• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Beyaz iPhone 4'ün Klonu: E9000 ( Özellikleri / Fiyatı / Resimleri )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Beyaz iPhone 4'ün Klonu: E9000 ( Özellikleri / Fiyatı / Resimleri )
Üretim aşamasındaki zorluğu ve bazı sıkıntıları neden göstererek çıkışı yılsonuna ertelenen iPhone 4’ün Beyaz sürümü üretilmeden, klonu Çinliler tarafından satışa sunuldu bile. Dış tasarımında sadece menü tuşunda ufak değişiklikler içeren cihaz, tıpkı iPhone 4 gibi tasarlanmış ve pekte kolay gerçeğinden ayrılamaz gibi duruyor. Çift SIM kart desteğini bünyesinde barındıran cihazda, 1.3MP çözünürlüğündeki ana kameraya ve ek olarak görüntülü konuşma için VGA çözünürlüğünde ön kameraya da yer veriliyor.

( iPhone 4 Beyaz'ın klonu, iPhone 4 Kutusunda! )

MTK6235 isimli bir işlemciden güç alan cihaz, Kablosuz internet erişimi için WiFi desteğine de sahip olmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. iOS’un aynısı olarak nitelendirilebilecek olan bir işletim sistemine sahip olan cihaz, iPhone 4 kutusu içerisinde satışa sunuluyor. 92 Dolar seviyesinde olan bu cihaz şu anlık sadece Çin pazarında satışa sunulurken, çok kısa bir süreç içerisinde ise Avrupa pazarlarında yerini alabilir.

haltie

haltie

Üye
:ehe sinyal sorunu yoktur bunun :ehe

lazo611

lazo611

Üye
:D Çinli olmak vardı yaa... görüntüsü hava atmaya yeter... ve bu telefon türkiyedeki çin piyasasında patlar :D

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Yapıyorsun bari adam gibi kamera koy 1.3 ne yaa :s

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Yalnız e9000 e90' un klonu değil mi :hmmm

ninjaa

ninjaa

Üye
Yazılımını merak ettim doğrusu :hmmm

haltie

haltie

Üye
iOS’un aynısı olarak nitelendirilebilecek olan bir işletim sistemine sahip olan cihaz, iPhone 4 kutusu içerisinde satışa sunuluyor. 92 Dolar seviyesinde olan bu cihaz şu anlık sadece Çin pazarında satışa sunulurken, çok kısa bir süreç içerisinde ise Avrupa pazarlarında yerini alabilir.

müthiş bir fiyat işletim sistemi iosa benziyormuş :s

EroL

EroL

Emekli Yönetici
işletim sistemi olmasa ne yazarki ben karizmasına 90 dolar veririm bu telefonun

laveled

laveled

Üye
kamerasının 1.3 yazdığına bakmayın kesin 0.3 mp dir

mahser4222

Üye
"Kablosuz internet erişimi için WiFi desteğine de sahip olmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor" :)

|-ERKAN-|

|-ERKAN-|

Üye
iphone 4 gelmeden bu gelir türkiyeye merak etmeyin :ehe

Emre-45

Emre-45

Üye
Ben 90 Dolar veririm :D

Aziz™

Aziz™

Üye
on numara daha ne olsun..:D

rapege

rapege

Üye
yine çinliler yine çakma off

__black__

__black__

Üye
çin malı telefonu bedava verseler kullanmam... oyuncak telefon bile ondan daha güzel

1_9_0_5

1_9_0_5

Üye
WiFi var, daha ne 90 dolara hemde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...