Beyler telefona root atarsak güncellemede bi sıkıntı olur mu?

• 22 Ağustos 2014
  • 2494 Okunma
  • 17 Cevap

1. Telefon lg g2

Yazan: krt23
  2. Sıkıntı olmaz korkma.

3. Eyvella rahatladım şimdi ben xposed felan da kurdum :D

LG ile gönderdi
  4. İyi kullanmalar kardeşim :D

krt23 bunu beğendi.
  5. Bildiğim kadarıyla root olmuyor ron oluyor

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

6. Ron ne ya ilk defa duydum :D

LG ile gönderdi
  7. Ron diye birşey yok :D

8. Wpciler android bölümüne gelirse :D

Mobil cihaz ile gönderdi
    bilaldemir34 bunu beğendi.
  9. bende googleden bakıyom ron nedir diye bakıyorum röntgen gfelan çıkıyor sayende röntenci oldum teşekkürler

10. Rootlu telefon güncelleme almaz.

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. hard reset atarım ister alsın ister almasın :D

12. ron değil rom yani yazılım paketi gibi bir şey cihazın ana yazılımının sıkıştılmış hali gibi bir tanım eksik kalır ama ehh işte
    eğer unroot edersenir ve orijinal stock romu kurarsanız güncellemeyi alırsınız ama farklı bir geliştiricinin yazdığı bir romu yüklerseniz belki güncelleme alamayabilirsiniz (bazı telefonlarda stock romu kurarak alınabiliniyor

13. Alır.Güncelleme nerden cıkardın ? Hatta OTA Keeper diye uygulama var.güncelleme gelince root yetkisini koruyor.Rootluyken güncellersen root yetkisi gider..

Mobil cihaz ile gönderdi
  14. kardeşim ben şimdi root attım xposed ile gravtybox kurdum greenfly kurdum lucky patcher kurdum sistem dosyalrını silmedim önceki tyelefonuma da rootlu oldugu halde güncelleme geliyordu ancak sistem dosyalarını sildigim için güncelleme yarıda kesiliyordu kanaatimce root güncellemeyi engellemez yeterki sisteme bulaşma

15. en kötü ihtimalle romu tekrar kurarsınız ama eğer klon imei li ise ota yı unut çünkü güncelleme imei kontrolü ile gerçekleşiyor

16. yok telefon vodafone garantili
    ---
    imeilin klon olup olmamasını nasıl kontrol edebilriz

17. imei nnumarasını Burdan kontrol edin cihaz modeli markası aynı ise orijinal ama eğer 3310 ( :D ) çıkarsa klon imeli

18. Durumu : IMEI NUMARASI KAYITLI
    Kaynak : İthalat yoluyla kaydedilen IMEI
    Üretici : Üretici: LG Electronics Inc. Pazar Adı: LG G2 Model Bilgileri: LG LG-D802

LG ile gönderdi
Yüklüyor...
21/10/2018 - 07:16