Bellenin kıymetini bilin

Sponsorlu Bağlantılar

gkcll

gkcll

Üye
    Konu Sahibi
Bellenin kıymetini bilin
arkadaşlar bizim is yerinde bir arkadaşta galaxy s vardı bende de nokia 603 telefonları 3 4 günlüğüne değiştik androidi bi inceleyim dedim hiç hoşlanmadım HELE BIRDE MEDIA MARKA GITTIM TELEFON BÖLÜMÜN DE SAMSUNGUN TELEFONUN LARINA BAKTIM O KADAR SAÇMALAMIS KI BIR SÜRÜ ANDROID DIYE TELEFON ÇIKARMIŞ TENEKE GIBI IKI ÖRNEK DUOS VE GIO GIBI
YAŞADIĞIM SORUNLAR ŞUNLAR
1 603DE MÜZIK INTERNET MESAJ VS ŞARJ GÜNÜ RAHAT KAPATIYORDU GALAXY S DE 2 GIBI BITIYOR
2. INTERNETTE GEZINIRKEN BIR BAKIYORUM EV EKRANINDA YIM YANI TELEFON KEN KENDINE UYGULAMAYI KAPATIYOR BUNU ÇÖZEMEDIM NEDIR
3.BIR ŞEYE AYAR YAPMAYA KALKIYORUM BIRI BIRI BIR DAĞDA
4. GÖREV YÖNETICISINE GIRIYORUM AÇIK 9 UYGULAMA VAR GÖRÜNÜYOR BAKIYORUM BIRŞEY YOK RAMI SİLİYORUM YARIM SAAT SONRA YINE AÇIK UYGULAMALAR GÖRÜNÜYOR BUDA ŞARJI ERITIYOR
5.KAMERA 603 UN YANINDA BITIK INANMAYAN KARŞILAŞTIRSIN
6. SISTEM ÇOK MEŞGUL OLUYOR BIR DURUYOR SONRA BASTIĞIM YERLERE GIRIP GIRIP ÇIKIYOR
7.UYGULAMA MARKETINE GIRDIM BIT PAZARI GIBI KURU KALABALIK ÇÖPLUK AYNI
IŞIN ASIL TARAFI SYMBIAN DAN ANDROIDE GEÇMEK IÇIN HIÇ BIR SEBEB YOK HEMDE HIÇ ŞIMDI TELEFONUMU DAHA ÇOK SEVIYORUM TEŞEKKÜRLER NOKIA.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61, togo159, kartal076 ve 2 diğerleri

famemonster16

famemonster16

Üye
Nokia 603 iyidir :yuru Bence de Android'in marketi çöplük gibi ama Nokia Store'dan çok daha iyi, en azından yeni oyun-uygulamalar iOs ve Androide çıkıyor. Zaten Nokia Belle'den Android'e geçmek için gördüğüm tek sebep bu..

gkcll

gkcll

Üye
    Konu Sahibi
şarj da çok önemli mesale ben nokia 603 bakıyorum 2 saatte doluyor onu takıyorum 5 saatte doluyor hatta 603 bir saatle günü kapatiyor ama galaxy s 5 saat te bile kapatmıyor

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Vallaha ben 701 den gayet memnunum. Hem cogu android den daha hizli hem kamera daha guzel hem de kullanisli ve stabil. Cogu.androidde bunu goremesim. Androidin oyunlari olmasa bi ise yaradigi yok zaten. Sadece oyun. Program icinse once iphone sonra symbian

u_cosar

u_cosar

Üye
Şarj konusunda çok haklısın

doctorrr

doctorrr

Üye
bir insanın kullandığı eşyadan menun olması kadar güzel bişey yoktur bu sadece telefon değilki araba bilgisayar televizyon... :tebessüm:

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Araba ve aahsen odamda tv olmadigi icin onun zevkini bilmiyom ama guzeldir galiba :D

bayram yazıcı

bayram yazıcı

Üye
symbian iyi bir işletim sistemi ama nokıa bunu bırakıp gitti windows phoneye ne güzeldi symbian 3 tatından yenmez bitmez oldu ama üretim bitti onun için 2016 kadar yetiştirin telefonları tedarikli ve temiz kullanın :)

rosedaled3

rosedaled3

Üye
Millet androidi duyunca iyi sanıyor da harbi değil adam akıllı kullanmak için yüksek özellik lazım onlarda bin liranın altında yok doğru düzgün.Şarj konusunda da hak veriyorum arkadaşımda gio var bi gün onlarda kaldım 2 kere şarja taktı teli :D

yaren_dede

yaren_dede

Üye
evet arkadaşlar androit olması iyi olacağı anlamına gelmez paran varsa kalite alıp rahat edersin yoksa nokia alıp rahat edersin nokia bu fiyatlara kalite satıyor bence

• Beğen
Tepkiler: tinasoft
Silinen Üye 2000119

Silinen Üye 2000119

Kapalı Hesap
evet arkadaşlar androit olması iyi olacağı anlamına gelmez paran varsa kalite alıp rahat edersin yoksa nokia alıp rahat edersin nokia bu fiyatlara kalite satıyor bence

yanlış :) Nokia hem alt hem üst segmentte kalite satıyor :)

gkcll

gkcll

Üye
    Konu Sahibi
aynen katılıyorum nokia şu fiyata bu telefonları satıyor bence bulunmaz niğmet ARKADAŞLAR IŞIN ASIL TARAFI SAMSUNG TASARIM BÜYÜK DEV EKRANLA PIYASE yi TUTUYOR NOKIA DA YAPSA ŞU DEV EKRAN VE ZARIF BIR TELEFON EMINIM BU BELLE SISTEMI ÇOK IS YARAR..
Evet arkadaşım ama nokia symbian telefon da çıkarır yine o kaDAR ALT YAPIYI ÇÖPE ATMAZ.

famemonster16

famemonster16

Üye
aynen katılıyorum nokia şu fiyata bu telefonları satıyor bence bulunmaz niğmet ARKADAŞLAR IŞIN ASIL TARAFI SAMSUNG TASARIM BÜYÜK DEV EKRANLA PIYASE yi TUTUYOR NOKIA DA YAPSA ŞU DEV EKRAN VE ZARIF BIR TELEFON EMINIM BU BELLE SISTEMI ÇOK IS YARAR..
Evet arkadaşım ama nokia symbian telefon da çıkarır yine o kaDAR ALT YAPIYI ÇÖPE ATMAZ.

O kadar altyapıyı çöpe atıyor maalesef. Nokia Asha Touch gibi berbat bir sistem için bile Zynga, rovio ve bazı facebook uygulamaları ile anlaşıyor ama Belle gibi harika bir sistem için hiçbir şey yapmıyor maalesef :/

• Beğen
Tepkiler: CanKartaL
gkcll

gkcll

Üye
    Konu Sahibi
o kadar altyapıyı çöpe atıyor maalesef. Nokia asha touch gibi berbat bir sistem için bile zynga, rovio ve bazı facebook uygulamaları ile anlaşıyor ama belle gibi harika bir sistem için hiçbir şey yapmıyor maalesef :/

işte nokia şaşirdi kardeşim senin işletim sistemin kötü değil çok güzel ama yap ya yap dev ekran kuş tüğü bir telefon yap bas uygulamayi biraz da akil yap telefona ne bilim başka birşey düşün mesale güneş enerjisi ile batarya dolan bir sistem uygula yani bu kadar aciz nasil kalir dünya devi diye adlandiralan bir firmasin dünyaya hep ilkleri sunan bir firmasin bir an koptum kardeşim kusura bakma ya nokia yi seviyoruz yani çocukluk tan beri kutlaniyoruz çok aliştik symbiana birde tam geliştirdi çöpe atarsa yazik o kadar alt yapiya.

awdil

awdil

Üye
3310 alt segmentmiydi,üst segmentmiydi hatırlıyamadım. :)

FRAPSDH

Üye
Önceden Belle li N8 kullanıyordum Şimdi ise sgs2 kullanıyordum. Aynı şeyleri yaparak N8 1.5 gün gidiyordu , sgs 2 de 1.5 gün gidiyor.
Ama sgs2 bana n8 den çok daha fazla şeyi çok daha hızlı bir şekilde sunuyor. Android kullanacaksanız Ace mace gibi dandik telefonları almayın.Onlar çöp ama sgs2 bambaşka : )

Şarj konusunda tek fark , N8 1.5 saatte tam şarj olurken, sgs2 ise 3 saatte şarj oluyor :)

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
arkadaşlar bizim is yerinde bir arkadaşta galaxy s vardı bende de nokia 603 telefonları 3 4 günlüğüne değiştik androidi bi inceleyim dedim incelemez olaydım HELE BIRDE MEDIA MARKA GITTIM TELEFON BÖLÜMÜN DE SAMSUNGUN TELEFONUN LARINA BAKTIM O KADAR SAÇMALAMIS KI BIR SÜRÜ ANDROID DIYE TELEFON ÇIKARMIŞ TENEKE GIBI IKI ÖRNEK DUOS VE GIO GIBI
YAŞADIĞIM SORUNLAR ŞUNLAR
1 603DE MÜZIK INTERNET MESAJ VS ŞARJ GÜNÜ RAHAT KAPATIYORDU GALAXY S DE 2 GIBI BITIYOR
2. INTERNETTE GEZINIRKEN BIR BAKIYORUM EV EKRANINDA YIM YANI TELEFON KEN KENDINE UYGULAMAYI KAPATIYOR BUNU ÇÖZEMEDIM NEDIR
3.BIR ŞEYE AYAR YAPMAYA KALKIYORUM BIRI BIRI BIR DAĞDA
4. GÖREV YÖNETICISINE GIRIYORUM AÇIK 9 UYGULAMA VAR GÖRÜNÜYOR BAKIYORUM BIRŞEY YOK RAMI SİLİYORUM YARIM SAAT SONRA YINE AÇIK UYGULAMALAR GÖRÜNÜYOR BUDA ŞARJI ERITIYOR
5.KAMERA 603 UN YANINDA BITIK INANMAYAN KARŞILAŞTIRSIN
6. SISTEM ÇOK MEŞGUL OLUYOR BIR DURUYOR SONRA BASTIĞIM YERLERE GIRIP GIRIP ÇIKIYOR
7.UYGULAMA MARKETINE GIRDIM BIT PAZARI GIBI KURU KALABALIK ÇÖPLUK AYNI
IŞIN ASIL TARAFI SYMBIAN DAN ANDROIDE GEÇMEK IÇIN HIÇ BIR SEBEB YOK HEMDE HIÇ ŞIMDI TELEFONUMU DAHA ÇOK SEVIYORUM TEŞEKKÜRLER NOKIA.

katılıyorum benimde bir ay kadar önce arc s ile android maceram oldu ne sony sony di ne de android android tek sevdiğim tarafa telefon da karizma vardı be ama 701 özellikleri ile ezer geçer

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Android uygulama bakımından iyi ama bana nedense soğuk geliyor alışmışım nokia rahatlığına her telefonu aynı nerdeyse düzen olarak başka telefon kullanınca yadırgıyorum bir de bellenin ekranları falan hoşuma gidiyor android widgetleri kalas gibi genelde güzel olanlar var tabi:)

Yigit315

Yigit315

Üye
603'ün herşeyi iyi hoş ama kamerası hiç güzel değil yaf. :( bi sayfanın resmini çekemiyorsun. vs. benim hiç hoşuma gitmedi. Kamerasını beğenen arkadaşlarmı 603'ün acaba?

Üst Alt