bi daha turkcellde internete girersem

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

esonmez357

Üye
    Konu Sahibi
bi daha turkcellde internete girersem
Yav arkadaşlar 6230i de bi internete girelim dedik kendi yaptığım sayfadan bi tane oyun indirdim.internette en fazla 15 saniye durmuşumdur.
Oyunun boyutu:64kb
Giden Kontor:42

Sizce bu normalmi bir daha internete girersem :angry: ....tövbe
Acaba neden bu kadar çok geldi.Edge felan var bu tel.da ondanmı?

tsubasa

tsubasa

Üye
ohhooooo oda bişimi avea iflağımı kuruttu :'( bi ay boyunca bilgisayarsızdım,cepten takıldım internete,640 milyon fatura ödedim,lanet ettim bidaha cepten nete :box:

__Midas__

__Midas__

Üye
gprs ile mi girdin yoksa wap yoluylamı yani data
gprs ile mümkün değil 5 kntör gider.

esonmez357

Üye
    Konu Sahibi
telefondan Gprs le girdim.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
640 milyon.. :ah:

paratoner

Üye
ohaaaa be bi tel alinir o fiyata :ehe:

tsubasa

tsubasa

Üye
sorma evlat acısı gibi oturdu içime :ah:

ahmet halıcı

Üye
ben telefondan internete turkcell-data isminde bir yolla giriyorum dakika da 1 kontör gidiyor. 64 kb 1 dakkada bilemedin 2 dakka da indiriyor.

Exalans

Exalans

Üye
gider tabi dostum girdiğin site büyük ihtimal ücretli bi siteydi oyunun ücreti alta doğru indiğinde 12 sms 15 sms 20 sms falan diye yazıyodur sen indir demekle kabul etmiş oluyosun zaten son günlerde maxicep in wap sitesi dahil çoğu poli melodilkerde falan ücretli oldu vce böyle tuzaklarfa düşülüyo girdiğin wap sitesinin adı neydi ?? :off:

CooL'n'Quiet

Üye
evet arkadas mhtemelen indirdiin oyun paralıydı aksi halde 64kb ye anca 5 kntr gider..

wampir

Üye
geçmiş olsun kardess :ah:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Harbiden geçmiş olsun. :ah:

FrontmaN

FrontmaN

Üye
yuh be en çok da van ın ki ne ole iflas ettirir adamı vallah :)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Yok yaw benim değil..

Benim telin gprs ayarları bile yapılı değil.. 1 mp3 e 50 kontör vermiştim bidaha mı tövbe ayaları bile yapılı değil... ;)

esonmez357

Üye
    Konu Sahibi
gider tabi dostum girdiğin site büyük ihtimal ücretli bi siteydi oyunun ücreti alta doğru indiğinde 12 sms 15 sms 20 sms falan diye yazıyodur sen indir demekle kabul etmiş oluyosun zaten son günlerde maxicep in wap sitesi dahil çoğu poli melodilkerde falan ücretli oldu vce böyle tuzaklarfa düşülüyo girdiğin wap sitesinin adı neydi ??
yok kardeş yaw bilgisayardaki fifa2004 oyununu indirmek için basit bir wap sayfası yaptım oradan indirdim.Ama aklıma sonradan geldi türkcellin hizlidatacell servisine üye olmuştum (yanlışlıkla) :D onun yüzünden mi olduki diye düşünüyom ama üye olduğum hattan internete girmedim ki?
Bugün bide kontorbizden kampayasından 6 kontor gondermişler.Teselli etmek için :(

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
abi ben korkudan telefonun internet ayarlarını bile yapmadım ;) ;)

Caine

Caine

Üye
ben babamın kartını takıp bazen geziniyorum :ehe: yaw buna kontor dayanmaz yaaa :DD

esonmez357

Üye
    Konu Sahibi
İşte Turkcell Farkı :bak:
bugün arkadaşım turkcellde internete girdi.6-7 resim indirdi telefonuna.
başka bir arkadaşım da aveadan internete girdi.O ise 6-7 oyun indirdi telefonuna.
1.arkadaşımdan giden kontor:8
2.arkadaşımdan giden kontor:3
geçecem valla aveaya yaw bu ne millet beleş beleş konuşuyo biz.... :off:

msw

msw

Üye
yaw millet gprs i sadece chat için kullanırsanız bu kadar kontör gitmiyor...mesela yahoo msn chat i kullanmanın 10 dk sı 1 kontör turkcellde ... yani saati 6 kontör....kendim denedim...gprsten bişey indirmeye kalkmayın...onları bilgisayardan halledin

serdar06288

serdar06288

Üye
msw arkadaşım doğru söylüyo turkcell den bişi indirince geçiriyo ben öyle uygulamaları bilgisayardan yüklüyorum hemde bedava vede virüs taramalarınıda daha ayrıntılı yapıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt