Bilgisayar toplayıcı

Konu Sahibi
Bilgisayar toplayıcı
@Bilişim Profesörü sn kendi siteni veya dükkanını kurup toplasana pc herkese
çok tutarsan çok para kazanırsıngereksizler olarak gördüm yanlışlıkla konunun yerini değiştirebilir misiniz @papakudioflu

Tepkiler: Baydırman ve Bilişim Profesörü
    Konu Sahibi
Bilişim Profesörü bu sitede önemli bir yere sahip bence, fikrin kulağa güzel geliyor
bn onun iyiliği için dedim bu işte çok tutar ve aşırı yenilik yapmaya yönelik davranırsa birsüre sonra kendi bile pc üretip hazırları satarveya pc satan firmalarla anlaşır laptop satıcılarının intel ile anlaştığı gibi onların ürünlerini satar ve firmalardan da biraz daha ucuz olarak alır ürünleri çok kar eder

Tepkiler: Bilişim Profesörü
Aslında şu bizim balkesdeki Vatan Computer ile görüşmek istiyorum, şöyle millet pc tavsiyesi falan isterse ben ilgileneyim diye güzel bir pc toplama köşesi yapalım falan Onun dışında öğretmenim de beni bir yer ile görüştürecek bakalım hayırlısı, acaba sonuç ne olacak İlginiz için bu arada.Hee bu arada kafamda bir büyük websitesi projesi var zaten, kodlama öğrendiğim an hayata geçireceğim

Tepkiler: -Empat-
    Konu Sahibi
siteyi nasıl düşünüyorsun topladığın pclerin resimleri fila mı

siteyi nasıl düşünüyorsun topladığın pclerin resimleri fila mı
Yok Genel bir proje yani şöyle söyleyeyim hayatımda pc alanında yaptığım tek şey donanım değil. Sitede donanım, pc toplama vs. Tabiki olacak ama onun dışında windowsun bilinmeyen sırları, tasarım dersleri, oyun ve program incelemeleri vs. Genel bir platform düşünüyorum yani

Konu Sahibi
ona birde forum bölümü yap da maxicep olsun

Telefonlar sıktı artık ben de pc'ye yöneldim. Fiyata göre güzel bir pc toplarım Kendime iyi bir pc topladım.

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
belki bu bölümdekiler almak ister :dj: