bi bakarmısınız arkadaşlar yardım !!!! helping

Sponsorlu Bağlantılar

İbrahimEsşiz44

İbrahimEsşiz44

Üye
    Konu Sahibi
bi bakarmısınız arkadaşlar yardım !!!! helping
teli garantiye göndermiştim ve geldi internet paketim var nete gittiom girerken birşey çıkıyor mesela faceye giriom ::Servis m.facebook.com tarihi geçmiş bir sertifika gönderdi.yinede kabul edilsinmni diyor altada geri ve seçenekler var seçeneklere tıklıyom yalnızca bu sefer kabul ete tıklıyom ama hep çıkıyor neden acaba

asigsasi

asigsasi

Üye
telefonu hackle

manolyam63

manolyam63

Üye
bence de...

aklsm

aklsm

Üye
Tarih ve saat ayarlarını kontrol et geriye ayarlanmştr geçmişe yani düzeltrsen sorn çözülr ;)

İbrahimEsşiz44

İbrahimEsşiz44

Üye
    Konu Sahibi
sorun çözülmüştür

Sniper2023x

Üye
Bendede çıkıyo alıştım kardeş gibi olduk gelince otamatikmen elim sertifikayı kabul ete basıyo farkına bile varmıyom

Bilgehan94

Bilgehan94

Üye
bende bu sorun gravity programında facebooka bağlandığımda çıkıyo sertifikayı sadece bu seferlik kabul et seçeneğinden başka seçenek yok(telefon hackli ve gravity dışında facebooka bağlanan neredeyse her programı kullandım fakat böyle bir sorunla karşılaşmadım)

Jan

Jan

Üye
Valla konu açamadım yardım lazım arkadaslar zırt pırt usb kablosunu tak diyor telefon ne yaptıysam olmuyor çözümğ bilenler yardım edebilirse sevinirim

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

İbrahimEsşiz44

İbrahimEsşiz44

Üye
    Konu Sahibi
ben servise gönderdim tel 3hafta gelmedi sonunda mekanik parça değiştirmişler şimdi sorun uok servise göndrf teli telin anasını alstıyolar ama

Üst Alt