Link.TL ile link kısaltarak para kazan!

ekincihuseyin13

ekincihuseyin13

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl çalışır?
Link.TL kısalttığınız bağlantılardan gelir elde etmenizi sağlayan bir sistemdir. Öncelikle sitemize üye olmalı ve sonra paylaşmak istediğiniz bir bağlantıyı kısaltma bölümümüzü kullanarak kısaltmalısınız. Size verilen kısa linki sosyal medyalarda ve web sitelerinizde paylaşarak tıklanmasını sağlayabilir ve gelir elde edebilirsiniz.
Ne kadar kazanabilirim?
Yayıncı Ücretleri sayfamızda yer alan ülkelere göre değişen ücretlendirmeler doğrultusunda gelir elde edersiniz. Yayncı ücretleri sayfasındaki ücretler 1000 ziyaretçi tıklaması için geçerlidir. Ayrıca size özel verilen referans kodunuz ile davet ettiğiniz üyelerin gelirlerinden ömür boyu %10 komisyon kazanırsınız.
Her ziyaretçi için kazanır mıyım?
Linkinize tıklayan her ziyaretçi için, ziyaretçinin tıklamayı yaptığı ülke kazancına göre kazanç elde edebilirsiniz. Eğer belirtilen ülke için bir reklamveren yoksa gelir elde edemezsiniz fakat linkiniz çalışır ve varsayılan reklam gösterilir.
Ödemeyi nasıl alabilirim?
Türkiye kullanıcılarımız ödemelerini PaPara.com ile alabilirler. Sistemimize üye olurken Türk Lirası para birimini seçerek hesap açmış olan üyelerimizin ödemeleri PaPara ile Türk Lirası olarak Dolar para birimini seçerek hesap açmış olan üyelerimiz ise ödemenin yapılacağı güne ait döviz kurunda ödemelerini Türk Lirası olarak alabilirler. Dilerseniz ödemenizi Cüzdan hesabınıza aktarabilir ve sistemimiz üzerinde reklam vermek amacı ile kullanabilirsiniz. Çok yakında (2018 yılı içerisinde) BitCoin ve altcoinler ile ödeme alabilmeniz için gerekli altyapı oluşturulacaktır.
Yetişkin içeriklere ait linkleri paylaşabilir miyim?
Evet, adult içerik linklerini paylaşabilirsiniz. Doğası gereği link kısaltma servislerinde hiçbir şekilde bağlantı kısıtlaması olamaz. Sadece kısaltmış olduğunuz linklerin güvenilir bağlantılar (virus, trojen vs. içerikleri barındırmayan) olduğundan emin olunuz.

Yetişkin içerikleri sitemizde paylaşılmamakta olup sadece yetişkinlere özel bağlantılar sistemimizce kısaltılabilir. Bu durum çeşitli ülkelere göre farklılık gösterebileceği gibi yasal anlamda gelen talepler doğrultusunda linkiniz sistemimizden tamamen kaldırılabilir.
Gösterim ve Tıklama arasındaki fark nedir?
Gösterim miktarı linklerinizi ziyaret eden ve reklamlarımızı görüntüleyen ziyaretçiler miktarını belirtmektedir. Tıklama ise reklam sayfamıza giriş yapan ve reklamı geçerek size kazandıran ziyaretçiler miktarını belirtmektedir.
Turkey $7.27
United Kingdom $4.45
United States $4.45
Canada $4.35
New Zealand $4.34
Australia $3.52
France $3.34
Germany $3.16
...devamı sitede var.
ÖDEME KANITI:

REFLİ LİNK: Link.TL - url shortener and earn money!
REFSİZ LİNK: Link.TL - url shortener and earn money!
 
Yönetici tarafından düzenlendi:
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt