Püf Noktası Beyler s3 den lg g2 mini ye gectim

Sponsorlu Bağlantılar

bydeathhhone

bydeathhhone

Üye
    Konu Sahibi
Beyler s3 den lg g2 mini ye gectim
sizce iyi yapmısmıyım telefon gayet stabil

• Beğen
Tepkiler: nsren

fk555897

fk555897

Üye
G2 Mini güzel bir telefon. Bence iyi yapmışsın. Hayırlı olsun!

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Kötü yapmışsın. Olan olmuş, güle güle kullan.

bydeathhhone

bydeathhhone

Üye
    Konu Sahibi
almasın onemli deil gayet stabil su anda

lolaman

lolaman

Üye
S3 2-3 sene öncesinin amiral gemisiydi G2 Mini hiç amiral olamadı :( bence hata etmişsin hocam S3'en azından S3 dü mini değildi.Mini telefonlar nedense beni hep itmiştir.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
S3 2-3 sene öncesinin amiral gemisiydi G2 Mini hiç amiral olamadı :( bence hata etmişsin hocam S3'en azından S3 dü mini değildi.Mini telefonlar nedense beni hep itmiştir.
S3 Amiral gemisiydi ama simdi 3 tane uygulama yukleyince kasım kasım kasiliyor cihaz yani gemi battı batacak.
G2 mini gayet iyi bir cihaz bence guzel tercih.

• Beğen
Tepkiler: sasua42 ve bydeathhhone
bydeathhhone

bydeathhhone

Üye
    Konu Sahibi
S3 Amiral gemisiydi ama simdi 3 tane uygulama yukleyince kasım kasım kasiliyor cihaz yani gemi battı batacak.
Arkadadasa aynen katılıyorum s3 cok sıkıntılı bir cihazdı tum uygulamaları devre dısı bırakırdım gene kasılırdı toucwiz saolsun, g2 mini ye gelince stabil cihaz 4.4.2 yuklu L almasada olur bence knock outta cabası
Arkadadasa aynen katılıyorum s3 cok sıkıntılı bir cihazdı tum uygulamaları devre dısı bırakırdım gene kasılırdı toucwiz saolsun, g2 mini ye gelince stabil cihaz 4.4.2 yuklu L almasada olur knock out ve sanal tuslar da cabası

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
reflex

reflex

Üye
İyi yapmışsın kardeşim S3 e göre güncel ve o donanıma göre büyük bataryaya sahip bi cihaz android l alsa ne olur almasa ne olur s3 e daha kitkat bile verilmemişken bu telefonu hayıflayamaz kimse hem pili dahil herşeyi iyi telefonun

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Bu telefon yerine Motorola Moto G daha mantıklı bir seçim olurdu bence. G2 Mini, G2 fiyatına satılıyor zaten. Neyse, hayırlı olsun.

bydeathhhone

bydeathhhone

Üye
    Konu Sahibi
800 tl ye almıstim 2 haftalıktı kardesim

• Beğen
Tepkiler: reflex
reflex

reflex

Üye
Bu telefon yerine Motorola Moto G daha mantıklı bir seçim olurdu bence. G2 Mini, G2 fiyatına satılıyor zaten. Neyse, hayırlı olsun.
830 TL den 1000 tl ye kadar değişi fiyatı g2 1200 tl den aşağı satılmaz diye biliyorum

• Beğen
Tepkiler: sasua42
Fenomenon

Fenomenon

Üye
hayırlı olsun.
g2 mini kesinlikle android L alır. g2 mini daha yeni çıkan bir telefon.
optimus g kitkat aldıysa bu telefon hayli hayli güncelleme alır. optimus g fazla satmamıştı bile.
ama lg'nin adı çıkmış 9'a inmez 8'e :)
telefonu almışsın bundan sonra bize söz düşmez ancak bana göre güzel tercih değil.
çünkü g2 mini orta segment telefon. donanıma göre bence pahalı. aynı fiyata daha iyi bir telefon alınabilirdi.
g2 mini, s4 mini, one mini bunların hepsi donanıma göre pahalı oluyor.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
G2 mini bence de android L alacaktır.

G2 mini'nin tegra modelinin performansını hep merak etmişimdir. Keşke cihazın tegra'lı olan model olsaydı. :)

reflex

reflex

Üye
G2 mini bence de android L alacaktır.

G2 mini'nin tegra modelinin performansını hep merak etmişimdir. Keşke cihazın tegra'lı olan model olsaydı. :)
Tegralı olan modelidemi var kaç tegra 4 mü ?

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Tegra4i chipsetli

enterneoll

enterneoll

Üye
keşke direk g2 alsaydın bence iyi bir tercih değil hiçbir zaman mini modeli almamda tavsiyede etmem

Üst Alt