best dictaphone v1.01 türkçe(signed)(ses ve görüşme kaydı)

Sponsorlu Bağlantılar

mutathan

Üye
tşkederim

--------------- Ekleme ---------------

indirme linki nerde
bulabilsem indirecemde

farukdas

Üye
n868mp çok güzel çalışıyo ama otomatik kayıt yok görüşme sırasında manuel olarak başlatmak gerekiyo

mirocan95

Üye
kardeş uyguladım çok güzel fakat bip sesi çikiyor bu bip sesi nasıl kesilecek

snndrsn

snndrsn

Üye
bu proyu daha önce de kullanmistim çok güzel bir program teşekkür ediyorum paylaşımın için ancak bir niçin resource klasörünü değiştiriyoruz benim resource klasörümde yüklediğim uygulamaların dil dosyaları vesaire diğer uygulama parçaları da var eğer resource klasörünü değiştirirsem bu kurulu diğer uygulamalar hasar görmez mi bence en akıllı işlem senin verdiğim resource klasörünün içindeki uygulama parçalarını kendi resource klasörümüzün içinde uygun yerlere kopyalamak değil mi

Lacoste

Lacoste

Üye
Saol kardeşim Nokia e71 de sorunsuz
Yapmayı beceremiyosunuz sonra paylaşımcı arkadaşa çamur atıyossunuz dediklerini doğru düzgün uygulasanız telefonunuzda uygunsa sıkıntı çıkma ihtimali 0...
bip sesi bendede çıkıyor yalnız hiçte önemsenicek bişi değil kimse onun kayıt için olduğunu anlamaz

mami24

mami24

Üye
çok çok teşekkür ettim acayip işime yarıcak

mustione

Üye
bip sesi çıkıyor!!!! değiştirdiğim halde tr olmadı

djsar26

Üye
guzel

ofiser

Üye
eyvallah

dinccine

Üye
kardes 5800 nasıl çalışır en küçük detayına kadar anlatırmısın

egelimy

Üye
slm kardeşim verdiğin programı kurdum hafıza kartına herşey söylediğin gibi oldu ama görüşmeler kayıt olmuyor yardımcı olurmusun

as3

Üye
çok sağoll

musti1661

Üye
Kardeş aylar yıllar oldu böyle program arayalı eline bileğine sağlık müthiş bir program nokia c5 te sorunsuz çalışıyor üstelik türkçe ve bip sesi yok kısayol tuşu yapmadan olmuyor arkadaşlar kısayolu belirtin kayıt ve durdurma yı kısayol yaptıktan sonra süper kayıt yapıyor kesiksiz çok ama çok teşekkür ederim

123fatih

Üye
e63 te kayıt yapmıyor kardes.bılgınıze e63 kullanıcıları...

dekonline

dekonline

Üye
5800 da çalışmıyor. Ayrıca o bahsedilen dosyayı sakın tamamen hafıza kartına atmayın. Sadece içindeki dosyayı atın. Yoksa bazı programlarınız çalışmayabilir.

Ama tekrar tekrar yazıyorum. Ben boşuna uğraştım belki birilerine faydası olur. 5800 DA ÇALIŞMIYOR.............

i.ogutalan

Üye
merhaba koyduğunuz dosyayı trend micro rojen olarak işaretledi.

vagrant_sweety

vagrant_sweety

Üye
Sağol hocam

Üst Alt