Bilgisayar toplayıcı

Sponsorlu Bağlantılar

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayar toplayıcı
@Bilişim Profesörü sn kendi siteni veya dükkanını kurup toplasana pc herkese :hmmm
çok tutarsan çok para kazanırsıngereksizler olarak gördüm yanlışlıkla konunun yerini değiştirebilir misiniz @papakudioflu

• Beğen
Tepkiler: Baydırman ve Bilişim Profesörü

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
@Bilişim Profesörü sn kendi siteni veya dükkanını kurup toplasana pc herkese :hmmm
çok tutarsan çok para kazanırsıngereksizler olarak gördüm yanlışlıkla konunun yerini değiştirebilir misiniz @papakudioflu
Bilişim Profesörü bu sitede önemli bir yere sahip bence, fikrin kulağa güzel geliyor

• Beğen
Tepkiler: Bilişim Profesörü
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
    Konu Sahibi
Bilişim Profesörü bu sitede önemli bir yere sahip bence, fikrin kulağa güzel geliyor
bn onun iyiliği için dedim bu işte çok tutar ve aşırı yenilik yapmaya yönelik davranırsa birsüre sonra kendi bile pc üretip hazırları satarveya pc satan firmalarla anlaşır laptop satıcılarının intel ile anlaştığı gibi onların ürünlerini satar ve firmalardan da biraz daha ucuz olarak alır ürünleri çok kar eder

• Beğen
Tepkiler: Bilişim Profesörü
Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
:D Aslında şu bizim balkesdeki Vatan Computer ile görüşmek istiyorum, şöyle millet pc tavsiyesi falan isterse ben ilgileneyim diye güzel bir pc toplama köşesi yapalım falan :D Onun dışında öğretmenim de beni bir yer ile görüştürecek bakalım hayırlısı, acaba sonuç ne olacak :D İlginiz için :tşk: bu arada.Hee bu arada kafamda bir büyük websitesi projesi var zaten, kodlama öğrendiğim an hayata geçireceğim ;)

• Beğen
Tepkiler: -Empat-
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
    Konu Sahibi
:D Aslında şu bizim balkesdeki Vatan Computer ile görüşmek istiyorum, şöyle millet pc tavsiyesi falan isterse ben ilgileneyim diye güzel bir pc toplama köşesi yapalım falan :D Onun dışında öğretmenim de beni bir yer ile görüştürecek bakalım hayırlısı, acaba sonuç ne olacak :D İlginiz için :tşk: bu arada.Hee bu arada kafamda bir büyük websitesi projesi var zaten, kodlama öğrendiğim an hayata geçireceğim ;)
siteyi nasıl düşünüyorsun topladığın pclerin resimleri fila mı

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
siteyi nasıl düşünüyorsun topladığın pclerin resimleri fila mı
Yok :D Genel bir proje yani şöyle söyleyeyim hayatımda pc alanında yaptığım tek şey donanım değil. Sitede donanım, pc toplama vs. Tabiki olacak ama onun dışında windowsun bilinmeyen sırları, tasarım dersleri, oyun ve program incelemeleri vs. Genel bir platform düşünüyorum yani ;)

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
    Konu Sahibi
Yok :D Genel bir proje yani şöyle söyleyeyim hayatımda pc alanında yaptığım tek şey donanım değil. Sitede donanım, pc toplama vs. Tabiki olacak ama onun dışında windowsun bilinmeyen sırları, tasarım dersleri, oyun ve program incelemeleri vs. Genel bir platform düşünüyorum yani ;)
ona birde forum bölümü yap da maxicep olsun :D

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
ona birde forum bölümü yap da maxicep olsun :D
Forum düşünmüyorum :lac: :DAslında MaxiCep de görev de alsam fena olmazdı hani :islikAma neyse ben yardımımı yapmaya devam edeyim de zaten zamanı gelirse fark edilirim :oke:

Topal Pire

Topal Pire

Üye
Telefonlar sıktı artık ben de pc'ye yöneldim. Fiyata göre güzel bir pc toplarım :eller: Kendime iyi bir pc topladım.

Baydırman

Baydırman

Moderator
Tamam ben değiştirdim konunun yerini.
İyi forumlar.

• Beğen
Tepkiler: AIS
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
belki bu bölümdekiler almak ister :dj: