Ben 5 diyorum.... Türkcel 3 ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
imece iletişim

imece iletişim

Üye
    Konu Sahibi
Ben 5 diyorum.... Türkcel 3 ?
İNTERNETTEN ONLİNE İŞLEM SİTESİNDE KÖNTÖR YÜKLE KAZAN KAPMANYASINA KATILMAK İSTİYORUZ.FAKAT BİR KARTTAN 5 NUMARA YÜKLEMESİ YAPILMASINDAN DOLAYI ARTIK PİYASADAN KREDİ KARTI ARIYORUZ.1 KARTAN 5 ADET LİMİTİNİN KALDIRILMASINI VEYA EN AZ 10 VEYA 20 YÜKLEME YAPILABİLMESİNİ ARZ EDERİM.HAYIRLI CALIŞMALAR. BEN DİYORUM Kİ 5 ADET ZATEN YÜKLİYORUM ONLAR DİYOR 3 ADET YÜKLİYEBİLİRSİNİZ.BUNLAR AŞMIŞ.... CEVAP................:vur CEVAP......:megafon:
Öncelikle önerilerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterilerimizin her türlü görüş ve önerileri bizim için çok değerli. Yorumlarınızı değerlendirdiğimizi belirtmek isteriz.

İletmiş olduğunuz konu öneri olarak sistemimize alınmıştır.

Online İşlem Merkezinden kredi kart ile kontör yüklemelerinde,

1 kredi kartı ile max 3 GSM'e kontör yüklenebilir, 1 GSM'e max 2 kredi kartı ile yükleme yapılabilir.

Saygılarımızla
Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Deniz Ay
Müşteri Çözüm Merkezi :sn:

cool_eagle

Üye
kardeş sende ne bu turkcelldüşmanlığı her gün yeni bi sorun yazıosun buraya. sen artk diğer bi operatöre geçsene

imece iletişim

imece iletişim

Üye
    Konu Sahibi
:) hangisine geceyim en güzel kampanyalar türkcelde amma 36 milyon abone olursa ee bu kadar abone ile tabiiki ugraşılmaz hatalar olur amma ben aştım ki abone merkezlerine gidiyorum soruyu soruyorum cevapınıda arkadan söyliyorum bekleyin az sisteme bakayım size cevap verelim diyor.ve benim verdiğim cevabın dogru oldugunu teyid ediyorlar.şimdi gittiğimde neden geldiğimi soruyorlar bir sorum var diyorum sorun varsa cevabınıda biliyorsunuz diyor tabiiki araştırmacı olmak güzel işini yapıyorsa dikkatli azimli yapacaksın aldıysan 36 milyon abone ve halen yeni abone alıyorsan işini takip edecen yanlış yapmıyacan demiyorum en aza indireceksinki müşteri memnuniyeti olsun.bu arada sır avea ve vodafonede kullanıyorum{BU 2 GSM FİRMASININ KAMPANYALARI COK AZ } amma piyasa türkcel kaynadıgı için mühtemelen :huhu: TEKEL olan TÜRKCELDE YİZ. SAYGILARIMLA........:megafon:

orgeneral2203

orgeneral2203

Üye
kardeş sende ne bu turkcelldüşmanlığı her gün yeni bi sorun yazıosun buraya. sen artk diğer bi operatöre geçsene

sen bunlara aldırma yaz aslanım sen yaz senin sayende turkcell'in gerçek yüzünü görüyoruz....

Solamente

Üye
ne istiyonuz abicim ne güzel iyiliğide tuttu bu aralar :) kampüscelidir ,narıdır , 5 sms sonrası bedava Her yerde çekiyo daha ne olsun

Gerçi zuzu ne diyo Reklamın iyisi kötüsü olmaz ;)

cool_eagle

Üye
turkcell aslında güzel ama abonesinin çoğunu kaptırdı şimdide geri almaya çalışıyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt