Bilgisayar toplayıcı

• 2 Ağustos 2014
  • 753 Okunma
  • 16 Cevap

1. @Bilişim Profesörü sn kendi siteni veya dükkanını kurup toplasana pc herkese :hmmm
    çok tutarsan çok para kazanırsın
    ---
    gereksizler olarak gördüm yanlışlıkla konunun yerini değiştirebilir misiniz @papakudioflu

Genc007 ve Bilişim Profesörü bunu beğendi.
  2. Bilişim Profesörü bu sitede önemli bir yere sahip bence, fikrin kulağa güzel geliyor

Bilişim Profesörü bunu beğendi.
  3. bn onun iyiliği için dedim bu işte çok tutar ve aşırı yenilik yapmaya yönelik davranırsa birsüre sonra kendi bile pc üretip hazırları satar
    ---
    veya pc satan firmalarla anlaşır laptop satıcılarının intel ile anlaştığı gibi onların ürünlerini satar ve firmalardan da biraz daha ucuz olarak alır ürünleri çok kar eder

4. :D Aslında şu bizim balkesdeki Vatan Computer ile görüşmek istiyorum, şöyle millet pc tavsiyesi falan isterse ben ilgileneyim diye güzel bir pc toplama köşesi yapalım falan :D Onun dışında öğretmenim de beni bir yer ile görüştürecek bakalım hayırlısı, acaba sonuç ne olacak :D İlginiz için :tşk: bu arada.
    ---
    Hee bu arada kafamda bir büyük websitesi projesi var zaten, kodlama öğrendiğim an hayata geçireceğim ;)

Mobil cihaz ile gönderdi
    -Empat- bunu beğendi.
  5. siteyi nasıl düşünüyorsun topladığın pclerin resimleri fila mı

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. Yok :D Genel bir proje yani şöyle söyleyeyim hayatımda pc alanında yaptığım tek şey donanım değil. Sitede donanım, pc toplama vs. Tabiki olacak ama onun dışında windowsun bilinmeyen sırları, tasarım dersleri, oyun ve program incelemeleri vs. Genel bir platform düşünüyorum yani ;)

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. ona birde forum bölümü yap da maxicep olsun :D

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. Forum düşünmüyorum :lac: :D
    ---
    Aslında MaxiCep de görev de alsam fena olmazdı hani :islik
    ---
    Ama neyse ben yardımımı yapmaya devam edeyim de zaten zamanı gelirse fark edilirim :oke:

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. aynn :D

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. Telefonlar sıktı artık ben de pc'ye yöneldim. Fiyata göre güzel bir pc toplarım :eller: Kendime iyi bir pc topladım.

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. Hayırlı olsun yönelişin :kro2:

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. Sağ ol.

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. Tamam ben değiştirdim konunun yerini.
    İyi forumlar.

Mobil cihaz ile gönderdi
    TurkSaw bunu beğendi.
  14. :tşk:

Mobil cihaz ile gönderdi
  15. :rica:

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. belki bu bölümdekiler almak ister :dj:

17. :hmmm

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
15/10/2018 - 22:06