(BELLE)GT Racing Motor Academy(HD)(UNSIGNED)

iyavuzoz

Üye
teşekkür ederim

Tepkiler: keloglan34
o kadar indirdim sertifika hatası veriyo?

arkadaş oyun signed falan değil sertifika hatası veriyor yanlış bilgilendirmeyin insanları !

Cihazını Hackle Kardeşim,Cihaza Hiçbir Zararı Yok Neden Hacklememekte Bukadar Israrcısınız ?
hackleme hakkında bişey yazdığımı hatırlamıyorum?
fp1 yükler yüklemez bi çok hack yöntemi denedim. hatta forum da ilk deneyenlerdenimdir. kaç kez flaş atmak zorunda kaldım hatta suan almanya versiyonunu kullanıyorum.
stabil bi hack yöntemi çıktığını görmedim varsa hackleyebilirim.
şahsen sistem gayet stabil ve aradığım herşeyin signedi rahatlıkla bulabildiğim için sorun olmuyordu. o yüzden dedim.
ama varsa düzgün bi hack yönetmi yapayım bende.

---------- Eklendi @ 17:58:04 ---------- Yazıldı @ 17:57:12 ----------

arkadaş oyun signed falan değil sertifika hatası veriyor yanlış bilgilendirmeyin insanları !
aynen sıgned yazan ve indiridklerim sorunsuz yüklendiyordu. .s

Konu Sahibi

oyunu aldığım yerde signed diyordu herhalde bir hata olmuş bende bilemiyorum ama fp1 için hack çıkar ya hacksız symbian olmaz,olamaz !!!

Tepkiler: BEKIRARSLANCA ve keloglan34
C7 de sorunsuz çalışıyor Talip Abi

Tepkiler: BEKIRARSLANCA

enes-kys

Üye
sertifika sorunu istiyo bu nası iş o kadar indirdim olmadı , işinizi adam akıllı yapın bilip bilmeden insanları mağdur etmeyin

Konu Sahibi
sertifika sorunu istiyo bu nası iş o kadar indirdim olmadı , işinizi adam akıllı yapın bilip bilmeden insanları mağdur etmeyin

sen neden telefonunu hacklemiyorsun ?

---------- Eklendi @ 19:35:12 ---------- Yazıldı @ 19:04:44 ----------

bu arada unsigned olduğunu belirttim indirip,beğenen arkadaşlaraBurasıBurada Yanlış Olmaz

sen neden telefonunu hacklemiyorsun ?

---------- Eklendi @ 19:35:12 ---------- Yazıldı @ 19:04:44 ----------

bu arada unsigned olduğunu belirttim indirip,beğenen arkadaşlaraBurasıBurada Yanlış Olmaz
konu açılıp 3 sayfaya ulaştığında dahi signed yazıyordu

Konu Sahibi
konu açılıp 3 sayfaya ulaştığında dahi signed yazıyordu

Aldığım kaynakta signed yazıyordu aldığım kaynaktaki bir sorun bu benim cihaz hackli olduğu için bakamadımda,ama şu anda düzelttim

---------- Eklendi @ 13:04:15 ---------- Yazıldı @ 13:02:57 ----------

http://www.maxicep.com/symbian-3-si...klendi-belle-anna-s-3-s60v5-s60v3-548914.html

bu konuda yazılanları uygularsan cihazın sorunsuz olarak hacklenecektir ve bunun cihazınıza hiçbir zararı olmayacaktır...

BU arada isteyen arkadaşlar varsa SAVE verebilirim bu profosyonel işi yapamayanlar PM atmanız yeterli

gt racing save dosyası

güle güle kullanın