Beyler s3 den lg g2 mini ye gectim

• 16 Ağustos 2014
  • 1118 Okunma
  • 28 Cevap

1. sizce iyi yapmısmıyım telefon gayet stabil

Yazan: bydeathhhone
    Mobil cihaz ile gönderdi
    nsren bunu beğendi.
  2. G2 Mini güzel bir telefon. Bence iyi yapmışsın. Hayırlı olsun!

3. saol kardesim android L yi sence alırmıyım

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. Zor gibi görünüyor ama belli olmaz.

5. Almaz. G2 nin bile alacağı belirsizken g2 mini için anca tahminler yürür.

iPhone ile gönderdi
  6. Kötü yapmışsın. Olan olmuş, güle güle kullan.

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. almasın onemli deil gayet stabil su anda

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. G2 android L yi alır br hocam

LG ile gönderdi
  9. S3 2-3 sene öncesinin amiral gemisiydi G2 Mini hiç amiral olamadı :( bence hata etmişsin hocam S3'en azından S3 dü mini değildi.Mini telefonlar nedense beni hep itmiştir.

B.A.R.O.N bunu beğendi.
  10. S3 Amiral gemisiydi ama simdi 3 tane uygulama yukleyince kasım kasım kasiliyor cihaz yani gemi battı batacak.
    G2 mini gayet iyi bir cihaz bence guzel tercih.

Mobil cihaz ile gönderdi
    sasua42 ve bydeathhhone bunu beğendi.
  11. Arkadadasa aynen katılıyorum s3 cok sıkıntılı bir cihazdı tum uygulamaları devre dısı bırakırdım gene kasılırdı toucwiz saolsun, g2 mini ye gelince stabil cihaz 4.4.2 yuklu L almasada olur bence knock outta cabası[DOUBLEPOST=1408432376,1408431985][/DOUBLEPOST]
    Arkadadasa aynen katılıyorum s3 cok sıkıntılı bir cihazdı tum uygulamaları devre dısı bırakırdım gene kasılırdı toucwiz saolsun, g2 mini ye gelince stabil cihaz 4.4.2 yuklu L almasada olur knock out ve sanal tuslar da cabası

Mobil cihaz ile gönderdi
    Bahadir_fb bunu beğendi.
  12. İyi yapmışsın kardeşim S3 e göre güncel ve o donanıma göre büyük bataryaya sahip bi cihaz android l alsa ne olur almasa ne olur s3 e daha kitkat bile verilmemişken bu telefonu hayıflayamaz kimse hem pili dahil herşeyi iyi telefonun

13. Bu telefon yerine Motorola Moto G daha mantıklı bir seçim olurdu bence. G2 Mini, G2 fiyatına satılıyor zaten. Neyse, hayırlı olsun.

14. 800 tl ye almıstim 2 haftalıktı kardesim

Mobil cihaz ile gönderdi
    reflex bunu beğendi.
  15. 830 TL den 1000 tl ye kadar değişi fiyatı g2 1200 tl den aşağı satılmaz diye biliyorum

sasua42 bunu beğendi.
  16. hayırlı olsun.
    g2 mini kesinlikle android L alır. g2 mini daha yeni çıkan bir telefon.
    optimus g kitkat aldıysa bu telefon hayli hayli güncelleme alır. optimus g fazla satmamıştı bile.
    ama lg'nin adı çıkmış 9'a inmez 8'e :)
    telefonu almışsın bundan sonra bize söz düşmez ancak bana göre güzel tercih değil.
    çünkü g2 mini orta segment telefon. donanıma göre bence pahalı. aynı fiyata daha iyi bir telefon alınabilirdi.
    g2 mini, s4 mini, one mini bunların hepsi donanıma göre pahalı oluyor.

Mobil cihaz ile gönderdi
  17. G2 mini bence de android L alacaktır.

G2 mini'nin tegra modelinin performansını hep merak etmişimdir. Keşke cihazın tegra'lı olan model olsaydı. :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  18. Tegralı olan modelidemi var kaç tegra 4 mü ?

19. Tegra4i chipsetli

Mobil cihaz ile gönderdi
  20. keşke direk g2 alsaydın bence iyi bir tercih değil hiçbir zaman mini modeli almamda tavsiyede etmem

Yüklüyor...
16/12/2018 - 14:33