Belle'de Şarkı Sözü Düzenleme Programı Var Mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CABBAR

CABBAR

Üye
    Konu Sahibi
Belle'de Şarkı Sözü Düzenleme Programı Var Mı?
Ttpod müzik çaları kullanıyorum ve bazı şarkıların şarkı sözlerini bulmuyor ve bulduklarının bazılarında da senkronizasyon tutmuyor. Bunları düzenleyebileceğim program var mı arkadaşlar?

Kayahan14

Kayahan14

Üye
İstediğin bi şarkıyı söyle ben sana lrc dosyasını indiriyim xplore ile ttpod/lrc klasörüne at şarkı ismiyle lrc aynı olsun yada tekrar tekrar arama yap bazen bulmuyor bazen buluyor benim şu an tam takım

CABBAR

CABBAR

Üye
    Konu Sahibi
İstediğin bi şarkıyı söyle ben sana lrc dosyasını indiriyim xplore ile ttpod/lrc klasörüne at şarkı ismiyle lrc aynı olsun yada tekrar tekrar arama yap bazen bulmuyor bazen buluyor benim şu an tam takım

Kayahan her şarkıda sana başvuramam ki. Çok teşekkür ederim yine de :) Ama sen nasıl düzenlediğini anlatırsan sevinirim.

asigsasi

asigsasi

Üye
telefonun kendi müzik çaların dan düzenleme yapacağın mod var fakat flash atarak modu gerekli yere gömmen gerekiyor

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Kayahan her şarkıda sana başvuramam ki. Çok teşekkür ederim yine de :) Ama sen nasıl düzenlediğini anlatırsan sevinirim.

ben düzenleme yapmıyorum ki çok aratıyorum sadece bir şarkıyı dediğim gibi yaptım oda elimde olan ve ttpod da olmayan bi lrc idi

CABBAR

CABBAR

Üye
    Konu Sahibi
Lrc dediğin şeyi manuel olarak ekleyebiliyor muyum ben ?

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Lrc dediğin şeyi manuel olarak ekleyebiliyor muyum ben ?

lrc i bulursan e/ttpod/lyrics içine at şarkı ismiyle aynı yap oldu bende

- - - Eklendi - - -

Dediğim gibi hep arat ama

CABBAR

CABBAR

Üye
    Konu Sahibi
Tamamdir deneyeceğim çok sağol

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Ben Telefon Üzerinden Kendim Yazıyorum 5 Dklık Şarkı İse 35 dk mı Alıyor Ama Çok Kolay Bir Haylide Uğraştırıcı;)

• Beğen
Tepkiler: ayran3883
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye

Anlatmaya Kalksam Sabah Olur Ama Kaba Taslak Anlatıyım Elimde Bir Kendi Telefonum Birde Annemi Telefonu Benim Telden Şarkı Sözünün Fotoyu Yani Ekran Gruntsnü Alıp Annemin Tele Gönderiyorum Sonra Kronomeyi Benim Telde Kurulu Açıyorum Şarkıyı Annemin Telden Açıp Hemen Ordan İnternetten Çektiğim Görüntüyü Açıyorum Bir Yandanda Şarkı Ile Aynı Başlatıyorum Krometreyi Sözlerin Ara derecelerini Giriyom Sonra bitişte Ara Derecelerin Ekran Görüntüsü nü Çekip Öbür Telefona Atıyoru Sözleri Not Defterinde Lrc Gibi İşleyip Tümünü Kopyalayıp Quick Office de Yapıştırıp Save Diyip Txt diyip Sonrada Kaydediyorum Dosyalardan O Şarkıyı İsminin Aynısını Yazıp Sonrada Txt Yazan Yeri Lrc Yazıp Kaydediyoruz En son Yapmış Olduğum Şarkı İse Mini Lyrics da Var Sarkının Adıda Zeus Kabadayı - Bendim Pc den Bakın İsterseniz :)

• Beğen
Tepkiler: ayran3883
CABBAR

CABBAR

Üye
    Konu Sahibi
Anlatmaya Kalksam Sabah Olur Ama Kaba Taslak Anlatıyım Elimde Bir Kendi Telefonum Birde Annemi Telefonu Benim Telden Şarkı Sözünün Fotoyu Yani Ekran Gruntsnü Alıp Annemin Tele Gönderiyorum Sonra Kronomeyi Benim Telde Kurulu Açıyorum Şarkıyı Annemin Telden Açıp Hemen Ordan İnternetten Çektiğim Görüntüyü Açıyorum Bir Yandanda Şarkı Ile Aynı Başlatıyorum Krometreyi Sözlerin Ara derecelerini Giriyom Sonra bitişte Ara Derecelerin Ekran Görüntüsü nü Çekip Öbür Telefona Atıyoru Sözleri Not Defterinde Lrc Gibi İşleyip Tümünü Kopyalayıp Quick Office de Yapıştırıp Save Diyip Txt diyip Sonrada Kaydediyorum Dosyalardan O Şarkıyı İsminin Aynısını Yazıp Sonrada Txt Yazan Yeri Lrc Yazıp Kaydediyoruz En son Yapmış Olduğum Şarkı İse Mini Lyrics da Var Sarkının Adıda Zeus Kabadayı - Bendim Pc den Bakın İsterseniz :)

Anladım Teşekkürler :)

Kayahan14

Kayahan14

Üye

Seni alkişlarlarla kenara alıyoruz :ehe:ehe

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt