Ben arfa galatasaray yolunda!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Samsun55''

Samsun55''

Üye
    Konu Sahibi
Ben arfa galatasaray yolunda!
BEN ARFA GALATASARAY YOLUNDA!
Galatasaray taraftarı sabırsız, herkes gelecek yıldızı bekliyor.

Başkan Adnan Polat da taraftar da 10 numara istiyor, Cim Bom’da bütün planlar Hatem Ben Arfa için yapılıyor. Aslan’ın uzun süredir yakın takibe aldığı 23 yaşındaki yıldız oyuncu konusunda Marsilya ile çok sıkı bir pazarlığa giriştiği ve transferde bir adım önde olduğu kaydedildi. Bu transferde iki ciddi rakip var: Newcastle United ile Werder Bremen... İngiliz ekibi yöneticileri bugün Fransa’ya giderek, Mavi-Beyazlılar ile görüşecek. Ancak Newcastle, Ben Arfa’yı kiralık istiyor. Marsilya ise teknik direktör Didier Deschamps’ın 11’de düşünmediği Tunus asıllı hücumcuyu, bonservisiyle birlikte vermeyi hedefliyor. Fransızlar’ın 12 milyon Euro’ya Lyon’dan aldığı Ben Arfa için talep ettikleri bonservis bedeli 8 milyon Euro. Werder Bremen de Mesut Özil’in gitmesi durumunda Fransız yıldızı alternatif olarak görüyor. Ancak Mesut konusunda henüz resmi bir gelişme yaşanmadığı için Ben Arfa transferi Almanlar için şu anda sadece düşünce aşamasında.
Yeni bir çıkış arıyor
Sarı-Kırmızılılar’ın Newcastle ve Werder Bremen’i bu transferde alt etmek için her türlü imkanı seferber ettiği belirtildi. Lyon’da Karim Benzema ile birlikte büyük bir çıkış yakaladıktan sonra Marsilya’ya giden Ben Arfa burada bir türlü beklenen patlamayı yapamadı. Fransa Milli Takımı’nın 2010 Dünya Kupası kadrosunda yer almayan Ben Arfa’nın da başka bir takıma giderek, kariyerinde yeni bir çıkış yapmayı amaçladığı ifade edildi. Yıldız oyuncunun danışmanı Michel Quazine de “Hatem kariyeri üzerinde düşünüyor. En iyi tercihi yapacaktır” diyor. Galatasaray’ın bu işteki en büyük artısı genç yıldızı bonservisiyle istemesi. Cim Bom ile Marsilya işte bu noktada buluşuyor.

Hatem Ben Arfa kimdir?
Doğum Tarihi: 1 Mart 1987
Doğum Yeri: Clermont
Ülkesi: Fransa
Boyu: 1.70
Mevkii: Orta Saha
Takımı: Marsilya

Fanatik

Kingmortall

Kingmortall

Üye
tanımıyorum bu adamı ama onun yerine van der vaart gelsin çok bile

arslansem

arslansem

Üye
Ntvspor kesin bir dille Ben Arfa Galatasarayda diyor ama bakalım..

Atakan

Atakan

Üye
Ee Diego'ya ne oldu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...