BeLLe Yeni WidgetLer (.Sis)

Sponsorlu Bağlantılar

qwerty5757

qwerty5757

Üye
bu verdiğiniz widget ler sadece hackli yazılımlara mı kuruluyor ?

bebe_ruhi

bebe_ruhi

Üye
ya su widget lere nokianin onem vermesi lazim

Re13eL

Re13eL

Üye
ben bu widgetleri yükledim ama telefonu kapatıp aömama gerek kalmadı direk görünüyolar :)

• Beğen
Tepkiler: OzGuRKnowN

mesut1979

Üye
slm,bende yükledim widgetsleri telefonu kapatip actim iyi hersey güzeldi 1-2 dakika sonra telefonda donmalar basladi neyse dedim yeniden kapatip actim 2-3 dk sonra telefon tüm kitlendi kaldi bende yüklediklerimi silmek zorunda kaldim.

OzGuRKnowN

Üye
    Konu Sahibi
slm,bende yükledim widgetsleri telefonu kapatip actim iyi hersey güzeldi 1-2 dakika sonra telefonda donmalar basladi neyse dedim yeniden kapatip actim 2-3 dk sonra telefon tüm kitlendi kaldi bende yüklediklerimi silmek zorunda kaldim.

Bu Widgetlerden olduğuna eminmisin? Yanlış ßirşey yapmış olmayasın..

metyuu

metyuu

Üye
Bende öyle donma olmadı normal çalışıyor ama gözlemlediğime göre hava durumu widgeti biraz kasıyor gibi makineyi

• Beğen

mesut1979

Üye

OzGuRKnowN

Üye
    Konu Sahibi
valla bilmiyorum arkadas dedigin gibi yaptim böyle durumla karsilastim ,yoksa widgetler baya bir hosuma gitmisdi.

ama ßir çok kişi bunları kullanıyor Donma vs yok. Acaba sistemde kurulu bir programla falan mı çakıştı diyeceğim tam emin değilim. C7Ye kuran ve kullanan arkadaşlarda var..

DustoJniK

DustoJniK

Üye
Mesela ben C7 kuran ve kullanan arkadaşlardan birisiyim gayette stabil çalışıyor telin ayrı bi havası oldu :)

• Beğen
metyuu

metyuu

Üye
özgür kardeşim VPN Açık /kapalı widgeti hangisi ve ne işe yarıyor. bende görünmedi bu widget

OzGuRKnowN

Üye
    Konu Sahibi
metyuu

metyuu

Üye
:) tamam kardeşim sağol zaten bu kadar widget yeter telefonumuz widget cenneti oldu sayenizde :)

• Beğen

mesut1979

Üye
slm,özgürknown kardes ben simdi telefonda olmayan widgetleri yükleyecem bas sayfada yazdigin dosyayi silmeye yinede mecbur muyum bilgilendirirsen sevinirim.

realplayer2

realplayer2

Üye
ben hicbirsey silmeden hicbisey yapmadan bende olmayan yani yenileri yukledim hepsi calisiyo bi sorun yok

mesut1979

Üye
peki bende niye sorun cikariyor ya anlamadim gitti

Suyaka

Suyaka

Üye
Gereçlerden biri, ( Henüz hangisi olduğunu tespit edemedim ) Telefonu yeniden başlattığımda 'Gereç yüklenirken kritik bir hata oluştu ve kaldırıldı!' uyarısı almama sebep oldu ve ana ekran komple eski ayarlarına geri döndü. Tüm gereçler silinmiş, standart hâline. Bilginize. :)

Mehmet Yrky

Mehmet Yrky

Üye
ben her uygulama da telefonla uyumlu dgl hatası alıyorum:S kuruyorum ama sonuc merak ıcerısındeyımmm

OzGuRKnowN

Üye
    Konu Sahibi
slm,özgürknown kardes ben simdi telefonda olmayan widgetleri yükleyecem bas sayfada yazdigin dosyayi silmeye yinede mecbur muyum bilgilendirirsen sevinirim.

peki bende niye sorun cikariyor ya anlamadim gitti

Mecbur değilsin. N gibi Sorun çıkarıyor..

Gereçlerden biri, ( Henüz hangisi olduğunu tespit edemedim ) Telefonu yeniden başlattığımda 'Gereç yüklenirken kritik bir hata oluştu ve kaldırıldı!' uyarısı almama sebep oldu ve ana ekran komple eski ayarlarına geri döndü. Tüm gereçler silinmiş, standart hâline. Bilginize. :)

Kritik Hatayı Bahsi geçen klasörü sildiysen ßir seferlik alırsın Widgetlerle alakalı değil.

ben her uygulama da telefonla uyumlu dgl hatası alıyorum:S kuruyorum ama sonuc merak ıcerısındeyımmm

Widgetler çalışıyormu ?

Üst Alt