Bi Yorumsuz Resimde Benden...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fcinar53

Üye
etrafa savaş açmak için bahane arayan şerefsiz puştlar .............................................................................
hani nerdeler afrikada petrol yok tabi para yok ne işleri var orda

RockFord Fosgate

Üye
ya cok kotu allaha sukretmeyı bılmelıyız!!!

mAd_girL

mAd_girL

Üye
bu resmi çeken gazetecinin cocuga yardım etmedigi için 3 ay sonra bunalıma girip intihar etmesi benım garibime gitmişti

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
abi çok duygulandım yaa

sercantanis

Üye
fotografı çeken gazeteci bir hafta sonra intihar etmişti sanırım!çocugu öylece orada bıraktıgı içinpişman olmus ve hergün ruyasında görüyormus dayanamayıp intihar etmiş

abuvice

abuvice

Üye
Bu resim ödül almış çok acıklı bir resimdir arkadaşlar..

D3N1Z

D3N1Z

Üye
Bu mesajın içeriği mevcut değildir.

canturk

canturk

Üye
valla vok etkıleyıcı bır mesaj

taz_crash

taz_crash

Üye
aynen...

erci-e

Üye
Bir insanın kendi haline şükretmesi kadar aczi bir olay toktur ki; sadece şükretmekle yetinir.Çünkü bundan başka bişey gelmez elinden .Düşünsenize o olaya vakıf en yakın kişi o fotoğrafı çeken şahıs.Ne yapmıştır dersiniz! Sizce evlatlık mı almıştır.... Sanmam.Dönüp arkasını gitmiştir tıpkı bizimde bu olaya yorum yaptıktan sonra arkamızı dönüp gittiğimiz gibi.Kim bilir ne zaman hatırlayacağız o çocuğu ve hatırımıza dahil olduğunda acaba yaşıyomudur.Bunu da sanmıyorum.O fırsatçılığıyla fail akbaba yemiştir zavallıyı ne acı değilmi.Haydi dostlarım her zaman yaptığımız gibi yine dönüp gidelim ve arkamıza bakmayalım..........

---------------------------------

Bir beyaz kağıda herşey yazılabilir. Senin dışında...

barabelli

barabelli

Üye
no command cok kotu bır durum ya uffffff

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt