Ben neymişim..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
    Konu Sahibi
Ben neymişim..
Selamlar bütün herkese;

Kendim hakkında birşeyler karalamak çok zor geliyor bana ama sizlerle kaynaşmamda yararlı olacağını düşünüyorum.

Ben bu serüvene 94 yılının Mart ayında başlamışım. Öyle ama kimliğimde haziran diye geçiyor. Ne diyelim sağlık olsun. Burçlara inanırmısınız bilmem ama balık burcuyum. Şahsen ben inanmıyorum fakat olduğunu biliyorum. :evet:

Daha el kadarken durmamışım oraya buraya koşturmuş durmuşum. Ee cazasınıda çekmişiz.
Babam bendeki cevheri anlamış olsa gerekki hemen okula yazdırdı. Fazlasıyla utangaç olduğum bu dönemde çok hızlı arkadaşlar edindim nasıl olduğunu bilmeden. Hatta abilerimin arkadaşlarıyla arkadaşlık yapıyordum. O zamanlar bile gözüm yükseklerdeymiş :ehe
1. sınıf 2.sınıfı kovalarken babam eve bilgisayar almıştı. Aslında asıl sahibi en büyük abimdi. Meraklı gözlerle uzaktan incelerken bilgisayarı, yediğim kurabiyenin tadını hala unutmadım Biz 3 erkek kardeşiz. Abilerim yokken bende biraz kurcalar oyun falan oynardım. Merakım ve hayal gücümün yardımıyla ütopik düşüncelere dalardım.
2006 yılında internetle tanıştım. Aslında çok öncelerden de tecrübeler edinmiştim ama eve internet hattını yeni bağlatmıştık. Bu dönemde bilgisayarla daha çok haşırneşir olmaya başlamıştım. Çevremdekiler bilgisayarla ilgili konularda bana danışır olmuştu.
Sonraları oks de iç güveysinden hallicenin azıcık üzerinde bir puan alarak anadolu lisesine 3.sıradan yerleşmeyi başardım. Yükseltiğim başarı grafiğindeki çıtaları burada tek tek kırdım. Derslerle aramda şiddetli bi geçimsizlik varmış meğer, lise 2′ye geçince anladım bunu. Oturup çalışayım derken okul bitti. Ehh işte dedirten bir ortalama ile mezun oldum. Şuan biryerlere yerleşme telaşı içerisinde sıradan, adamın biriyim.

Hakkımda diğer >
Fiziksel özellikleri ?
Bu sene katıldığı polislik mülakatlarında polis memurunun ölçümlerine göre boyu 1.73 kilosu ise 70. Bunların dışında kahverengi gözlü ve biraz sertçe düz saçları var.
Kimyasal özellikleri ?
Biraz duygusal olduğu söylenebilir. Fazla sesi çıkmaz, ne kadar sinirli olsada içine kapanık, sabırlı bir tiptir. En iyi yaptığı şey kendini kandırmaktır. Boş zamanlarında web & grafik tasarımlarıyla uğraşıp kendini geliştirmeye çalışır. Sadeliği kendine öncelik olarak adamış olup çokca sıcak kanlıdır. Hayatında bulunduğu konuma çokca şükür eden kendi halinde bir çay severdir.

• Beğen
Tepkiler: FatoŞ

sasasahamza

Üye
tam benliksin sadece sabırlı olman hariç :)

• Beğen
Tepkiler: ia.phlvn
jackalmami

jackalmami

Üye
tanıştığımıza memnun oldum :hmmm

• Beğen
night_jack

night_jack

Üye
Demleme mi,poşet mi:ehe

• Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Bende balık burcuyum duygusalmıyım bilmiyorum ama 30'dan fazla şiirim var :) çay ise ağrı kesicimdir içmezsem aşırı derecede baş ağrım oluyor:)

• Beğen
ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
    Konu Sahibi
tanıştığımıza memnun oldum :hmmm
Teşekkürler
Demleme mi,poşet mi:ehe
Sallama adam sallama çay içer :ehe
çay severim diyen birine sorulacak soru mu bu şimdi :):)
:naughty:
Bende balık burcuyum duygusalmıyım bilmiyorum ama 30'dan fazla şiirim var :) çay ise ağrı kesicimdir içmezsem aşırı derecede baş ağrım oluyor:)

Ben o kadar da tiryaki değilm ama olmassa olmazım :ehe

ismail

ismail

Üye
memnun oldum dostum bende 93 aralık doğumluyum ama 94 ocak yazar :D
Fazla fark yok zaten :)

night_jack

night_jack

Üye
çay severim diyen birine sorulacak soru mu bu şimdi :):)
Rize'nin güzel çayından,ne olduğu belirsiz çaylarada kaldık zaten:D
En son 15-17 yıl önce gitmiştim zaten hayal meyal hatırlıyorum ama bir çuval dolusu çay getirmiştik dönerken:d:

- - - Eklendi - - -

Sallama adam sallama çay içer :ehe

:naughty:
Önceki yıllar çok içerdim çay ama öyle olunca dişlerimi 6ay da bir beyazlatmaya dişçinin kapısına yapışıyordum:D

ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
    Konu Sahibi
Rize'nin güzel çayından,ne olduğu belirsiz çaylarada kaldık zaten:D
En son 15-17 yıl önce gitmiştim zaten hayal meyal hatırlıyorum ama bir çuval dolusu çay getirmiştik dönerken:d:

- - - Eklendi - - -

Önceki yıllar çok içerdim çay ama öyle olunca dişlerimi 6ay da bir beyazlatmaya dişçinin kapısına yapışıyordum:D

dişlerin çok hassas galiba :ehe

- - - Eklendi - - -

Dershanede bi öğretmenim Rizeli sürekli mübarek belde der. Coğrafyacı bide tüm örnekler rizeden geliyor :D Gezip görmek lazım oraları.

night_jack

night_jack

Üye
dişlerin çok hassas galiba :ehe

- - - Eklendi - - -

Dershanede bi öğretmenim Rizeli sürekli mübarek belde der. Coğrafyacı bide tüm örnekler rizeden geliyor :D Gezip görmek lazım oraları.

Beyaz kalması makbuldur:)
Yıllardır gidemiyorum zaten memleketime:/

ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
    Konu Sahibi
Beyaz kalması makbuldur:)
Yıllardır gidemiyorum zaten memleketime:/
Öyle tabii bende sürekli fırçalarım şuana kadar çaydan ötürü bi problemim olmadı maşallahları var :ehe
Neden gidemiyorsun ? :/

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
memnun oldum :tebessüm: yalnız kimyasal olmamış :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt