Beyler Iki Sorum Olacak, Bi El Atın :)

Sponsorlu Bağlantılar

erhank98

erhank98

Üye
    Konu Sahibi
Beyler Iki Sorum Olacak, Bi El Atın :)
Selamın aleyküm beyler, iki sorum olacak yardım ederseniz sevinirim. :)
Soru 1' Alıntı:
Ben Galaxy S2 kullanıcısıyım ram'imim tamamı 826mb fakat ben ramden sıkıntı çekiyorum hiç bi uygulama açık olmadığı halde bazen köklüyor rami çok kasıyor. buna bir çözüm var mı ?(Telefonum Android 4.1.2 Stock Rom, rootlu değil rootlamak da istemiyorum.)
Soru 2' Alıntı:
Soru 1de söylediğim gibi telefonum Galaxy S2, hattım Avea bilirsiniz belki avealılara twitter beleş, internet paketim var ama olmadığı zaman beleşten yararlanmak istiyorum, yani telefonumdaki uygulamaların internetimi kullanmasını istemiyorum sadece twitter internetimi kullansın ve böylece telefonumdaki kontörler gitmesin. Bu mümkün mü ?
Sorularımla ilgilenenler için şimdiden :tşk:

mesutgaga

mesutgaga

Üye
ram için fmr ram cleaner kullan.antivirüs programlarını sil ama bazen kurup tarat

• Beğen
Tepkiler: erhank98
mesutgaga

mesutgaga

Üye
ama rootlayıp sistem uygulamalarını kaldırsaydın kullanılan ram miktarı düşerdi

• Beğen
erhank98

erhank98

Üye
    Konu Sahibi
Rootlamak istemiyorum aga. Dediğin programı deniyecem sağ ol

adagl

Üye
kardeş ikincisine cevap vereyim o değdiğini android 4.3 de yapabilirsin ben galaxy s imi 4.3 yaptım o özellik geldi. kısıtlıyorsun interneti istediğin uygulamaya. galaxy s2 ye de çok yakışır yani 4.3 .

• Beğen
Lohengram

Lohengram

Üye
Ram temizleme programları bir işe yaramaz.NAWY'nin bir konusu vardı ordaki yöntemlerle yüzde yirmi azaltırsın ama root lazım.

• Beğen
erhank98

erhank98

Üye
    Konu Sahibi
root u boşverin , o zaman 1. soruyu sormadım sayın. 2. soruya 4.1.2 de olmaz mı, s2 de 4.3 yok :(