala sorarım ip ban mümkünmüdür maxicep için?

aynı ıp üzerinden girdiğini yöneticiler görüyor...

- - - Eklendi - - -

Bir yaşıma daha girdim :)

İthtiyarladın gittin yaw :D

- - - Eklendi - - -

hepiniz iyi okumamış veya anlamamışsınız... Sadece belirli gün (örn: pazar) ve saat (örn: 14.00/15.00) bu saatlerde siteye giriş yaptığında hapishane bölümüne yönlendirilecek ve diğer bölümlere giremeyecek + profili dahil. Sadece ziyaretcileri ile görüşebilecek...

Bu kadar basit. :D

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Bakarsınız sohbet muhabbet güzel gelir kendi kendinizi banlamaya başlarsınız :D

Mert045

Mert045

Üye
kim hapishaneye girmek ister ki en iyisi ip ban adama ban atıyorsun başka hesapla yeniden geliyor.

- - - Eklendi - - -

buradan reşwan krala sorarım ip ban mümkünmüdür maxicep için?

Türkıyede ip ban mümkün değilmis ben öyle duymuştum.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Bu fikir bana bir sitedeki uygulamayı hatırlattı rahat durmayanların avatarlarına önce kırmızı bir kravat takıp tekrarında cezalı yerine arka bahçede yazıyordu.Ama adminde belirtmiş imkansız ;)

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
    Konu Sahibi
fazla uzatmaya gerek yok. :D yapılmıyacaksa konuyu kitleyin. :)

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
Hangi üyenin neden banlandığı yazılsa bile yine olur mesela site hakkında bölümünde cezalı üyeler diye bir bölüm açılabilir. Hangi üyenin neden banlandığını konu açıp anlıyoruz :hmmm

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Hangi üyenin neden banlandığı yazılsa bile yine olur mesela site hakkında bölümünde cezalı üyeler diye bir bölüm açılabilir. Hangi üyenin neden banlandığını konu açıp anlıyoruz :hmmm

hırsızlar koğuşu cinayet koğuşu gibi ne o öyle bizde de küfür edenler konu hortlatanlar hatta mesaj kasanları orda şişliyolar falan :ehe

larten123

larten123

Üye
:kop2:

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
    Konu Sahibi
konu amacının dışına çıktı. Kilit lütfen.

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Evet arkadaşlar vBulletin sınırlarını zorlamaya çalışıyorsunuz böyle birşey olamaz, binlerce banlı üyeyi belirli bir gün ve satte bir araya getiremez, sanaldayız ceza evinde değil :D
Keyifli forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt