Beyler Audi A7 almayı düşünüyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
nokia_belle

nokia_belle

Üye
Yapma yahu 3000 motor rölantide bile yakar yakacağını : )
Hızlı gidersen şahin de doğan da 3 katını yakar.
Öyle büyük motorlar artık az yakıyor:)

[h=3]Panamera Dizel Açık Ara Şampiyon[/h]Porsche'nin 4 kapılı Gran Turismo modelinin 250hp'lik dizel motorla donatılmış son versiyonu Panemera Dizel, 100 km'de sadece 6,3 lt'lik yakıt tüketimiyle standartları değiştiriyor.
Bir depo yakıtla 1.200 km'yi aşan bir mesafe kat eden Panamera Dizel, Eylül ayından itibaren Türkiye'de satışa sunulacak.

3 litre V6 motoruyla, 3.800-4.400 d/dk aralığında 250hp'lik güç çıkışına sahip Panamera Dizel, 500Nm'lik tork değerine sahip. Yüksek verimli 7 ileri Tiptronic S şanzımanla donatılmış olan Gran Turismo, 0'dan 100km/s hıza 6,8 saniyede ulaşıyor ve 242km/s maksimum hıza sahip.

İlk duyunca banada şaka gibi gelmişti:D
Ama kullanınca gerçek olduğunu anladım:D

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Benim aklım 2005 X5 lere falan gitti:ehe

__xXx__

__xXx__

Üye
Benim aklım 2005 X5 lere falan gitti:ehe

normaldir mesela babam da 90 model 560 sec vardı bir aralar kocaeliden basınca ankaraya anca giderdik ankara da depo tekrar dolardı hemde 75 lt şimdiki arabada 3000cc motor var 60 lt depo var 90 la iki gün önce ankaraya gittim depo yarıya bile inmedi ama dönüşte ara ara 200 +km. ile geldim depo ızmitte bitti dediğim gibi hızlı gitmesen çok harcamıyor

• Beğen
Tepkiler: jackalmami
GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
hacı bende q7 alcam ne düşünüon

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
5.20 yerine 6.30 öneririm 5.20 her yerde var ama 6 serisi o kadar tutulmuyor ve çok daha şık :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt