Sezon Sonu Galatasaray’a Geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
India

India

Üye
    Konu Sahibi
Sezon Sonu Galatasaray’a Geliyor

Milli futbolcunun sezon sonunda takımından ayrılarak G.Saray’a gelmesi bekleniyor.

Galatasaray, sezon sonunda eski gözdesi Mehmet Ekici’ye kavuşuyor. Galatasaray’ın da listesinde olmasına karşın sezon başında 5 milyon euro’ya Nürnberg’den Werder Bremen’e giden ancak bekleneni veremeyen milli oyuncu, İstanbul yolunda… Kendisini transfer eden spor şefi Allofs’tan bile eleştiri alan 22 yaşındaki Mehmet’in, sezon sonu Alman kulübü ile yollarını ayırması ve gelişmeleri yakından takip eden Aslan’a imza atması bekleniyor.

mc muratx

mc muratx

Üye
seneye şampiyonlar liginde mücadele edecez....böyle vasat oyunculara ihtiyacımız yokk...

mc muratx

mc muratx

Üye
mesajınızı yeni gördüm kusura bakmayın diyorum ve ekliyorum;w.bremen GS den çok mu dah büyük bir klüp? orda orda oynuyamıyorda kalkıp GS de mi oynayacak...adama iyi diyerek GS mizi küçümsediğinizn farkında değilsiniz... :D

----------Eklendi @ 17:41:48 ---------- Yazıldı @ 17:41:21 ----------

nesini beğenmedin? :hmmm

mesajınızı yeni gördüm kusura bakmayın diyorum ve ekliyorum;w.bremen GS den çok mu dah büyük bir klüp? orda orda oynuyamıyorda kalkıp GS de mi oynayacak...adama iyi diyerek GS mizi küçümsediğinizn farkında değilsiniz... :D

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Ligler bitmeden bizim medyamız sallamaya başlamış yine. :ehe

mc muratx

mc muratx

Üye
Ligler bitmeden bizim medyamız sallamaya başlamış yine. :ehe
istatistiklere bakacak olursak öyle görünüyor,liderlik kotuğunda oturan,en çok gol atan,en az gol yiyen,en yakın rakibine 9 puan fark atan ''GALATASARAY'' dan söz ediyoruz,evet yanlış okumadın ''GALATASARAY'' :D

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
istatistiklere bakacak olursak öyle görünüyor,liderlik kotuğunda oturan,en çok gol atan,en az gol yiyen,en yakın rakibine 9 puan fark atan ''GALATASARAY'' dan söz ediyoruz,evet yanlış okumadın ''GALATASARAY'' :D

Ne alaka şimdi ?
Biz burada medyanın yalan haber yaptığından bahsediyoruz , SEN neden bahsediyorsun ? :pro:

• Beğen
Tepkiler: mc muratx
mc muratx

mc muratx

Üye

Ne alaka şimdi ?
Biz burada medyanın yalan haber yaptığından bahsediyoruz , SEN neden bahsediyorsun ? :pro:

:D Evet çok haklsın yanlış anladım...medya her zamanki gibi sallamaktan başka birşey yapmıyor.. :D

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Fotomaç başta olmak üzere , medyanın bir numaralı .... yani :ehe

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Taaa ki Milliyet , spor haberlerinden yoksun bir gazete . :D

mc muratx

mc muratx

Üye
Küçükken fotomaçın bu yalan asparagas haberlerini çok okuyordum gazeteyi her okuyuşumda sevinçten havalara uçuyordum :D

India

India

Üye
    Konu Sahibi
Fotomaç'a laf yok :D bu arada tavsiye ettiğiniz doğru düzgün spor haberleri yapan gazete,internet sitesi vs. varsa söyleyin :oke:

mc muratx

mc muratx

Üye
maraton.com.tr,ntvspor bu iki site dışında doğru haber yapan gazetede yok diyebiliyorum

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Ntvspor ve Ligtv ... :oke:
Bir de resmi siteler ... Diğerlerinin alayı faso fiso ... Özellikle fotomaç .:ehe

SHS

SHS

Üye

----------Eklendi @ 17:41:48 ---------- Yazıldı @ 17:41:21 ----------

fırsat bulamadı ki kendini göstersin, şahsen nası oynadığını bilmediğim için sana sordum:ehe

----------Eklendi @ 15:00:03 ---------- Yazıldı @ 14:58:40 ----------

Ntvspor ve Ligtv ... :oke:
Bir de resmi siteler ... Diğerlerinin alayı faso fiso ... Özellikle fotomaç .:ehe

napsınlar başka türlü gazete satamıyorlar:kop2:

• Beğen
Tepkiler: mc muratx
mc muratx

mc muratx

Üye
ntvspor bence en iyisi.fotomaç,fanatik bu gazetelerin yalanları yatsıyı dahi bulmuyorr :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...