Belle yükledikten sonra yardım yurt dışı telefonum ingilizce oldu.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hasan_sevim16

Üye
    Konu Sahibi
Belle yükledikten sonra yardım yurt dışı telefonum ingilizce oldu.
nasıl türkçe yapabilirim.. lütfen yardım edin

alikayimtu

Üye
aynı sorun bendede oldu takip ediyorum

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
navıfırmden euro 2 yi yuklemen gerekir product ve telefon rengıni secerek

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
Flash atman lazım üst konularda mevcut :)

FlaxLy

FlaxLy

Üye
Telefonun dili ingilizce olmuş ise yurddışı çıkışlı. Yapmak gereken yol

1- Flash atarak her güncellemede ( küçük güncellemeler hariç ) Türkçe dil yapabilirsin. Başka hiçbir çaren yok.

2- Flash atmak yerinde "Nokia Suite" programı ile güncellersen türkçe dil olmaz.Gelmez.Her seferinde ingilizce dil olur.

3- Flash atmayı bilmiyorsan forumda anlatımı "n8" için mevcuttur.Oradan bakabilirsin.Saygılar..:oley

alikayimtu

Üye
navifirm den c 7 rm 675 i seçtim -111.30.609 seçtim. sağ ekran da epeyce (sanırım) flash çıktı. sorum hangisini sececeğim.biir sürü tam anlamayadım

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
multiflash değil firmware update diycen .

alikayimtu

Üye
server: production external- n0okia c7 rm-675-euro 2 turkey frost metal ( 059b5g8) i seçtim.suan dosyaları indiriyorum.indirdiğim dosyaları phoenix le mi atıcam telefona. birde bu işlem fabrika ayralrına döndürüyor cihazı. nokia belle silinecek mi_ teşekkürler

alikayimtu

Üye
birde releases bölümünden hangisini seçicez. c7 türkçe dil paketi için. 25.7 - 24.1 gibi mesela

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
birde releases bölümünden hangisini seçicez. c7 türkçe dil paketi için. 25.7 - 24.1 gibi mesela
111.030.609 sec belle icin sonra euro2 bul turkiye farketmez secince kendisi isaretliyor onlari indir.
nereye indiricegini sarar masa ustune dosya ac rm-xxx icine indir.

alikayimtu

Üye
yardımınız için teşekkürler. indiriyorum.son dosya kaldı. yapıcam inşallah

hasan_sevim16

Üye
    Konu Sahibi
navifirmden indirmeyi bilmiyorum.. hangi linkleri indireceğimi bilmiyorum.. yazabilirmisin

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
Navifirm 1.6 yı indir! Telefonun ne ?

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Yurtdışı telefon almayı düşünüyordum. Almam artık. Ben bu flash işleriyle uğraşamazdım O.o

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
maxicep.com/modifikasyon-araclari-bilgi/navifirm-1-6-1-turkce-587734.html

Mobildeyim fazka yardımcı okamıyorum bunu indir haber ver bide telefon modelin ne?

alikayimtu

Üye
ben sorunu hallettim.navifirm plus 1.3 indirdim. production external den nokia c -7 rm-675\ 111.30.609\ euro 2 turkey seçtim. dosyaları indirdim. yeni bir klasör oluşturup indirdiğim dosyaları rm-675 adıyla kaydettim. rm-675 klasörünü c: program files: nokia: phoneix: product dizinine kopyaladım.
phoneix 44842 sürümünü indirdim.
1-) Phoenix'i açın. Sol üstteki menüden "File -> Scan Product" deyin.

2-) Yazılımın cihazınızı tanımasını bekleyin. Cihaz tespit edildiğinde resimdeki gibi yeni 1 bar çıkacaktır.

3-) Yine menüden "Flashing -> Firm Update" deyin.

sekmeler içinde daha önce c: ye kopyaladığım dosyalar göründü.

4-) Ekranda güncellemek/hacklemek istediğiniz sürüm belirecektir. Herşey hazırsa "Refurbish" diyerek flashlama işlemini başlatın.

alikayimtu

Üye
biraz karışık gibi oldu ama sırasıyla yapın. olur inş. benim tel c 7 .yardımcı olmaya çalışırım

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye

lacivert mi mavi mi?

----------Eklendi @ 19:21:57 ---------- Yazıldı @ 19:18:02 ----------

navirmde telefonu bul(rm-596) 111.30.0609 a bas gelen varyantlardan euro2 turkey bul telefonunun rengine göre indir maviyse blue yazar :) sonra ona basınca seçili 8 dosya gelcek onu masaüstüne RM-596 diye bir klasör açıb ve içine kaydedin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt