best dictaphone v1.01 türkçe(signed)(ses ve görüşme kaydı)

Sponsorlu Bağlantılar

jackalx_06

jackalx_06

Üye
    Konu Sahibi
best dictaphone v1.01 türkçe(signed)(ses ve görüşme kaydı)

arkadaşlar herkesin bildiği üzere bu program ses kaydı ve telefon görüşmelerinde ses kaydı yapan bir program amr ve wav formatında kayıt yapabiliyor kısayol tuşu atanabiliyor. ve çok kullanışlı.

KURULUM

1: arkadaşlar öncelikle rar dosyasında best dictaphone.sisx uygulamasını (KARTA) kurun.
2: vermiş olduğum k.g ile lisanslayın.
3: uygulamayı kurduktan sonra vermiş olduğum rar dosyasındaki resource adlı klasörü.
hafıza kartına atın değiştirilsinmi diye bir soru soracak evet diyin.

bu kadar program türkçe olacak önizlemeleri kendi n85 imden aldım program sorunsuz ve signed dır.

not: arkadaşlar uygulamayı telefon hafızasına kurmayın türkçe olmuyor.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: 09taner, cammy, moğol ve 42 diğerleri

GhostMahir

GhostMahir

Üye
eeee nedir ne işe yarar bu program

toprak_935

Üye
teşekkürler elinize sağlık.

romantik0975

Üye
N 73 te denedim güvenilmeyen uygulama dedi iptal etti...

kafu2

Üye
nokıa e71 de calısmadı ama yınede emegıne saglık

mamocan06

Üye
emeğine sağlık

focus838

Üye
güvenilmeyen program diyor...

ahmetuzer

Üye
kardeşim samsun g810 da yazdıklarının hepsini yaptım.türkçe oldu ama kayıt yapmıyor.ben mi bir hata yapıyorum,nasıl kayıt yaptığı hakkında detaylı bilgi verebilirmisin

jackalx_06

jackalx_06

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim samsun g810 da yazdıklarının hepsini yaptım.türkçe oldu ama kayıt yapmıyor.ben mi bir hata yapıyorum,nasıl kayıt yaptığı hakkında detaylı bilgi verebilirmisin

kardeş programın ayarlarına girip kısayol tuşu ayarlayacaksın daha sonra seçtiğin kısayol tuşuna basılı tutarak kaydı başlatabilirsin.

xErKaNx

Üye
Eline saglik kardes n73 te denedim gayet guzel calisiyor. Ancak vermis oldugun dosyayi kopyaladigin zaman digerinin uzerine yazilmadi. Bende x-plore yardimiyla verdigin dosyanin icindeki rsc uzantili dosyayi resaurce/apps klasorune kopyaladim uzerine yazilsinmi sorusuna evet dedim islem tamam oldu. Bu arada genelde nokia telefonlarda yuklemelerde guvenilmeyen uygulama tarzinda uyari mesaji verir. Bende de veriyor ama ciddiye almayip devam ediyorum. Su ana kadar bir problem cikmadi. insallah da cikmaz. Ama hic cikmaz diyemem tabi. Telefon hackli olunca uyumlu her program yuklenebiliyor. Bence hack ve xplore telefonlarda cok buyuk bir avantaj.

jackalx_06

jackalx_06

Üye
    Konu Sahibi
Eline saglik kardes n73 te denedim gayet guzel calisiyor. Ancak vermis oldugun dosyayi kopyaladigin zaman digerinin uzerine yazilmadi. Bende x-plore yardimiyla verdigin dosyanin icindeki rsc uzantili dosyayi resaurce/apps klasorune kopyaladim uzerine yazilsinmi sorusuna evet dedim islem tamam oldu. Bu arada genelde nokia telefonlarda yuklemelerde guvenilmeyen uygulama tarzinda uyari mesaji verir. Bende de veriyor ama ciddiye almayip devam ediyorum. Su ana kadar bir problem cikmadi. insallah da cikmaz. Ama hic cikmaz diyemem tabi. Telefon hackli olunca uyumlu her program yuklenebiliyor. Bence hack ve xplore telefonlarda cok buyuk bir avantaj.

ayrıntılı yorum`un için teşekkürler.:oke:

p9661

Üye
kardeş emeğine sağlık ben yeni bir nokia 6710 aldım ona yükleyemedim.DOSYA TÜRÜİLE İLİ
ŞKİLENDİRİLMİŞ BİR UYGULAMA YOK diyor yardım edermisin?

jackalx_06

jackalx_06

Üye
    Konu Sahibi
kardeş emeğine sağlık ben yeni bir nokia 6710 aldım ona yükleyemedim.DOSYA TÜRÜİLE İLİ
ŞKİLENDİRİLMİŞ BİR UYGULAMA YOK diyor yardım edermisin?

kardeş ilginç bir hata neden olabileceğini anlayamadım.:hmmm

antalyali2008

antalyali2008

Üye
Nokia e71 de kurdum ingilizce olarak yüklendi sorunsuz çalışıyor,paylaşım için teşekkürler.

oguzreis

oguzreis

Üye
eyvallah kardeeş :)

bytutanak

bytutanak

Üye
****** açılmıyor boşuna indirmeyin trial versiyon

haltie

haltie

Üye
sağol kardeşim