Bende 5800 Var İphone İle Takas Ediyim mi ? Memnunmusunuz İphone'den ???? <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mert_Gül

Mert_Gül

Üye
    Konu Sahibi
Bende 5800 Var İphone İle Takas Ediyim mi ? Memnunmusunuz İphone'den ???? <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Arkadaşlar Bi Yardımcı Olun Tesekkurler...

UNICORNDREAMS

UNICORNDREAMS

Üye
arkadasim senin terciine kalmis ama iphone telefonun ustune suan telefon yok bence oyunlari mi dersin kullanim rahatligimi dersin internette gezintisi mi dersin hersey dunya kisaca bu telefonla elinin altinda

Mert_Gül

Mert_Gül

Üye
    Konu Sahibi
yanı takası et mı dıyorsun ?

UNICORNDREAMS

UNICORNDREAMS

Üye
ama iphonenin hangi urunu 3g mi 3gs mi kac gigabyt

Mert_Gül

Mert_Gül

Üye
    Konu Sahibi
ilk cıkan iphone 8 gb

Sehzade

Üye
ilk cıkan modelse bence etme hadi 3gs falan olsa tamam kesinlikle et derdim ama suan 5800 fazlası var eksigi yok snn dedigin iphoneden

UNICORNDREAMS

UNICORNDREAMS

Üye
hmm dun elimde bitane 8 gb vardi ben 3gs kulanicisiyim bana 8 gb 3g ler yavas geldi eger sansin varsa 16gb 3gs ile degerlendir derim ama yoksa 8 gb 3g ler de iyi cunku 3gslerin calisitirdigi her oyunlari calisitirio yani problem olmuo tek farki birazcik yavas olmasi menunun filan

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
kardeş tek şey söyluyorum 5800 gönder ne alıyorsan all ben o cihazı ancak 5 gun kulanabildim deli oldum kafayı yedim n73 daha guzel

tukyam

Üye
yaaa iphone varken :=)

Mert_Gül

Mert_Gül

Üye
    Konu Sahibi
memnunsunuz yanıı :D

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
iphone al rahat et

musti09500

musti09500

Üye
kardeş napacan 5800 bu iphonun yanında varsa imkannın hemen takas et iphon mükemmel bi cihaz

sonersagim

Üye
5800 tırı vırı. ıphone killer diye çıkardılar. Ne düzgün GPS(sadece tümleşik) çalışır, yazılım desteği var. facebook videolarını açamıyor. youtube izleyeceksen ekstra program yüklecen. vs vs. iphone da o kadar çok uygulama varki ne yükleyeğini şaşırıyorsun. Grafik hızlı herşey güzel. Hayatım da böyle 5800 gibi berbat telefon almadım. 3210 zamanında kullanırdım. Bence nokia iphone yetişemez. KESİNLİKLE ve KESİNLİKLE şahsi fikrim IPHONE alman olacaktır. iphone kullanmayan biri olarak söylüyoru. kal sağlıcakla

eyup007

eyup007

Üye
Iphone dururken 5800 ın lafınımı ediyorsun tek kelimeyle hızlı mükemmel

cep bilgisayarı gibi birşey bana kalırsa bilgissayardan farkı yok..

5800 onun yanından geçemez..

llvllaltepeli

llvllaltepeli

Üye
iphone :oke:

burock54

Üye
walla sanırım senin bu soruna en ok ben yardımcı olabilirim.çükü uzun süre 5800 kullandıktan sonra iphone 2G aldım.sanırım sen iphone un ilk modeli derken 2G yi kastediyosun..
5800 gerçekten cok güzel bi telefondu yani allah var hiçbi sorunla karşılasmadım.ama sorarsan iphone cok daha mükemmel bi olay ve 3G 3Gs hepsini denedim ama öle muazzam farklar görmedim hız konusunda yada ben sabırlı bi insanım belki ondandır...
ama 5800 la kıyaslama yapıldığında yani bence hız konusunda hiçbi fark yok hatta 5800 ın bazen cok daha yavas olduğunu söyleyebiliim mesaj yazarken falan acaip donma yapıydu mesela...
uzun lafın kısası ben iphone kullanırım öle 5800 daki gibi kolay kolay müzik yükeyemem belki ama bununda üstesinden gelirim dersen eğer hiç tereddüt etme takasını yap derim(tabii tel temizse ölü pikseli cartı curtu yosa)
dediğim gibi iphone da 5800 dan farklı olarak zorlandığım tek olay tele müzik veya resim falan atma.cok gıcık bi durum ama en azından güvenli

ninjaa

ninjaa

Üye
5800' ı N97 yi v.s hepsini inceledm Ve bir İphone kullanıcısı olarak derimki;

3Gs aL bak keyfine :islik

SpeciaL@

SpeciaL@

Üye
kesinlikle iphone al :oke:

mangdaşire

mangdaşire

Üye
konu biraz eski kalmış ama bende yorumumu yapayım.5800 kullanıyorum,en güzel yanı samsung omnia hs.egerki 5800 takas etmezsen flash atarak telefonu çok güzel bi hale getirebilirsin,tabii iphone'u geçemez.iphone 3d destekler 5800 desteklemez.ama egerki telefonu başka bişi ile takas etme seçenegin yoksa iphone al derim.yok egerki telefonu başka bi telefonla takas edebilirim dersen,android telefon al.şu anda en güzel android.

ozankalender

ozankalender

Üye
bende hem 5800 var hemde iphone 3g var su anda. ıphone 2gde kullandım tek kelımeyle İPHONE.. yanı bı cok telefon kullandım iphone gıbısı ıle karsılasmadım. 5800 standart tellere gore guzel telefon ama hıcbır zaman ıphone ıle kıyaslanamaz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...