Bilgisayar İçin Kulaklık Tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Bilgisayar İçin Kulaklık Tavsiyesi
Merhaba arkadaşlar maksimum 150-200 lira aralığında olacak bir kuruş bile geçmeyecek şekilde kafa üstü kulaklık arıyorum :) Öncelikle mikrofon kalitesi benim için çok önemli.

Yakın iki arkadaşımdan biri Rampage SN-RW1 diğeri ise Gamepower Medusa kulaklık aldı. İkisinin de inceleme videolarını izledim ve bizzat canlı test ettim SN-RW1 mikrofon yönünden ve ses yönünden iyi gibi geldi. Yinede bir sorayım dedim. Var mı mikrofonu kaliteli tavsiye verebilecek olan ?

Cadillac34

Üye
Oyun için mikrofonlu kulaklık arıyorsan Snopy veya Trust marka düşük maliyetli modelleri var. Ama onlar da bir zaman sonra bozulur ve parana yazık olur. Kalite arıyorsan Philips, Sony, JBL, Pioneer ve Sennheiser modellerinden birini seçmelisin.

ANIL

ANIL

Admin
RW3 varmış o fiyata ama artısı eksisini bilemiyorum. Turuncu renkli.

Cadillac34

Üye
Bunlar da işine yarayabilir.

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Bunlar da işine yarayabilir.

G231 baktım ama logitech giriş seviyesi kulaklığı kaliteli değil pek. ( kulakta kafada ağrı yapabiliyor ve mikrofonu çok kaliteli değil )

Diğer kulaklıklar da pek kaliteli durmuyor inceledim

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
RW3 varmış o fiyata ama artısı eksisini bilemiyorum. Turuncu renkli.
Ona da şimdi baktım da pek tutulan bir model değil gibi yorumlara da baktım

Bu gidişle sn rw1 alacağım gibi hiç değilse canlı test ettim :D

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Rampage SN-RW1 modelini sipariş verdim 189 lira idi 20 lira kupon ile 169 liraya hallettim bakalım :eller:

Cadillac34

Üye
Ben yorumlara bakmadım ama sen incelersin diye ekledim konuya. İnşallah sipariş ettiğin kulaklık iyi çıkar.

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Ben yorumlara bakmadım ama sen incelersin diye ekledim konuya. İnşallah sipariş ettiğin kulaklık iyi çıkar.
Üniversite arkadaşım da var kendisi bayağı memnun bende 1-2 gün test ettim onun kulaklığı o sebeple bundan sipariş verdim bakalım

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34

Üst Alt