Bilgisayar Mühendisliği

Sponsorlu Bağlantılar

Ulu64

Üye
tsk ederim istikamett KTU ozmn :D yol uzun amma olsun

Türe

Türe

Üye
Atama ? :hmmm Mühendisliklerin hemen hemen hiçbirinde atama kalmadı zaten puanlar çok yüksek.

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
beyler bu sene sınava gireceğim bilgisayar mühendisi düşünüyordum fakat ben öyle atılgan biri değilim hangi mühendislikler var güzel olan

Türe

Türe

Üye
beyler bu sene sınava gireceğim bilgisayar mühendisi düşünüyordum fakat ben öyle atılgan biri değilim hangi mühendislikler var güzel olan
Makine , elektrik elektronik , inşaat , uçak

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Hiç bir zaman bitmeyecek,iş alanı çok geniş,okuması çok zor ama işini seversen çok zevkli.Makine mühendisliği :)

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Hangi ünv. kaçıncı sınıf acaba ?
Celal Bayar'da idim 1. Sınıfta.Müdek üyeliği olmadığı için yatay geçişle Müdek üyeliği olan bir üniversiteye geçiş yaptım.Şu an Çorum Hitit Üniversinde 4.sınıftayım.Tercih yaparken Müdek üyeliğine bakmanızı öneririm :)

Türe

Türe

Üye
Celal Bayar'da idim 1. Sınıfta.Müdek üyeliği olmadığı için yatay geçişle Müdek üyeliği olan bir üniversiteye geçiş yaptım.Şu an Çorum Hitit Üniversinde 4.sınıftayım.Tercih yaparken Müdek üyeliğine bakmanızı öneririm :)
O ne oluyor acaba ? Bende bu sene ege üniversitesi'nin makine bölümünü kazandım. :)

• Beğen
Tepkiler: Anil-D
Anil-D

Anil-D

Üye
tebrikler süleyman bende 2. tercihleleri bekliyorum haberin varmi ne zaman oldugunu

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
O ne oluyor acaba ? Bende bu sene ege üniversitesi'nin makine bölümünü kazandım. :)
Öncelikle tebrik ederim.Müdek belirli Avrupa standartlarında eğitim verildiğini gösteren bir sertifika.Diplomanın kalitesi artıyor yani.Araştırabilirsiniz.Ege Üniversitesi üye olması lazım.Türkiyede 19 üniversitede var.

Anil-D

Anil-D

Üye
Öncelikle tebrik ederim.Müdek belirli Avrupa standartlarında eğitim verildiğini gösteren bir sertifika.Diplomanın kalitesi artıyor yani.Araştırabilirsiniz.Ege Üniversitesi üye olması lazım.Türkiyede 19 üniversitede var.
Ali sen biliyonmu 2.tercihleri

Anil-D

Anil-D

Üye
15 felan olur heralde insallah yazilirim bende 2.de dikard

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
15 felan olur heralde insallah yazilirim bende 2.de dikard
Net bir tarih bilmiyorum ama ek ten gelenler vizelere yakın kayıt oluyordu.Okullar açılınca falan sonuçlar açıklanır herhalde.

Üst Alt