Belle Topbar Kendi Kendine Kapanım Fake Atıyor!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
osmanmert99

osmanmert99

Üye
    Konu Sahibi
Belle Topbar Kendi Kendine Kapanım Fake Atıyor!!
Arkadaşlar, dün belle topbar yükledim telefonu kilitleyince oda kapanmış sonra simgesine bastım açılıyormuş gibi oldu açılmadı. Ne yapmalıyım sizin kullanıp başarılı sonuç alan varsa upload ederse veya link koyarsa sevinirim. Teşekkürler şimdiden herkese..

Atacan-

Atacan-

Üye
Arkadaşlar, dün belle topbar yükledim telefonu kilitleyince oda kapanmış sonra simgesine bastım açılıyormuş gibi oldu açılmadı. Ne yapmalıyım sizin kullanıp başarılı sonuç alan varsa upload ederse veya link koyarsa sevinirim. Teşekkürler şimdiden herkese..
Uygulamayı kaldır tekrar yüklemeyi dene.
v3 Sorunlu.
2.1 Sürümünü dene.

osmanmert99

osmanmert99

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler denicem inş olur.

- - - Eklendi - - -

sen kullanıyor musun başarılı mı

osmanmert99

osmanmert99

Üye
    Konu Sahibi
Olmuyor kardeş sadece v1.00 oluyo oda irennçç

Atacan-

Atacan-

Üye
Olmuyor kardeş sadece v1.00 oluyo oda irennçç

Kardeşim olup olmayan ne anlıyamadım açık olurmusun ?
Kendini ifade edip derdini anlatamıyorsun bence.
Topbar uygulamasını kullanman için ve nasıl çalıştığıbı anlatan konuya yönlendiriyorum seni.
www.maxicep.com/modifikasyon-genel-destek/belle-top-bar-hakkinda-cok-sorulanlar-674648.html

osmanmert99

osmanmert99

Üye
    Konu Sahibi
Bak kardeşim gayet açık ve net anlatıyorum:

Ben ilk başta Belle Topbar v3.00 sürümünü yükledim ilk başta çalıştı. Sonra telefonun yandaki kilit tuşuna bastım sonra tekrar telefonu açınca Belle Topbar kapanmıştı. Tekrar açayımdedim simgesine dokundum açılıyormuş gibi oldu açılmadı. Bende senin yorumun üzerine Belle Topbar v2.1 yükledim. Oda aynı şeyi yaptı. Sonra v1.00 sürümünü yükledim o çalıştı ancak hiç hoşuma gitmedi doğrusu inşallah anlata bilmişimdir ilgin için teşekkürler..

codblackops2

codblackops2

Üye
Telefonun sensörüne dokunursan kapanır tekrar dokunursan açılır bundan kaynaklanıyordur belki..

Atacan-

Atacan-

Üye
Bak kardeşim gayet açık ve net anlatıyorum:

Ben ilk başta Belle Topbar v3.00 sürümünü yükledim ilk başta çalıştı. Sonra telefonun yandaki kilit tuşuna bastım sonra tekrar telefonu açınca Belle Topbar kapanmıştı. Tekrar açayımdedim simgesine dokundum açılıyormuş gibi oldu açılmadı. Bende senin yorumun üzerine Belle Topbar v2.1 yükledim. Oda aynı şeyi yaptı. Sonra v1.00 sürümünü yükledim o çalıştı ancak hiç hoşuma gitmedi doğrusu inşallah anlata bilmişimdir ilgin için teşekkürler..

Ben senin dediğin gibi şeylerle hiç karşılaşmadım ..Yüklediğin başka bi uygulama etkiliyor sanırım Uygulamayı.
Hard Format ve hafızayı flashla demekden başka bişey aklıma gelmiyor.

Dediklerinle kesinlikle karşılaşmadım ..!
v2.1

Atacan-

Atacan-

Üye
Yenisi çıkmış onu dene bende ki zaten Forumda olan ..
Farkı yokki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt